Telepatia

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

W pewnym sensie odświeże temat, ale mam pytanie, tylko do tych, którzy się znają na rzeczy, a nie że może to a może co innego.

Otóż posługuje się telepatią (jak pewnie większość) komunikując się z opiekunami i innymi bytami wyższych poziomów/wymiarów/gęstości. Ale, że zwykłem wysyłać wiadomości, po wybraniu sobie jakiejś postaci w formie jakby listu, a nie rozmowy i odbierać "listy" od nich już we śnie, to nie wykwalifikowałem sobie umiejętności rozmowy tak, jak się to robi normalnie w tzw. realu. Choć dostałem już informacje z "góry", że tak moge, jak tylko się skupie na danej postaci, to jednak pojawia się problem. Bo gdy skupiam się najpierw na sobie, żeby załapać wyciszenie, a potem wale do kogoś tekstem, to odpowiedzi przychodzą jakby z kilku źródeł i czasami nie moge ich dostrzec w tym chaosie informacji.
Moje pytanie jest takie, co zrobić, żeby można było otrzymywać odpowiedzi w mniej chaotyczny sposób, a więc nie gubić się w tym???
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”