Strażnicy astralu

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Skóra 66

Strażnicy astralu

Post autor: Skóra 66 »

Spotkaliście kiedyś strażników w astralu. Wyglądają na przykład jak ludzie ubrani w czarne szaty z z szablami brrr... aż strach... :550:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

podobno istnieja ale malo o nich wiem. Ale tak czy inaczej to sa wytwory ludzkiej podswiadomosci jak i caly astral wiec i podswiadomoscia mozna ich skosic :D
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Być może są wytworami ludzkiego umysłu, ale żyją własnym życiem, ztym, że tylko w teraźniejszości. Nigdy ich nie było i nigdy nie będzie, oni po prostu są. Podobno czasem mają dla podróźników zagadki. Za rozwiązanie ich otwierają się wyższe poziomy astralu. Kiedyś pojedynkowałem się z jedym strażnikiem. Dzięki temu, że z nim wygrałem, będąc w astralu mogę zaglądać w przyszłość.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Anonymous pisze:cpun
Jeśli to było do mnie, to wezmę to pod uwagę... :neutral:
SoYa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-06-08, 21:56

Post autor: SoYa »

W astralu nie ma zadnych istot !
pamiętajcie że astral to świat wytworzony przez naszą podświadomość w połączeniu ze świadomością !

Teoretycznie w astralu można spotkać drugą osobe - w tym czasie podróżującą ... hmm
moge tylko krótko stwiedzić czytając ta tezę - niemożliwe

Przenosimy się do astrala co noc ... i każdy człowiek na ziemi tego doświadcza - świadomie , bądź też nie...
Każdy sen rozgrywa się w astralu, tyle że nie na płażczyźnie fizycznej - czyli nie na odbiciu realnego wszechświata.

Gdy jesteśmy świadomi ze opuszczamy ciało ( zapadamy w sen ) myślimy o astralu jako o płażczyźnie fizycznej i tak naprawdę jesteśmy we śnie tyle że w dokładnym odzwierciedleniu naszego realnego świata.

Jeśli sobie zwizualizujesz strażników - to owszem spotkasz ich :) moga wyglądać niczym jak palladyni w świecącej zbroi , a mogą również wyglądać jak obłoki przypominające dusze

cóż dodam na zakończenie że w astralu to my wszystko tworzymy , a astral wpływa na tworzenie się naszej rzeczywistości - no ale to kolejny długi temat ;)

Pozdrawiam :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Coz jednak nie do konca masz racje, sa byty sztuczne, ktore stworzone silna wiara i duza iloscia energii uzyskuja swiadomosc i niezaleznosc i potrafia wiele zlego wyrzadzic, pamietajcie ze asrtal nie jest tworzony tylko przez nasza pod/swiadomosc ale przez pod/swiadomosc wszystkich ludzi. Tak poza tym to dziwne rzeczy się dzieja w astralu, slyszeliscie kiedys o maszynach astralnych? To jest dopiero pokrecone, a jakie przydatne!!
SoYa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-06-08, 21:56

Post autor: SoYa »

Fenikt pisze:...pamietajcie ze asrtal nie jest tworzony tylko przez nasza pod/swiadomosc ale przez pod/swiadomosc wszystkich ludzi.
cóż tak własnie twierdzi 99 % uczonych :) lecz z tego co wyczytałem jeszcze nigdy nie odnotowano autentycznego spotkania podróżników ...

no ale coż , kazdy ma prawo do własnego zdania :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

No to zle wyczytales :P Sa w astralu wyspy na ktorych spotykaja się aktualnie podrozojacy ludzie, takie wyspy nawet strony maja :P
SoYa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-06-08, 21:56

Post autor: SoYa »

:oops: :)
wybacz nie słyszałem o tych wyspach :>
mógłbym prosić link do jakieś ? :>
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Kurcze nie mam, bo link byl na starym forum poza cialem :P Mnie nie interesuja akurat takie rzeczy :P
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Re: Strażnicy astralu

Post autor: dakini »

Skóra 66 pisze:Spotkaliście kiedyś strażników w astralu. Wyglądają na przykład jak ludzie ubrani w czarne szaty z z szablami brrr... aż strach... :550:
No właśnie... Jak to z tymi "facetami w czerni" jest?
Miałam nawracające sny o podążających za mną dwóch długich, chudych ubranych na czarno facetach. Troche się ich bałam ( byli wg mnie mało uczuciowi i jacyś tacy "obcy") i uciekałam w jawę/ w obudzenie. Ale kiedyś - w czasie LD kiedy się z nimi spotkałam postanowiłam nie uciekać więcej i spytałam - czego chcą. A oni opowiedzieli, że przyszli po swoje. Nie wiedziałam co to znaczy, ale....
Byłam na pewnym kursie duchowego rozwoju i tam spytałam prowadzącego - o co chodzi z tymi "facetami w czerni". A on kazał mi sprawdzić czy mam zawarty kontrakt z poziomem (nie pamiętam numeru) - wyszlo, że tak. Dokonałam oczyszczenia wg metody poznanej na kursie. A prowadzący mówi: - na tym poziomie są byty, które są bardziej "mechniczne" ( super wstrzelił się w slowo - bo ja nie wiedziałam, jak nazwac ich "bezuczuciowość") - chodzą w czarnych garniturach ( skąd wiedział?????? skoro mówiłam tylko o ciemnych ubraniach!!!!!!!!) duże ciemne źrenice tak, że nie maja lub nie widac białek (skąd wiedział? - nie mówiłam o niesamowitych oczach????) i mają "umowy" z ludźmi (niektórymi)
(niektórymi).
Astral wypełniony jest bytami! Faktem jest, że najczęściej poruszamy się w obrebie 'swojego" stworzonego myślami i uczuciami świata, ale ten świat jest wspolny z innymi światami - tak stworzonymi przez ludzi, jak i zamieszkałymi przez poza ludzkie byty.
Co bylo do okazania :-)
Mam spokój z facetami w czerni!
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Wiesz Dakini...to ciekawe co napisałaś... :shock:
Oznacza to, że jeśli ja wchodząc w astral widzę gości w czerni, to mam z nimi jakiś kontrakt na tym poziomie, w który wchodzę?
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

Nie wiem czy to dotyczy wszystkich... Ale pewnie tak!
W trakcie procesu duchowego "otwierają" mi się klapy na umysle i zaczynam sobie przypominać rózne rzeczy. I wiem, że w moim przypadku - takie zobowiązanie mialo miejsce - "umowa" została zawarta w jednym z poprzednich wcielen, a w tym uwolniłam się od tamtego zobowiązania, no to mnie "nachodzili".
Mozna by to zbadac w Twoim przypadku, ale nie będe tego tak indywidualnie rozpatrywała - napiszę kiedyś posta, w którym wyjasnie proces "nakładania pieczęci" i po czym poznać, że jest.
Pozdrawiam!
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

No ja tez jestem ciekaw wlasnie takich rzeczy... boje się ze ktos przede mna ostro namieszal :D
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

Załączam link z zaprzyjaźnionego forum, gdzie pisałam o "objawach" zapieczętowania. Dzis juz wiele się zmienilo - względem moich umiejętnosci :-)
http://forum.astraldynamics.civ.pl/viewtopic.php?t=3402

P.S. Nie ma, jak chodzenie boso po trawie rankiem...polecam! :grin:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Przeczytałem linka Dakini i nie znalazłem tam nieczego o Strażnikach Astralu. Ale mimo wszystko dzięki...
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

Hej! :D
A czemu mam na czarno? Nic nie widze co pisze :-(
W

[ Dodano: 2005-06-14, 18:35 ]
No... namieszali ci straznicy, namieszali... Nic nie widziałam tylko wszystko czarno, a powyższy tekst zobaczyłam dopiero napisanego na stronie wow :-)

Do dzieła!
Straznicy astralu (skoro tak zostali nazwano- tak tez będę ich nazywać) to straznicy zobowiązań. Sam fakt zainteresowania ezoteryką świadczy o tym, że kiedyś już z tym się spotkalismy. Ale pod hasłem "ezoteryka" mieści się wiele, w tym świadomie prowadzonych działan na rzecz zasilania energią syderyczną inaczej eterem świetlnym istot astralnych, które nie chcą się inkarnować, a do tego utrzymania swojej świadomości potrzebują "żywiciela" ziemskiego.
No i są takie kolonie czyt, stada hodowlane - jedni lubia energie seksu... no to maja takich, którzy im tej energi dostarczają, są tez tacy, którzy żywią się strachem (oooo! ci to wpływaja na twórców horrorów i podpowiadaja fajne scenki :-)) a inni ( ci "lepsi") chcą energii religijnej, energii duchowej itp
Straznik pilnuje, żebysmy za nadto nie uciekli od zobowiązań.
Wiele z obecnych nurtów (nawet spotykanych w internecie) jest okazją do "łapania" owieczek do strzyżenia.

Nic za darmo... Za wszystko musimy zaplacić swoja energią i duszą.
Dlatego Jezus mówił, zeby nie bac się tego co może zabić ciało, ale tego co może zabić dusze.
Znane jest pojęcie "ginących wszechświatów" - mozna miec z nimi połączenie i... nic się nie udaje, bo energia wycieka.
Eeee! Nie straszę więcej, bo ja nie z tych co to zywią się strachem :-)

JESTEM ŚWIĘTĄ MANIFESTACJĄ BOGA
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

To moze ja mam klopoty z 5-ta czakra...? bo przez caly czas mam fobie/sny w zw. z duszeniem się... a jak przychodzi co do czego, to nei potrafie bronic swojego zdania.... jejku jej... chyba musze nieco wiecej poczytac o czaktach, bo przyznam się szczerze, to zanedbywalam nieco ta wiedze. (wiem...czasami straszna ignorantak ze mnie! no, ale zecza ludzka jest bladzic, a boska, prostowac swe sciezki... ;) )
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Kurcze, Dakini, trcohę mnie nastraszyłaś... :550:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”