duchy

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Moze troche... ale wiesz, duch, bo dusza, a miejscem ducha astral... wszystko się zgadza :P
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Poprosimy Skore, to przeniesie to do pogadusze :P tylko ciii ;)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Zastanawiałem się właśnie, kiedy ktoś mnie o to poprosi :twisted:

[ Dodano: 2005-08-11, 22:14 ]
Zrobione na własne życzenie :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

:lol: Nie nie rozmawiamy o zadnej grze :D Wiekszosc rzeczy, ktore tutaj znajdziesz piszemy na serio, a co jest prawda a co falszem to juz musi sobia kazdy sam ze soba ustalic.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Bynajmniej :lol: Sporo wypowiedzi to poglady na jakas sprawe ktora raczej dla wiekszosci jest juz oczywista, bo kazdy ma w swoim doswiadczeniu jakies dowody na istnienie chociazby magii, swiatow rownoleglych itp.
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

kylokrzysiek pisze:rozmawiacie o jakiejs grze?
Całe Nasze życie jest grą ... :roll:
kylokrzysiek pisze:masz jakies dowody?
Wszystko zależy od sposobu patrzeni na świat. Dowody są wokół Nas, tylko trzeba je dostrzegać 8) (wzięło mnie na filozofię :P)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Heh mozna, w swiadomym snie, jest to sposob na podroze... hmm ciekawe podroze, pogadaj ze Skora on cos o tym wie :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jeszcze raz powtarzam, nie chodzić po lustrze, czy za lustrem, czy na lustrze, czy pod lustrem, czy koło lustra, tylko wchodzić w lustro i bynajmiej nie jesteś w lustrze tylko wywala Cię w jakiś świat równoległy, bądź na któryś z poziomów astralnych.
Wchodzisz w lustro mając oczywiście WILDA, albo LD. Więcej poczytasz sobie w odpowiednim dziale. Pozdrawiam! :roll:

[ Dodano: 2005-08-27, 16:05 ]
Skóra a nie Skura :evil:
Shogun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2005-10-05, 13:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Shogun »

A tak wogule jak w to wontpisz to sam spróbój "kylokrzysiek" . A jak nie umiesz
(żułtodziób) to poczytaj więcej . A jak cię to nie obchodzi ( lub nie wierzysz ) to wyjdz z tego forum . :evil:
Gość

Post autor: Gość »

[quote="Villemo"]gratuluję na fajnego demona trafiłaś, ja tyle szczęścia nie miałam, wcale też o niego nie prosiłam, sam przylazł

[ Dodano: 2005-04-17, 18:18 ]
ja ostrzegam przed takimi demonami jak mój, nieproszonymi gośćmi i Calli wiem coś o nich[/quotIH.CO WIESZ O TYM ? PROSZE ODPISZ BO mam ztym problem ...do mnie przychodzi demon jest u mnie co dzien i co noc .. slysze meski glos jak mowi doo mnie jak do dziecka ..cos wstylu (ciii) Hmm?? nie wiem jak dluugo jescze to wytrzymam zszokowana , najgorsze bylo to jak mi się dwa razy pokazal . ale nie wdomu <szok> POWIEDZCIE CO O TYM MYSLICIE PLISS // ;9 :567: :567: :567: CZEKAM ?? OLA..
Gość

Post autor: Gość »

:oops: :oops: :oops: :oops: ola:(
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jej, jak się zawstydziła kobita :P Spróbuj przekierować owego demona na swojego sprzmierzeńca, ale jak to już nie powiem... Sama powinnaś do tego dojść :]

Pozdrawiam :wink:
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Wojtex12 pisze:skorzytanie z mocy astralu danej od Boga wiaze się z zyciem praktycznie na granicy obledu
A któż nie żyje na granicy obłędu ;)

Co do ludzi ... :roll: Każdy chce, ale by coś osiągnąć trzeba pracować, a to nie leży większości ludzi. By parać się magią itp trzeba pracować i mieć samozaparcie, bo inaczej efekty, jeśli są, to mizerne. Wiem to niestety po sobie :( Ale co dzień kilka minut, choćby nawet ta jedna to dużo (jak dla mnie :P ). Większość ludzi typu FFF FM/dres ( :P ) nawet nie pomyśli, że może być coś poza wszystkim, a co dopiero by poświęcić tak cenny czas siedzenia na ławce pod blokiem na ćwiczenia NEW, albo robienie sigila :lol:
Tyle o ludziach :)
I koniec na razie bo się zesdresowałem :P:P:P:lol:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Fajnie, że temat jest DUCHY :!:

P.S Gdzie się podziali moderatorzy :?: Swoją drogą Fenikt mógłby mi już... :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”