Magia Nocy

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Magia Nocy

Post autor: Mawerick »

Cóż, jak tytuł wskazuje temat ten będzie obejmował podstawy magii nocy. Oczywiście nie jest to żaden rodzaj satanizmu czy czegokolwiek co wiązałoby się z kultami.
Przede wszystkim po co ją praktykowac?
Odpowiedź jest dość długa, ale warto jest jej chyba posłuchac, lub jak w tym wypadku przeczytać. Praktykowanie magii nocy może przynieść Ci wiele korzyści, nie przynosząc jednocześnie negatywnych skutków w Twoim otoczeniu.
Jakich zmian możesz oczekiwać po sobie?
Polepszenie zdrowia fizycznego. Łatwiej bowiem używac kolorów i samo- leczenia. Nauczysz się rozwijać moc, która znajduje się w Tobie. Ropalać płomień w duszy, który będzie Cię wzmacniał. Będziesz umiał lepiej kontrolowac swoje emocje, ale przez to nauczysz się je przeżywac głębiej.
Pozatym nauzysz się pamietac sny i sprawiac by były piekniejsze.

Wstęp mamy już za sobą. Teraz troszeczke przygotowań.
Aby dobrze rozpocząć nauke warto przygotowac sobie jakieś ciche miejsce, najlepie takie w którym czujesz się bezpiecznie. Chodzi o to, żeby nikt Ci nie przeszkadzał.

Teraz aby rozpocząc pownienes wprowadzić się w odpowiedni nastrój. Najlepiej, aby się odpręzyć, czyli wcześniej możesz wziąść relaksującą kompiel. Zrzuć z siebie wszystkie emocje, problemy związane z dniem. Ubierz się w coś wygodnego.

Zaczynamy. Przede wszystkim uspokój swój oddech. Tak, aby stał się równy. Oddychaj tak, aby wciągać powietrze nosem, a wypószczać ustami.

Kolejne części podręcznika napisze, jeżeli wystapi zainteresowanie tematem:D
Ostatnio zmieniony 2007-08-23, 15:06 przez Mawerick, łącznie zmieniany 1 raz.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick, szalejesz widzę na forum, ledwo zacząłeś już podręczniki piszesz :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

pisz dalej pisz :D
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Assassinio pisze:pisz dalej
Owszem, chętnie się czegoś dowiem na ten temat :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

cleric pisze:Mawerick, szalejesz widzę na forum, ledwo zacząłeś już podręczniki piszesz
Ano, jak się wenę ma, to się pisze:P

Skoro więc zainteresowanie się pojawiło, to przejdźmy do sedna:D.
W czasie nauki, nie wolno sporzywać alkoholu. Nie na darmo spirytus nazywa się jak się nazywa, czyni Cię zbyt otwartym na wszystko i może prowadzić do niepowołanych skutków. Podobnie jest z narkotykami! Musisz mieć trzeźwy umysł, więc nie eksperymentuj z rzadnymi urzywkami.
Sam początek jest dość trudny. Musisz wybrać sobie jeden z minerałów, który najbardziej odpowiada twojej osobie, najczęsciej jest to kwarc lub jego odmiany. Ten kryształ będzie magazynował Twoją energię. Oczywiście chodzi o to, aby ja stworzyć, nie ukraść komóś.

Nocny Filar

Perwsze ćwiczenie polegające na wizualizacji.
Clear your mind jak mówił mistrz Joda. Zamknij oczy i zobacz, jak w pomieszczeniu w którym siedzisz, stoisz bądź leżysz zapada mrok. Popatrz na siebie, a potem zauważ światło, które pojawia się niczym słup energi wychodzący wprost z sufitu. Zobacz siebie, jak ogarnia Cię to światło. Poczuj w sobie przypływ siły. Następnie wypowiedz następującą inwokację:
"Jestem Magiem Nocy, stoje w filarze energi nocy, która nie może zostac przeniknieta. Odpycha ona wszelką energie mogacą mi zaszkodzić. Odpycha wszelkie myśli i emocje moich nieprzyjaciół. Poprzez tę moc jestem chroniony i nie moge zostać zraniony. Niech nocny filar pozostanie wokół mnie i w każdym czasie trzyma mnie z dala od szkód. Tak się stało/ zostało uczynione".
Brzmi to może troszkę patetycznie, jednak jest to dość istotne. Filar enegri stworzy Ci możliwość do obcowania z energią, ustrzeże Cie jednak od tej, której przyjąć Ci nie wolno. Zawsze praktyki zaczynaj od postawienia takiego filaru. Postaraj się równierz utzymywać go po zakończeniu cwiczeń. Jeżeli dojdzeisz do wprawy nawet nieświadomie będziesz się nim otaczał/ła.
Kiedy dokonasz inwokacji możesz przywoływac więcej energi, mając wciąż zamknięte oczy. Zobacz, jak światło koncentruje się na Tobie. Wchłaniaj je, czerp z niego tyle ile będziesz chciał/bądź chciała. To jest wyjatkowo bezpieczna energia. Pochodzi z Ziemi i nie morze Ci zaszkodzić.
Jest to najprostrzy sposób na "doładowanie się".

Następne części pojawią się wkrótce (może za godzinę, a może za dwie).
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Mawerick pisze:"Jestem Magiem Nocy, stoje w filarze energi nocy, która nie może zostac przeniknieta. Odpycha ona wszelką energie mogacą mi zaszkodzić. Odpycha wszelkie myśli i emocje moich nieprzyjaciół. Poprzez tę moc jestem chroniony i nie moge zostać zraniony. Niech nocny filar pozostanie wokół mnie i w każdym czasie trzyma mnie z dala od szkód. Tak się stało/ zostało uczynione".
W istocie- brzmi dość patetycznie :P Hmm... jednak nie będę się w to bawić xD To nie dla mnie... :lol:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie trzeba się niczego obawiać! To jest jeden z najbezpieczniejszych sposobów doładowania się. Szczególnie jeśli nie ma w pobliżu czakramów bądź czakr (dziwne ale używam wymiennie) ziemi. Nie otwierasz się na świat duchowy w takim stopniu, żeby coś Ci się mogło stać.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick pisze:Nie trzeba się niczego obawiać
ale to jest skomplikowane i musi z boku wyglądać prześmiesznie :D
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Ja się nie obawiam, że coś mogłoby mi się stać. Nie takich rzeczy się próbowało. Chpodzi tylko o to, że bardziej wydaje mi się to śmieszne (bez obrazy), niż wiarygodne. Wg mnie kwestia autosugestii...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Rozumiem sceptycyzm. większość ludzi podchodzi do tego w ten sam sposób- szmira i głupoty. Można spróbować.
cleric pisze:ale to jest skomplikowane i musi z boku wyglądać prześmiesznie
w pokojnu jestes sama, więc z boku nie wyglada to śmiesznie. Chyba, że w wyobraźni Cię to tak śmieszy.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick pisze:Chyba, że w wyobraźni Cię to tak śmieszy
no własnie ja sobie pomysle, ze leze na ziemi i szepcę jakieś rownie patetyczne formulki co expose premiera, to mi się zbiera na śmiech :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Troszkę powagi trzeba. Śmiech jest dobry, ale w tym wypadku trzeba się troszkę zdyscyplinowac!
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick pisze:w tym wypadku trzeba się troszkę zdyscyplinowac!
dlatego nie moge brać udziału w czyms takim, bo mnie to bawi :) sa ludzie których to nie bawi, więc niech oni się zajmują takimi obrzędami ;)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Oooo, powaga nigdy mi za bardzo nie wychodziła.. ale spróbuje ;)
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Ass, co Ty, poważnie? :lol:
Chciałabym Cię widzieć podczas wymawiania tej regułki :lol:
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Jesteś tym , o czym myślisz. Myślisz pozytywnie, to życie będzie Ci się układać pozytywnie. Autosugestia.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A co do tego kamyka, w jaki sposób sprawdzić czy mi odpowiada czy nie, czy to bez różnicy, byle był to kryształ (bo sądzę, że ten kwarc polecany to ten taki prześwitujący :p)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dobór kamienia jest o tyle istotny, że powinien być najbliższy Twojej energii. Trzeba troszkę popróbować! Wyczuć to jest ciężko, powinieneś odczuwać lekkie wibracje, kiedy ów kamień trzymasz. będą one niemal niezauważalne, trzeba się skoncentrować. Powiedziałem, że najczęściej jest to kwarc biały, jest istotnie przezroczysty i jest doskonałym przekaźnikiem energii ziemi, gdyż jest go w niej bardzo dużo (najczęściej występujący na ziemi minerał). Może się zdarzyć, ze odpowiadają Ci jego odmiany- kwarc dymny, lub Ametyst (to najrzadziej).

Sory Maw, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
Ivellios
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mawerick pisze:Tak, aby stał się równy. Oddychaj tak, aby wciągać powietrze nosem, a wypószczać ustami.
A jak ktoś ma złamany nos?
Master Yoda, i want be your padawan :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok, ale przez zlamany nos tez się oddycha :P chyba O_O
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”