Watykan: Istoty pozaziemskie to stworzenia boże

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Raziel, no to teraz ufole nas nawrócą :P
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

cleric pisze:Raziel, no to teraz ufole nas nawrócą :P
Super ! :D

A tak na serio ciekawe czy inne cywilizacje wyznają jakichś bogów.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

A tak na serio ciekawe czy inne cywilizacje wyznają jakichś bogów.
Siebie, a my jesteśmy ich sługusami. Pewnie taką nową wiare przyjmiemy :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No nie wiem, ze mnie to byłby spory hamburger. Dalej nie usmiecha się wizja bycia czyimś posiłkiem. Maw leżacy na stole z jabłkiem w twarzy jako pieczyste na drugie danie....Bleah...litości..
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie bobardowałbym z miejsca takich historii. oczywiście jest mało prawdopodobne, żeby obcy przybywali tu w celach czysto konsumpcyjnych, ale no jakby to powiedzieć, jest to możliwe! Były już historie typu, ze obcy przylatują i wysysają ze zwierząt krew, bo nie potrafią bez niej żyć (dla mnie to głupota, bo mozna z zaawansowaną techniką uzyskac sztuczną hemoglobinę). Być może jest to głupie, ale powiedz mi muhad, czy niemozliwe?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick, szczerze watpię by ufa przyleciały by nas jeść :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja chce tu tylo powiedzieć, że taka opcja, choć mało prawdopodobna, jest mimo wszystko możliwa!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

totez stwierdziłem, że jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Przepraszam, ale ja się wcale nie denerwuje, stwierdzam tylko, ze wzystko jest mozliwe. I dopóki nie mamy pewności co do E.T. to nie możemy stwierdzac, czy przylecą tu pokojowo, czy z zamiarem eksterminacji ludzkości.
sebastian753
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-09-16, 01:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: sebastian753 »

Po pierwsze nie wiem czy powinniśmy mówić o tym, że kosmici w ogóle nas zaatakują, a jeżeli nawet to to, że mają lepiej rozwiniętą technologię podróży miedzygwiezdnych nie musi też oznaczać, że mają lepiej rozwiniętą technologię militarną.
A teraz pozwólmy się ponieść dozie fantazji i weźmy pod uwagę, że kosmici nawiązują z nami oficjalny kontakt, oczywiście wszyscy skupiamy się na celach pokojowych (wzajemnej przyjaźni i miłości), jednak co bedzie dalej? Czy ktoś nie zacznie szarpać w swoją stronę po to by przejąć jak najwięcej surowców, nie wpominając już o unicestwieniu jednej z populacji do dalszych celów?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

sebastian753 pisze:nie musi też oznaczać
, prawie napewno oznacza to właśnie to, że mają też lepszą technologię militarną. Dlaczego? Dlatego, ze nic się tak dobrze nie rozwija podczas wojny jak technika. Możnaby nawet powiedzieć, że bez wojen dziś świat nie byłby taki jaki jest. Oczywiście, możemy uznać, że Ci obcy rozwinęli się w sposób inny niż my, np. u nich niebyło wojen. Ale w ten sposób mało prawdopodobne, aby mogli objąć supremację na ich własnej planecie.
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

mi się wydaje że te okaleczone krowy to coś w rodzaju "patrzrcie robimy na waszej Planetce co nam się podoba"w bezpośrednim starciu pewnie nie mielibyśmy szans-dlaczego skoro rozwinęli się tak by odbywać podróże międzygwiezdne to jaka jest gwarancja że kiedy wyczerpują się ich zasoby na planecie nie postanowią załatwić dzikusów i zająć naszej a może już podbijali wcześniej inne planety pewnie jakoś zdezaktywowali by broń masowego rażenia
by nie skazić planety.A o do porozumienia Ludzie kosmici to ludzka zachłanność nie zna granic...

no ale to tylko domysły:)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

wilku11, to troszeczkę naciągana teoria. We wszechświecie są setki milionów planet, na których złoża surowców takich jak metale, gazy są dużo większe niż na naszej. Powiedziałbym nawet, że jesteśmy wraz z ziemią swoistą igłą w stogu siana. W dodatku igłą o bardzo niewielkiej powierzchni i wartości. Eksterminacja rasy ludzkiej dla niewielkiego profitu nawet mi się wydaje nielogiczna.
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

wilku11, to troszeczkę naciągana teoria

wiem że to tylko domysły ale w tej kategorii chyba można sobie troszkę pofantazjować.Poza tym wszystko tu to w pewnym stopniu domysły i spekulacje.
Z krowami nie widze innego powodu dla którego mieli by to robić.być może ziemia to igła w stogu siana ale zawsze może się znalezc.ale być moze jesteśmy czymś w rodzaju rezerwatu?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

o rezerwacie wspomniałem już w innym temacie. I myślę, że byłoby to dobre wytłumaczenie. Bo narazie obcy nie atakowali nas jakoś..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”