LD - pytania i odpowiedzi

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Nie jest satanistyczne i z żadną religią się nie wiąże, aczkolwiek można je wykorzystać do niecnych celów :P ale to już inna bajka.
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Śpi i śni człowiek na tym świecie, bez względu na wyznanie. Ja jestem multiwyznaniowcem i do LD mnie jak na razie nie ciągnie ;)
Więc nie obawiaj się! LD jest dla wszystkich! :D

A tak OT:
Ktoś podobno nie spał pół roku, ale po tym zmarł biedak :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Niespanie to niezła opcja, ale na krótszą metę (do 5 dni -> choć też zależy od predyspozycji). Dłuższa, wymuszona bezsenność może doprowadzić do trwałych defektów na psychice, a do tego niekontrolowane odloty :wink: .

P.S Absolutnie nikomu nie polecam nawet 5 dni nie spania, chyba, że ktoś lubi... :twisted:
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

Spróbuje :D:D kiedys xDD
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Eksperyment Grupa LD/ Spotkanie w jednej z piramid w Gizie

Post autor: Titania (usunela konto) »

[glow=blue]Czy sa chetni do spotkania się w wybranym terminie w jednej z piramid w Gizie?[/glow]

Np. Cheopsa (jest tam jeszcze Chefrena i Mykerinosa)

Chodzi tu oczywiscie o zebranie grupy i spotkanie się w LD.

Jezeli znajda się chetni, moge strescic z ksiazki J. Niegowskiego ulatwienie techniki LD przez [shadow=red]ognista rune[/shadow].

Nie wiem czy do soboty 28. 01.06 wyrobimy się, tak na godzine 00.30?

Prosze chetnych o wpisanie się na liste, mysle, ze wazne jest zebysmy się znali troche z ezo-czatu, przynajmniej ze zdjecia (zeby potem poznac się w LD).

MAm nadzieje, ze chetni zglosza się w nastepnych paru dniach, zebysmy się mogli mentalnie przygotowac na spotkanie.

Od dzisiaj cwicze LD....proste cwiczenie: za kazdym razem jak spojrze na zegarek, mysle sobie: jak nastepnym razem popatrze na zegarek bede we snie. Juz mi się to kiedys udalo dlatego polecam, zeby troche wczuc się w sytuacje.

Jestem wdzieczna za wszystkie rady i pomysly dotyczace spotkania i LD:)
lub jezeli 28. 01.06 nie pasuje to inny termin.

Pozdrawiam
Titania
Mamba

Post autor: Mamba »

Jestem za tylko czy termin jest realny :roll:



a może prościej byłoby Obrazek
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

OOO..nie spodziewalam się takiego nawalu ochotnikow......

Tak mozemy tez na miotelce do Egiptu //tak .
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ja proponuję raczej projekcję astralną ;) chociaż termin wtedy trzeba by przesunąć, ale w weekend ten postaram się opublikować artykuł nt. projekcji astralnej, jej dokonywania etc. (co prawda nie będzie paraliżu jak przy OBE tradycyjnym, ale sami już czytniecie). ;) a pozatym nie będzie problemu z osiągnięciem tego i treningu też jakiegoś super skomplikowanego nie wymaga.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Dzieki Nephesh :D z Toba wszystko wydaje się takie proste. :D

Miejsce spotkania zostanie zmienione dla naszego bezpieczenstwa, zeby miec pewnosc, ze nie pojawia się nieproszeni goscie. Namiary omowimy prywatnie.

Termin bedzie przesuniety ze wzgledu na opanowanie techniki projekcji astralnej jaka poda Nephesh.
Hunter

Post autor: Hunter »

Hunter zwarty i gotowy!! :) Tzn. oczywiście, że wchodzę w to!
Awatar użytkownika
Wedrowiec00
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-08-30, 21:27

Post autor: Wedrowiec00 »

Proponuję płaskowyż Nasca ( Ameryka Płd.) , z daleka widoczny i łatwo siadać . Zresztą w tym celu stworzony przez moich bliskich :wink: Zapraszam chętnych .
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:D jakby to powiedzieć ale sądzę, że propozycja już odpada ze względu na podanie jej tutaj ;) namiary raczej prywatnie miały być omówione.
Orion6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2005-08-30, 19:17
Lokalizacja: nawiedzona chałupa za miastem

Post autor: Orion6 »

Ja też bym chciał, ale nie wiem czy cos z tego będzie bo mam problemy z projekcją:(
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) właśnie dlatego jestem w czasie przygotowywania odpowiedniego zbioru ćwiczeń, które wyeliminują problemy ;)
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Fajnie, ze sa ochotnicy:) !

Cwiczen nia ma zybt ciekawych....metoda z lina wymaga zbyt wielkiego wysilku fiyzcznego i psychiczengo...
jest wiele inoformacji na ten temat pocwicze i dam znac co mi najbardziej odpowieda.

Projekcja Astralna wg. Roberta Bruce'a jest opisana tutaj:

http://paranormalne.forall.pl/index.php?op=arts&art=205

Nic nie sadze o wywieraniu nacisku na cialo...samej jak się zmuszam gwarantowanie nie wychodzi mi to. Te 3 razy jakie udalo mi się byly nie zaplanowane i niewymuszane.


Nie wiem czy uwazacie, ze do spotkania w astralu potrzebna sa zdjecia ? Wystarczy nam wizualizacja naszych avatarow? Mi by wystarczylo to wsumie :D .

Przesuniemy date realizacji, zeby kazdy mogl potrenowac. Nephesh tez cos obiecal i ja tez poszukam metody, ktora nadaje się. Dalsze spotkania astralne niewykluczone. :)

Ps. Nie wiem czy jest to mozliwe tutaj, chodzi mi o dodatkowy login tylko dla uzytkownikow tej grupy, zebysmy się mogli umawiac w swoim gronie i wymieniac doswiadczeniami. Tzn. Tylko Ci co chca brac z nami udzial moga czytac ten topik. Jezeli nie bedziemy dogadywac się na priv. :wink:
Awatar użytkownika
Wedrowiec00
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-08-30, 21:27

Post autor: Wedrowiec00 »

Nephes - to było hasło ( Nasca ) , znajdziemy inne jak bedzie trzeba , mogę sypnąć z rękawa 3 inne i dobre miejsca . A propos ... zgadnij jakie teraz mam na myśli i napisz w zaszyfrowany sposób dwie pierwsze litery ( od słów 2 ), w nazwie tego miejsca , bardzo ważnego dla Polski , taki punkt na mapie ,ciele... :wink: Znane , ale nie zdradzaj pełnej nazwy . Możemy tam się spotkać :wink:
Mamba

Post autor: Mamba »

ja nie wiem :szloch:
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:D ja wiem ;) ale hmm... jakoś tak blisko yest :D nie lepiej od razu dać coś na Alasce ;)?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Tak na Alaske is good!!! Zloto ma niezly kurs.... :roll:

A tak na serio, nie mam czasu na ten projekt :shock: mam troche innych spraw momentalnie. Dlatego rezygnuje z udzialu.
Mysle, ze Nephesh poda wkrotce zbior cwiczen, wiem, ze jego eksperymenty byly udane.

Podaje jeszcze link z 9 tygodniowym kursem na podroze astralne, nie jestem super fit z anglika ale widze, ze jest za darmo. Polecaja jakies ksiezki ale nie trzeba ich kupowac. :idea:

http://www.gnosticweb.com/index.php?Pag ... l%20Travel

Powodzenia
T.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”