Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
Teraz jest 2019-03-20, 15:02

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | 

Strona 1 z 1  [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość

Nowa Krew

PostNapisane: 2018-12-16, 18:18 
Nowa Krew

Nowa Krew
Nowa Krew

Witam wszystkich serdecznie, zdecydowałam się zamieścić tutaj ten post, mimo że pisałam już o tym na kafeterii i na gazeta.pl jakiś czas temu. Chcę udowodnić wszystkim zainteresowanym osobom, że rytuały miłosne naprawdę istnieją i co najważniejsze działają oraz że istnieją jeszcze osoby, które potrafią robić takie rzeczy. W 2016 roku skontaktowałam się z panią Zofią ( ***rymcymcym ciciryci pumpum*** @wp.pl ) i poprosiłam ją o pomoc ponieważ mój mąż spotykał się z kobietą która chciała mi go zabrać a co za tym idzie zniszczyć moje małżeństwo.

Pani Zofia poprosiła mnie o to bym wysłała jej swoją krew - zrobiłam to. Ona zrobiła coś po tym (nie wiem co ponieważ oznajmiła że nie może udzielać nikomu informacji na temat tego co robi). po niecałych dwóch miesiącach mąż był już "zupełnie mój" (taki jak wcześniej) a z tą kobietą nie spotykał się już.

jeśli chcecie odciąć kochankę czy kogokolwiek od danej osoby to zgłaszajcie się do niej.

Zawistnym i oczerniającym dla swoich celów i promowania swoich rytualistów napiszę tyle że to ja jestem tą osobą która poleca panią Zofię na kafeterii i na forum "Gazeta.pl" i wiem że oprócz mnie piszą pozytywnie na kafeterii i na "gazeta.pl" o niej również inne osoby - nie tylko ja

mam nadzieję że są tu mądre rozsądne osoby które w razie czego przekażą w przyszłości kontakt do pani Zofii ale osobom naprawdę potrzebującym pomocy.

Przynajmniej mam taką nadzieję.

pozdrawiam gorąco

Wasza "Skorpionica"

P.S. założyłam ten wątek ale proszę mnie nie potępiać i nie wyzywać że robię reklamę - chciałam podzielić się z innymi osobami tą informacją więc musiałam założyć tu ten wątek i napisać

Nowa Krew

PostNapisane: 2018-12-17, 15:05 
Nowa Krew

Nowa Krew
Nowa Krew

Satanizm. Ot co wyczynia ta Pani. W "Biblii Szatana" Szandora LaVeya jest poświęcony cały dział rytuałom miłosnym w kluczach henochiańskich.

Administrator

PostNapisane: 2018-12-17, 22:34 
Administrator

Administrator
Administrator

Odnoszę wrażenie, że to sama "pani Zofia" założyła ten wątek, dla celów autopromocyjnych. Maila z pierwszego posta wycinam.

Nowa Krew

PostNapisane: 2019-01-04, 16:36 
Nowa Krew

Nowa Krew
Nowa Krew

Coś więcej o tych rytuałach magicznych z Bibli Szatana wiadomo?

Nowa Krew

PostNapisane: 2019-01-08, 02:14 
Nowa Krew

Nowa Krew
Nowa Krew

Myślę a wiem, że używanie rytuałów dla "pozyskania" czyjejś miłości nie ma sensu. Może to ewentualnie o tyle zadziałać (w co nie wierzę), że ktoś z kimś w efekcie odbędzie kolejny rytuał - już konkretnie seksualny. Tylko z tego nic dalej nie wynika oprócz może niezbyt chcianego potomstwa. Rytuały magiczne nie zmienią czyjejś duszy i nie sprowadzą prawdziwej Miłości. To są po prostu bzdury i naciąganie klientów przez "wróżki".
Kiedyś zrobiłem parę eksperymentów z wróżkami i wróżami - wysłałem swoje dane urodzenia. Odpowiedzi były porażające! Po prostu NIC się elementarnie kupy nie trzymało - jakiś bełkot o planetach. A tymczasem... sam zajmuję się astrologią i znam swój horoskop. Rytuałami magicznymi też się zajmowałem trochę - nawet ktoś umarł... Teraz rytuałów nie praktykuję - może czasem się zdarzyć w szybkiej samoobronie :(

Sortuj wg
Strona 1 z 1  [ Posty: 5 ]

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane |