Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Darnok »

Skoro nie stwarza zagrozenia , nie widze podstaw by zabraniac.
Geje i lezbijki to największa część nosicieli HIV. Co innego pokazanie "istniejemy", a co innego promocja takiego stylu życia. Obrażanie katolików to na pewno nie jest pokazanie się, tylko zwykła, lewacka promocja.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spooky Fox »

Chantelle pisze:Ok , ale i tak na kazdym kroku widzisz stringi , gole dupy i cycki , bo skromnie to juz dawno zaprzestano się ubierac i nikt na to nie zwraca uwagi
I nikogo to nie obraża. Czy pamiętasz, żeby 15-20 lat temu urządzano parady, na których ludzie w stringach paradowali, bo chcieli, żeby cały ten motłoch zobaczył, że to nic złego?

Nie!

A dlaczego? Bo mieli poukładane w głowach. Odczekali aż zmieni się nastawienie ludzi. Te matoły paradujący z wibratorami w odbycie i krzyczący swoimi rozoranymi gębami, jacy to oni są biedni, bo nikt ich nie rozumie, są po prostu przykrym wypadkiem przy pracy tych, którzy należą do tej porządnej społeczności gejowskiej.

Bo - i chciałbym Cię przeprosic Sothis - wybaczcie wszyscy, ale właśnie Ci, którzy nie paradują, a spokojnie o tym rozmawiają, mogą się szczycic mianem bycia gejem czy lesbijką. Każdy pajac na takich cyrkowych "paradach", jak dla mnie, jest po prostu zwykłym peda*em. Ot co.

Chantelle pisze:dlaczego natomiast Ci nieszczesni geje nie moga? I to kilka razy do roku, wyzyc się i pokazac.
Ależ czy ja mówię, że nie mogą? OCZYWIŚCIE ŻE MOGĄ! Ale niech to robią z głową. I z dobrym smakiem. Nie są sami i - jeśli o mnie chodzi - każdego takiego cyrkowca zamknąłbym na dwa, może trzy dni w więzieniu za naruszanie porządku publicznego, a najlepiej w - przepraszam za kolokwializm, jest to określenie więzienne, ale nad wyraz dobrze oddające nastrój - celach, które są w części więzienia nazwanej cwelownia.

Jestem ciekaw, czy taki nazywający się gejem koleś czy babka, nadal byli by takimi chojrakami po wyjściu i czy mieliby ochotę pomachac swoim fallusem na głównej ulicy.


Chantelle pisze:Matko, mozesz odwrocic wzrok.
Nie, nie mogę! Nie po to zabierają mi prawie połowę wypłaty, na którą haruję jak wół, nie po to płacę podatki, żebym patrzał na paradę idiotów. Jeśli coś mi się nie podoba, mam pełne prawo do powiedzenia tego na głos. Mam prawo nazwac kolesia pedałem, ciotą czy jakkolwiek inaczej, ponieważ, z tego co mi wiadomo, wyrażenia te nie są podpięte pod kodeks karny jak na przykład nazwanie kogoś ku*wą.

I żebyśmy się jasno zrozumieli. Mówię tutaj tylko o tych, którzy paradują jak debile. Nie mam nic do gejów, żydów, murzynów, Chińczyków, Japończyków, buddystów, adwentystów dnia siódmego...kurde, nie mam nawet nic do świadków Jehowy. O ile zachowują się tak, jak przystało na normalnego człowieka!

Chantelle pisze:Skoro nie stwarza zagrozenia , nie widze podstaw by zabraniac.
Owszem, sprawia zagrożenie. Jeśli widziałbym kolesia, który paraduje z członkiem w ręku, po czym w poniedziałek idzie do szkoły średniej, gdzie naucza dajmy na to języka polskiego, to - za przeproszeniem - gówno mnie obchodzi, czy jest wyuczony, czy jest dobrym nauczycielem itp. Jeśli uczyłby moje dziecko, zrobiłbym wszystko, żeby taki delikwent nigdy więcej nie wszedł do żadnej szkoły jako nauczyciel.
Darnok pisze:Co innego pokazanie "istniejemy", a co innego promocja takiego stylu życia. Obrażanie katolików to na pewno nie jest pokazanie się, tylko zwykła, lewacka promocja.
:one: :amen:
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spock »

Przypuszczam, że gdyby nawet przeszła demonstracja pod krawatem i w garniturach, to też byłyby pretensje "po co się afiszują".
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Chantelle »

Dokladnie . Poza tym Spooky nie kazdy ma taki dobry gust jak Ty . Niektorzy sa glosni , kiczowaci i OTT. Zyj i daj zyc innym.
Ja np nie mialabym problemu , jesli nauczyciel mojego synka bylby gejem , jesli bylby dobry w tym co robi w szkole.
Mieszkam w malym miescie w Anglii , a i tak czesto mozna zobaczyc transwestytow itd w bialy dzien , wiadomo drechy pod sklepem cos powiedza , ale zwykli ludzie nawet nie zwracaja uwagi i to jest fajne.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Darnok »

Ja np nie mialabym problemu , jesli nauczyciel mojego synka bylby gejem , jesli bylby dobry w tym co robi w szkole.
Nam (mi i Spookiemu) nie chodzi o to, że boimy się takiego nauczyciela, że zaraziłby czymś nasze dzieci, ale chodzi o to, że ten nauczyciel przebierze się raz do roku w księdza,posmyra tym wibratorem odbyt pedagoga na oczach tych dzieci, a następnego dnia wróci do szkoły, nauczy te dzieci, że to jest normalne, a my jesteśmy homofobi i mamy zamknąć te fobiczne ryje, a jak jakieś chrześcijańskie dziecko powie, że to złe, to ten nauczyciel skieruje go do tego pedagoga. Była taka afera ostatnio w USA na jakiejś uczelni- kobieta nie zgadzała się z tym, że homoseksualizm jest dobry, więc dali jej warunek- warsztaty z homoseksualistami przeciw homofobii (tzw. "leczenie" z homofobii- można powiedzieć, że wojują mieczem, od którego kiedyś ginęli), albo wypad z uczelni. Dzisiaj to są wyjątki, ale za 100 lat wolność słowa zostanie zablokowana i będzie karana pod zarzutem "mowy nienawiści".
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spooky Fox »

Spock pisze:Przypuszczam, że gdyby nawet przeszła demonstracja pod krawatem i w garniturach, to też byłyby pretensje "po co się afiszują".
Oczywiście, że jak komuś nie podoba się homoseksualizm sam w sobie, to zawsze znajdzie coś, co mu się nie podoba. Ale my tutaj nie rozmawiamy o kimś, tylko o Naszym osobistym zdaniu. I wypowiadam moje osobiste zdanie. Jeśli demonstracja przeszłaby pod krawatem i w garniturach próbując informowac społeczeństwo o takowej tematyce, JA OSOBIŚCIE nie miałbym nic przeciwko. Kurde, sam z chęcią poszedłbym na taką demonstrację i porozmawiał normalnie i spokojnie, JAK CZŁOWIEK Z CZŁOWIEKIEM. Taka jest różnica między byciem gejem, a byciem peda*em.

Chantelle pisze:Dokladnie . Poza tym Spooky nie kazdy ma taki dobry gust jak Ty.
Nie uważam, że mam dobry gust. Ale jak każdy człowiek żyjący na ziemi - w tak zwanym cywilizowanym świecie - mam pewne poczucie dobrego smaku. I jak większośc normalnych ludzi, moje poczucie dobrego smaku nie jest zaburzone idiotami z wibratorem w tyłku. I nie chcę, aby dobry smak moich dzieci również był zaśmiecony takimi ścierwami.
Chantelle pisze:Niektorzy sa glosni , kiczowaci i OTT
I niech będą. Dla siebie. Nie muszą pokazywac innym jacy to oni są głośni, kiczowaci i OTT bo innych to, za przeproszeniem, gówno obchodzi. Jeśli ja jestem głośny i kiczowaty, zostawiam to dla siebie i dla przyjaciół, którzy tolerują mnie takim, jaki jestem. Nie oznajmiam tego ludziom, którzy chcą życ w spokoju i normalnie egzystowac w tym poronionym świecie.
Chantelle pisze:Zyj i daj zyc innym.
To powinno byc hasło przewodnie tych idiotów, co paradują nago na głównych ulicach. Żyj i daj życ innym. Żyj samemu sobie i odpierdziel się od normalnych ludzi.

Chantelle pisze:Mieszkam w malym miescie w Anglii , a i tak czesto mozna zobaczyc transwestytow itd w bialy dzien , wiadomo drechy pod sklepem cos powiedza
Drechy pod sklepem zawsze mają coś do powiedzenie i przeważnie nie jest to nic mądrego.

Poza tym, jeśli zobaczę transwestytę na ulicy to nie będę mówił mu, jaki to on jest passe i w ogóle popierdzielony. Dam sobie spokój. TAK JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI! Ale jeśli widzę takiego transwestytę na ulicy, na którego patrzą dzieci, a który lata z wibratorem w gębie, to wybacz, ale krew mnie zalewa i mam ochotę takiego gada zastrzelic.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Chantelle »

Ja juz się w tym temacie nie wypowiadam , swoje zdanie powiedzialam. Mam, zupelnie inne klimaty i dogadac się nie dogadamy :) No coz dziekuje za dyskusje :)]

Ps Spooky niestety ale i tak swojego dziecka przed wszystkim nie uchronisz . A nauczyciel poza szkola, a nauczyciel w szkole , to dwie rozne bajki. Jest on tez czlowiekiem, wolalabym takiego , niz pozera.
A dziecko Twoje zetknie się z takimi rzeczami szybciej niz myslisz, nie takie to rzeczy wyskakuja jak w necie wpiszesz 'cycki' czy 'sex' haha. Nawet jesli Ty bedziesz mial parental control, to od czego sa koledzy ;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-07, 18:29 przez Chantelle, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spooky Fox »

Wystarczy, że ochronię je przed takimi zwyrodnialcami i wpoję mu/jej dostateczne informacje o tych "ludziach". Reszta przyjdzie z czasem.
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Machno »

nie puścisz dziecka do przedszkola tudzież szkoły? sorry, ale to stamtąd idą różnego rodzaju paści, które psują wizerunek idealnego polskiego szkolnictwa, to już nie jest liceum albo gimnazjum, czy nie daj Boże, gniazdo Szatana, akademiki studenckie
nie da ci ojciec, nie da ci matka, co dać ci może twoja sąsiadka - tak to leciało???
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spooky Fox »

Przedszkole w którym pracuje gej "paradowy"? o_O

Toż to jeszcze lepiej niż przedszkole w którym pracuje pedofil.

Poza tym, radzę przeczytac cały temat, a nie kilka ostatnich postów. Wtedy się dowiesz, jakie jest moje stanowisko w tej sprawie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: DanaS »

A przedszkole lub szkoła w której pracuje zwykły gej? Taki, który się nie afiszuje, nie obnosi ze swoja orientacją, nie chodzi w różowej peruce ale każdy wie, że jest gejem, bo zapytany o to wprost przyznaje się otwarcie. Co z takimi ludźmi?

Natomiast moim zdaniem, parady są wyrazem protesu środowisk homoseksualnych przeciwko braku akceptacji. W myśl zasady "jeśli wogóle nie zauważacie dyskryminacji i wagi problemu to ubierzemu się krzykliwie i zrobimy paradę, żebyście wogóle zauważyli".
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Darnok »


A przedszkole lub szkoła w której pracuje zwykły gej? Taki, który się nie afiszuje, nie obnosi ze swoja orientacją, nie chodzi w różowej peruce ale każdy wie, że jest gejem, bo zapytany o to wprost przyznaje się otwarcie. Co z takimi ludźmi?
Spooky wcześniej pisał, że nic do takich nie ma ;] ja zresztą też- jeżeli ktoś miałby jakieś "ale" TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że ktoś ma inna orientację, to taki ktoś jest homofobem. Ja takich ludzi nie spotkałem na szczęście. Powiem więcej- tutaj w międzyzdrojach kilka par homoseksualistów widziałem, na pewno nie byli szykanowani, jak się na molo obmacywali, byli szczęśliwi i tylko co poniektórzy patrzyli na nich jak na murzynów. Ja tam nie widziałem homofobicznego społeczeństwa, a sami homoseksualiści pewnie by się ze mną tam na molo zgodzili.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: DanaS »

Ale Darnok, czy ja cokolwiek napisałam, że kieruję to pytanie do Spooky'iego? Nie. Ponieważ znam jego stanowisko na ten temat. Sami mieliśmy geja w szkole na stanowisku nauczyciela. I był rewelacyjnym pedagogiem. Jak mało kto potrafił złapać kontakt z młodzieżą i uczyć w przystępny sposób.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Darnok »

No super, ale zadałaś pytanie, a że "drugą" stroną jestem ja i Spooky, to przypomniałem tylko, że już na to pytanie odpowiadaliśmy. Nie odniosłaś się natomiast do właściwej części wypowiedzi, że nasze społeczeństwo tak na prawdę ma wszystko gdzieś, a kilka osób nie czyni wizerunku całego narodu.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: DanaS »

Nie odniosłam się do tego, że Polacy mają wszystko w poważaniu, ponieważ jest to fakt powszechnie stwierdzony. To tak jakby powiedzieć, że woda jest mokra i zrobić z tego rewelację. I to nie jest tylko ewenement jeśli chodzi o parady. Polacy maja ogólnie gdzieś wszystko co nie dotyczy ich samych.
Kinga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-04-15, 05:20

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Kinga »

W naturze występuje homoseksualizm. Człowiek nie jest pod tym względem wyjątkiem.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Parady homoseksualistów. Inne orientacjie seksualne.

Post autor: Spooky Fox »

Bo natura ich do tego nie przystosowała. Być może człowiek wyewoluuje w ten sposób, że za kilkadziesiąt tysięcy lat mężczyzna będzie w stanie zapłodzić mężczyznę, a kobieta kobietę.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”