Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Veritas »

Sylvester prosze cie skończ z tymi bajkami. Nie zawsze przeciwności się przyciągają.
Bardzo często szukamy i znajdujemy osoby o podobnych lub takich samych cechach jak my.
A to że nam spodoba się ktoś na ulicy, to wyłącznie kwestia naszego gustu. Mieszkając w dużym mieście jest większe prawdopodobieństwo że trafimy na nasz ideał pod względem urody.
Wiem z autopsji, że uroda nie odzwierciedla cech wewnętrznych. Piękne opakowanie to nie wszystko. Choć mówi dużo.
Ostatnio zmieniony 2011-04-09, 11:45 przez Veritas, łącznie zmieniany 1 raz.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Ciacho czy nie ciacho nigdy nie miałem takiego przypadku. Dziewczyny przeważnie mnie unikają i to raczej ja do nich zagaduje niż one do mnie, już nie mówiąc o numerze telefonu. To w końcu przyciągam czy odpycham?

A zauważyłem jeszcze ciekawe zjawisko. Wsiadam do autobusu z ludźmi i nikt nie usiądzie obok mnie, chociaż już w niektórych przedziałach są pary. No i na samym końcu gdy już nie ma wolnych miejsc, ktoś zajmuje miejsce obok mnie. Jak myślicie w jaki sposób ja ich odpycham? Czytałem mowę ciała i próbuje zachęcać ich. Bez skutku. Oczy i uśmiech? Nic nie daje. Na miejscu obok nie leżą żadne ciuchy czy plecak by ułatwić podjęcie decyzji komukolwiek. Nadal tak samo...Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Veritas »

Energy, po prostu każdy ma inny gust. I każdemu podoba się zupełnie inny typ urody i charakteru. To naprawdę indywidualna sprawa każdego człowieka. Nie wiem czy tak jest u ciebie, ale często myślimy, że gdy dziewczyna jest bardzo ładna to na pewno musi mieć chłopaka. A tymczasem okazuje się, że jest wolna i sami bierzemy się za zdobywanie jej ;)
Piękno często odpycha. A nawet onieśmiela.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: NightRaven »

Mechanizm, o którym mówisz działa bardzo prosto. Opiera się on na aurze, czyli zewnętrznym polu energetycznym każdego człowieka, której energia zawiera strzępki naszych myśli, emocji i intencji. Inaczej mówiąc, odzwierciedla to kim jesteśmy (powierzchownie) i nasz obecny nastrój. Wszyscy ludzie w pewien podświadomy sposób czują aury innych ludzi i w zależności od tego jak bliska im jest energia składająca się na aurę danej osoby "przyciąga" ich do niej lub "odpycha".

Sylvester93, Twoja umiejętność opiera się na właściwym interpretowaniu rodzaju energii aurycznej danej osoby. Też to umiem. ;)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Veritas z całym uszanowaniem ale ja tu nie opowiadam bajek:) dotychczasowe zbieżności czasowe wybranych tematów interpretujących energię rozumiem bez żadnych niedomówień aczkolwiek możliwe że mogłem napisać coś nie tak ponieważ sam powinieneś wiedzieć że człowiek nie jest w stanie napisać dokładnie tego samego co chce powiedzieć:) Zastanawiając się nad faktem odpowiedniego zinterpretowania energii mogę oświadczyć iż energia jest sumą wszystkiego co ma zdolność do przechwytywania jej i przetrzymywania:) W tym wypadku człowiek znajduję się na pierwszym miejscu owego planu:)
Nie mieszając tematów energia auryczna jest sposobem przechwytywania energii i odczuwania energii innych:)
Nie było mnie przez weekend bo akurat się składa że byłem w Bełchatowie poglebiając swoją wiedze z dziedziny energii:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

NightRaven:
-Ok zrozumiałem. Też do podobnych wniosków doszedłem. Jak Ty sobie wyobrażasz aurę? Aura to nasza energia emitowana na zewnątrz?
-Czy jeśli naładuje się energią to moja aura będzie przyciągać ludzi?

Sylvester93:
-Co ciekawego jest w Bełchatowie? Gdzie tam pogłębiałeś wiedzę o energii? Jaki zakres wiedzy osiągnąłeś? Pochwal się :)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Energy ale ty się wszystkiego dopytujesz;p
Specjalizuje się w tej dziedzinie i szukam każdego kto wie wiecej na ten temat ode mnie. W bełchatowie znajdują się elektrownie i kopalnie które jak się rozumie samo przez się wydzielają energię "elektrownie w tym wypadku kopalnie tak żeby tylko zobaczyć;p" dowiedziałem się na jakiej zasadzie działają takie elektrownie a przy okazji spędziłem cudowne pare dni z Narzeczoną:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Hehe po prostu jestem ciekawski :P Jeśli Ci nie sprawiam problemów zadając pytania to będę je zadawał :P

Hmmm powiedz mi w jakiej dziedzinie się specjalizujesz?
Znalazłeś kogoś kto ma więcej wiedzy od Ciebie? Co ciekawego się dowiedziałeś?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

sPecjalizuje się w dziedzinie energii ludzkiego organizmu, energii pozaziemskiej i energii elektrycznej bądź atomowej:) Akurat tam nie szukałem osób któe wiele o tym wiedzą tylko sam chciałęm poszerzyć swoją wiedzę:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Masz podobne zainteresowania co ja tylko, z tą różnicą, że ja nienawidzę elektryczności xD Interesuje mnie Twoja specjalizacja w dziedzinie energii ludzkiego organizmu. Skąd posiadasz o tym wiedzę? Piszesz jakąś książkę związaną z tym tematem?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Powiedzmy że "Dużo" a nawet bardzo "Dużo" czytam i dokształcam się na ten temat:)
A co do pisania książki to z chęcią bym może zaczął coś pisać ale na razie kończy się to wszystko na prowadzeniu własnych obserwacji i tworzeniu notatek:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

No u mnie tak samo jest. Przeprowadzam obserwacje, czytam i notuje. Może wymienimy się naszymi spostrzeżeniami? Bywasz we Wrocławiu? Moglibyśmy się spotkać, pogadać i zaznajomić się z naszymi notatkami :)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

We Wrocławiu byłem jakoś dwa lata temu;p ale możliwe że się jakoś wybiorę w sierpniu wtedy można się poznać i dogadac:)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

Jak się między nami nie urwie kontakt to się spotkamy :) A tak przy okazji. Pewnie wiesz co to wampir energetyczny. Jesteś jednym z nich czy tylko interesujesz się energią?
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: dzidaa »

A ja mam takie pytanie:
Dlaczego małe dzieci tak do siebie przyciągają ludzi i od razu się poprawia humor na ich widok, i tak w ogóle to jak one to robią, że człowiek przy nich się wygłupia i jest w stanie zrobić WSZYSTKO, żeby tylko maluch był zadowolony?? Da się to wyćwiczyć i jakoś wykorzystać? :twisted:
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Hmmm jakby to powiedzieć:) no nie do końca jestem wampirem energetycznym ale praktykuje coś podobnego aczkolwiek nie nazwałbym tego wampiryzmem energetycznym:)

Dzidda:
Małe dzieci przyciągają do siebie ludzi ponieważ do pewnego okresu bodajże z tego co pamiętam jest to 4 rok życia dzieci tylko gromadzą energię którą inny organizm bez problemu pobiera ponieważ takie dziecko jeszcze nie wie co to jest prawdziwe zmęczenie i jaki wpływ na jego organizm ma zgromadzony zapas energii:) Co do wyćwiczenia to tego nie trzeba ćwiczyć to po prostu jest i nie znam sposobów na wykorzystanie czegoś takiego chyba że jesteś mi w stanie powiedzieć w jakim celu coś takiego wykorzystywać.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Energy Source »

dzidaa:
No niezły temacik zarzuciłeś :) Sylvester trochę to niezrozumiale wytłumaczyłeś. Jeśli chodzi o dzieci to ja to rozumiem tak. Z jakiś niewyjaśnionych powodów dzieci mają naprawdę bardzo dużo energii. Prawdopodobnie dlatego, że dużo śpią. Dzieciak, który posiada bardzo dużo energii to z niego ta energia promieniuje na wszystkie strony. Na poziomie fizycznym jest to podskakiwanie dziecka, zabawa, szalone wybryki, natomiast na poziomie metafizycznym energia ta promieniuje w każdą stronę i działa jak magnes, który nas przyciąga. Przyciąga nas dlatego, że lubimy wszystkich, którzy posiadają dużo energii bo wtedy możemy od nich tą energię pobierać. Zauważ, że zawsze po zabawie z dzieckiem jesteśmy doładowani energią. Niektórzy na promieniowanie i przyciąganie mówią na to aura. Takie jest moje zdanie. A co wy o tym myślicie?

Sylvester93:
A co takiego ciekawego praktykujesz? Może też zacznę :D
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: dzidaa »

Ciekawa odpowiedź. Fajnie by było tak umieć, np. nauczyciele się przy nas rozklejają i wygłupiają...
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: Sylvester93 »

Energry całkowicie się z Tobą zgadzam:)
A co do moich praktyk to praktykuje zabawę z dziećmi;p
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Post autor: NightRaven »

Energy Source - nie przeczytałeś mojej wypowiedzi dokładnie. Im silniejsza aura, tym jej oddziaływanie silniejsze, to prawda, ale nie zawsze jest to oddziaływanie pozytywne. W przypadku przeciętnych ludzi zazwyczaj takiej jest. Ale aura, aby oddziaływała na kogoś pozytywnie musi być "kompatybilna". Musi być podobna do aury tej osoby. Im bardziej jest podobna tym bardziej pozytywne jest oddziaływanie. Ja np. jestem dość specyficzną osobą i mnie aury większości ludzi, w tym dzieci, odpychają. A i mnie przeciętni ludzie nie lubili zbytnio, przynajmniej dopóki nie nauczyłem się stawiać porządnej tarczy.
Ostatnio zmieniony 2011-04-15, 17:56 przez NightRaven, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”