Wampiryzm energetyczny

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Leśna, Może, ale nie jest to wampiryzm energetyczny. Chodzi tylko o pobieranie energii od ludzi i zwierząt ewentualnie.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

heh, to nigdy :)
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Kiedys czytałem że powinno się coś takiego robić za zgodą " dawcy". Jednak powinno się to robić tylko w wyjątkowych sytuacjach ,gdyż moga wyniknąć nieporządane skutki.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mawerick, Zdradzisz technike wysysania energii?
Wg. Mnie to nie jest zabieranie energii życiowej (nie skracamy życia o rok), tylko takiej tymczasowej. Po paru dniach już nie ma efektów.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok, mimo wszystko jest to bardzo nie przyjemne
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Darnok, mimo wszystko jest to bardzo nie przyjemne
Co nie zmienia faktu, że chce się tego nauczyć.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Cleric mówi, że nie jest to przyjemne bo kilka razy zdarzyło się przypadkiem, że kiedy byłem u niej i po moim wyjściu czuła się słaba. Co do technik, to przede wszystkim nalezy z ofiarą nawiązać jakąkolwiek więź, dobrze jest mieć jej jakiś przedmiot, wtedy oddziaływanie jest najsilniejsze. Jednak kiedy nie masz takiej rzeczy to nie jest też problem. Musisz sobie zwizualizować aure danej osoby, potem poprostu zacząć ją brać, nie wiem, czy trzeba nad tym ćwiczyć, ale mnie przyszło to bardzo szybko. Widzisz strumień energii wychodzący od czyjeś aury i mknący ku Tobie! Wszystko co teraz musisz zrobi to wyobrazi sobie, ze ta energia koncentruje się na twoich doniach. W momencie, kiedy stwierdzisz ze masz jej dosc, poprotu zrywasz wiez. Teraz najlepiej, abys przylozyl rece do swojej klatki piersiowej ja wchlonol. To wszystko jesli chodzi o podstawy.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Sprawdze na rodzinie. Powiem czy zadziałało.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Śmiało bez krępacji ja też tak zaczynałem. :D
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Może wiecie wampirki o tej stronie , a może nie . A jak nie to może się wam przydać:
http://www.vampiry.wwt.pl/glowna.html

Są tam podane sposoby " odżywiania" .
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Raziel, Maw mówi:
że to strona która zrzesza najróżniejsze rodzaje wampirów. Począwszy od najbardziej klasycznego modelu krwiopijcy poprzez wampiry emocjonalne, energetyczne. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć to bardzo dobre miejsce. Ale jeżeli wchodzisz na forum to lepiej znaj się na rzeczy, bo Cie wysmieją. Założył ja mój kolega.
O_o to było orędzie Mawa.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Aha ... ale z kąd miałem wiedzieć kto ją założył ?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Przecież nikt na Ciebie nie krzyczy:D No oczywiście, że nie miałeś możliwości wiedzieć. Ale strona jest doskonale przygotowana, więc w sumie dobrze, że ją tutaj wkleiłeś.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Szczerze mówiąc zależy to od Twojego doświadczenia w pobieraniu energii. Znam ludzi, którzy mając jeden przedmiot pewnej osoby potrafili "ciągnąć" z niej energię na pewne odległości.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dokładnie. Nie namawiam jednak Ciebie do wampiryzmy energetycnego. Wypada powiedzieć, że ma się po tym pewnego kaa moralnego. Przynajmniej ja miałem..
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Musisz to robic poprostu często. nie zastanawiaj się nad swoimi celami, rób to w tramwaju, na ulicy, staraj się robic tak, żeby każdemu zabrac niewiele energii, pamiętaj, koncentracja jest tu kluczem. Im bardziej panujesz nad sobą tym więcej możesz ludziom zabrać. Jeśli chodzi za o ćwiczenia, to owszem są. Ale najpierw mi powiedz jaki wiek osiągnąłeś?

[ Dodano: 05-09-2006, 23:42 ]
A co do Twojego pytania, czy każdy moż się tego nauczyć. W pewnym stopniu prawie każdy, ale jeśli chodzi o jakieś większe ilości energii, czy doprowadzanie kogoś na skraj życia, do tego trzeba mieć predyspozycje. A jeśli je masz, to własciwie sam się rozwijasz, sam opracowujesz ćwiczenia. Przynajmniej w moim wypadku tak było. Jak poznać czy masz predyspozycje czy nie? Otóż najczęsciej jest to proste. Poprostu musisz zauważyc, czy kiedy stoisz w towarzystwie ludzi, nie sa oni śpiący albo mówią, że im słabo po jakimś czasie przebywania z Tobą. Jeżeli tak, to możesz byc naturalnym wampirem energetycznym.
Naturalny wampir nie potrzebuje ćwiczyć, bo jego organizm poprostu potrzebuje czyjejś energii. Zabiera ją z otoczenia. Poprzez ćwiczenia może jednak doprowadzić się do perfekcji. Pobierać energie na znaczne odległości (oczywiście nie między miastami, ale stosunkowo duze).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”