Aborcja,Poronienie

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

No wlasnie inaczej byc nie moglo,ale Francuzi spieszyli się zeby kraj odbudowany byl,a teraz jecza ze tyle ludzi nie pracuje a tyle pracujacych tyle pieniedzy musi wywalac zeby niepracujacy mogli dostawac kase.Mogli poczekac,ale byli tacy chciwi z natury,ze teraz efekty widac.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No to o tym wlasnie caly czas mowie. Jesli nie chce się takich sytuacji zamyka się granice i rynek pracy na inne kraje , z malymi wyjatkami ludzi , ktorza moga od czasu do czasu otrzymac wize, o ktora musze się wczesniej niezle postarac.

A jesli rynki te i granice się otwiera , nastepuje naplyw kultur , jezykow, i wszystko się miesza ze soba. Do tego wlasnie dazy globalizacja, ktorej jestem przeciwna.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 20:09 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Racja,gdybys tak przedstawicielom panstowowym powiedziala 50 lat temu to teraz moze mniej bylo by meczetow we francji.Najprostszy sposob to w szmatach wyje*** tych imigrantow do siebie,nie zwazajac na obecne prawa.Ojciec keidys mi mowil ze w londynie w szpitalu muzulmanina przyjeli,a w pokoju krzyz byl powieszony.Muzulmanin wzial go i za okno wyrzucil.Co z takim zrobic?Nie wiem co wy,ale przyjsc,rekawy podwinac i zjechac tak ze bedzie na kolanach o przebaczenie blagal.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No niestety wykurzyc bedzie juz trudno, trzeba bylo wczesniej myslec.

A takie sytuacje jak z tym krzyzem tu tez się zdarzaly , ostatnio byla glosna sprawa ze wyrzucili z pracu stewardesse ktora miala na szyi krzyzyk i pielegniarke , ktora pomodlila się za zdrowie pacjenta . Chore!!! Nie wiem kto do tego doprowadza, przeciez nikomu nie naleza się wieksze prawa i obydwie religie powinny byc traktowane tak samo. Oczywiscie bylo tez wiele spraw w druga strone, wiele przestepstw jest popelnianych wobec muzulmanow na tle wiary i to te jest zle . Jedyne co mozna zrobic to ograniczyc dalszy naplyw, zamknac granice kompletnie , do odwolania.
A powiem Ci ze wielu muzulmanom wcale nie przeszkadzaja krzyze i koscioly , to wladze doprowadzaja do takich sytuacji , bojac się posadzania o rasizm . Political corectness gone mad.
Sa zli i nietolerancyjni ludzie w kazdej kulurze . Wiem tez ze mimo roznic da się razem zyc , wystarczy tylko troche szacunku do drugiej osoby.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 20:30 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Spock »

A co jeśli gej/lesbijka, ma własne dziecko z poprzedniego małżeństwa, sprzed coming-outu ? Zabrać je do domu dziecka gdy homoseksualny rodzic znajdzie sobie partnera ?

A tak w ogóle, to co się przejmujecie dziećmi w homozwiązkach ? Przecież to nie wasze dzieci, nie zwisa wam to ?
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Z tego co wiem to pary homo nie mogą adoptować dzieci. Pojedynczy gej czy les już tak bo wtedy nie pytają go się o orientację. Jutro poszukam jakiś przepisów na ten temat.

Dzieci z tych związków będą tworzyły przyszłe i następne pokolenia, będą żyły obok nas, jak tu się nie przejmować?
Takim myśleniem to olewamy wszystkich bo to nie nasze dzieci, i niech robią z nimi co chcą. Nie tędy droga.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

A tak w ogóle, to co się przejmujecie dziećmi w homozwiązkach ? Przecież to nie wasze dzieci, nie zwisa wam to ?
No mi nie- wolałbym wiedzieć, czy przyszli podatnicy, ludzie którzy mnie będą utrzymywać nie są skrzywieni.
A co jeśli gej/lesbijka, ma własne dziecko z poprzedniego małżeństwa, sprzed coming-outu ? Zabrać je do domu dziecka gdy homoseksualny rodzic znajdzie sobie partnera ?
To wtedy dziecko ma mamę i tatę z prawdziwego zdarzenia.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

zblazowany pisze:Dzieci z tych związków będą tworzyły przyszłe i następne pokolenia, będą żyły obok nas, jak tu się nie przejmować?
Przeszkadza ci to? Moi dwaj najlepsi kumple są gejami i są razem. Oboje chcą w przyszłości adoptować dziecko, ale póki co sąd na to nie zezwala. Do samych homoseksualistów nic nie mam, ale sądzę, ze dzieci z takich związków będą krzywdzone przez homofobów. Mogą popaść w poważne kompleksy etc. Nie przeszkadza mi życie obok gejów/lesbijek póki nie obnoszą się z tym na każdym kroku i do mnie nie startują ;)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

zblazowany pisze:Z tego co wiem to pary homo nie mogą adoptować dzieci. Pojedynczy gej czy les już tak bo wtedy nie pytają go się o orientację. Jutro poszukam jakiś przepisów na ten temat.
Wtedy to mozesz nawet i sklamac,oficjalnie jestes hetero,a jak maja sprawdzic czy jestes gejem?Nie badali by cie w sprawie takiego dziecka,to by bylo zbyt kosztowne gdyby w kazdej rozprawie takie badania przeprowadzano.
Spock pisze:A tak w ogóle, to co się przejmujecie dziećmi w homozwiązkach ? Przecież to nie wasze dzieci, nie zwisa wam to ?
Zgadzam się z tym co Darnok w swoim poscie odpisal na pytanie powyzej,a tak na marginesie...Spock,wciaz zwisalo by ci to,gdybys w takiej rodzinie mimowolnej zyl to co bys twierdzil o osobach ktore pytaja się czy calemu swiatu nie zwisa to ze mieszkaja i homosiow i z tego powodu cierpia?
Leanna pisze:Nie przeszkadza mi życie obok gejów/lesbijek póki nie obnoszą się z tym na każdym kroku i do mnie nie startują
Czyli tak samo jak mi nie przeszkadzalo to ze ta lesbijka z ktora w katowicach rozmawialem byla lesbijka.Chociaz...Gdyby "startowala" do mnie to nic by nie zaszkodzilo,bardzo ladna byla (Li tylko bez skojarzen) :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Arek »

Tak sobie czytam te kilkanaście postów od wczoraj, muszę powiedzieć że mieszkając także poza granicą Polski znam te problemy ale już tylko z telewizji.
Kiedyś gdy mieszkałem w większym mieście dotyczyły także i mnie na codzień, 7 lat temu wyprowadziłem się na wieś, i jest całkiem inaczej, jak rozmawiam z sąsiadami to widzę inne problemy, nasze problemy dotyczą plagi "mleczów" w ogródkach, wybuchy w kamieniołomie niedaleko nas, lub czy było warto remontować naszą drogę ponieważ jeszcze b. dobrze wyglądała i nie było warto.
Patrząc na to z perspektywy paru lat , widzę jedno: miasta mają swoje problemy, a wsie inne, całkiem różne.

Chantelle
Gdy wołasz o to żeby
A o naplywie imigrantow z roznych krajow to wiem i powtarzam po raz setny , ze jestem za ograniczeniem i zaostrzeniem przepisow,
pomyślałaś o tym że gdy jakaś nacjonalistyczna partia obejmie władzę i weżmie się za obcokrajowców, być może to i Ty będziesz musiała pakować manatki i opuszczać kraj?. Gdy Hitler objął władzę to (dobrze myślący) żydzi wiedzieli co trzeba zrobić i uciekli , a co się potem stało wszyscy wiedzą.
Rzucasz hasłami by cudzoziemców nie wpuszczać, sama nim będąc
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Arek pisze:Rzucasz hasłami by cudzoziemców nie wpuszczać, sama nim będąc
Jest nim ale nie wysadza samochodow w powietrze :) a poki zyje tam i w zaden zly sposob się nie manifestuje to niech zyje :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Arek »

oczywiście że są tacy i tacy, ale jak pokazuje życie , wszystkich na koniec wkłada się do tego samego worka, na pewno zrozumiałeś o co mi chodzi?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Teraz juz tak jest,robia tak bo jest zbyt duzo imigrantow zeby je na grupy podzielic,a w Polsce zamiast ruszyc się z czyms przeciwko temu to buduja meczet w warszawie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Arek »

Czy meczet w Warszawie jest zły?
Zawsze mówię żeby nie wrzucać wszystkich do jednego wora. bo jak tak zaczniemy to nie ma się co dziwić że Polaków za granicą uważają za złodzieji .
Jesteś złodziejem?, ja nie (może trochę , nie wybijam się z statystyki :P ) ale ogólnie nie!
Dlatego nie podoba mi sią że wszystkich "arabów" i "bambusów" włożyliście do jednego wora. Są tacy co uciekli przed reżimem i w nowym kraju chcą normalne życie prowadzić , a nie tylko się awanturować jak niektórzy to robią.
A że ludzie innej wiary są trochą "inni" to nie powód żeby ich dyskriminować, my tak samo w ich oczach wydajemy się śmieszni
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Ja nie wrzucam ich do jednego worka,chodzilo mi o to ze za sprawa tego meczetu beda przyjezdzali do warszawy bo beda mogli praktykowac religie,ale czy wszyscy z nich to tacy porzadni ludzie?Ok,sa dobrzy to wiemy,ale nie wszyscy,zawsze znajdzie się jakis mlody ktory w zyciu widzi tylko obraz jak przecizony ladunkami wybuchowymi wysadza siebie a razem ze soba jeden z najwazniejszych Warszawskich hoteli.
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

O meczetach pisać nie będę bo są od tego inne tematy.
Przeszkadza ci to? Moi dwaj najlepsi kumple są gejami i są razem. Oboje chcą w przyszłości adoptować dziecko, ale póki co sąd na to nie zezwala. Do samych homoseksualistów nic nie mam, ale sądzę, ze dzieci z takich związków będą krzywdzone przez homofobów. Mogą popaść w poważne kompleksy etc. Nie przeszkadza mi życie obok gejów/lesbijek póki nie obnoszą się z tym na każdym kroku i do mnie nie startują


Już w niektórych krajach wprowadzono adopcje dla par homo. Zobaczymy jak im to wyjdzie. po co się udawać postępowych i tolerancyjnych dla każdej odmiennności. Jedynie kraje skrajnie liberalne światopoglądowo uważają że trzeba tolerować innych tak jak oni tego żądają.

Chantelle pisze o egoizmie jeśli mówi o in vitro. To ja się pytam jej i innych co myślą podobnie jak ona. czy takim samym egoizmem nie jest sytuacja w której osobnicy nie mogący mieć dzieci z bo natura stworzyła ich gejami i les. chca mieć dzieci?
Warto przypomnieć że po niektórych terapiach np. hemioterapii skutkiem ubocznym jest bezpłodność. Takie osoby nie mają już potem szans na zajście w ciążę. Niestety w Polce nie proponuje się pobrania nasienia od takich ludzi. W innych krajach jest to stosowane.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Nie napisalam nie wpuszczac wogole, nie martw się nikt mnie poki co nie wyrzuci , moi rodzice sa rezydentami ;) Mam na mysli visy , te sprawy , zeby pierwszy lepszy czlowiek , bez zadnego wyksztalcenia, fachu w reku , jesyka nie mogl przyjechac , nie ukrywajmy ze problemy to raczej tacy sprawiaja prawda?

A odnosnie tej adpocji nieszczesnej to nie widze roznicy miedzy zwiazkiem osob tej samej plci , a odmiennych , wiec nie widze tez problemu w adopcji. kropka

Co ma do tego invitro? jestem przeciwko temu , niezalenie czy to para homo czy hetero.

Nie wrzucialm wszystkich do jednego wora Arek! Wrecz przeciwnie, nie popieram wogole tego co pisal Ruskof!!

-- 2010-06-02, 12:08 --

Ps Ciekawe , co powiedzielibyscie gdyby wasze dziecko okazalo się gejem...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Czy meczet w Warszawie jest zły?
Sponsorują go środowiska, które z naszymi tatarami mają tyle wspólnego, co my z ludami indyjskimi, czyli coś kiedyś, ale już nie.
Ps Ciekawe , co powiedzielibyscie gdyby wasze dziecko okazalo się gejem...
Ciekawe co powiedzielibyście, gdyby wasze dziecko okazało się muzułmaninem(argument w rozmowie o inwazje islamu na europę)
Ciekawe co powiedzielibyście, gdyby wasze dziecko okazało się ukraincem (o otwieraniu rynku dla innych nacji).
Ciekawe co powiedzielibyście, gdyby wasze dziecko okazało się zupełnym kretynem (o przymusie szkolenia).
Śmieszne, bo wcześniej napisałaś już o tym, dałem ci odpowiedź, ale Ty dalej prowadzisz retorykę zbliżoną do ludzi z greenpeace, nie-dla-islamo/homofobii itd- czyli dużo gadamy, blokujemy powstawanie wałów przeciwpowodziowych, a gdy przyjdzie powódź, to milkniemy, albo mówimy "taaa, teraz na nas wszystko zwalajcie...yhy" (prawdziwa historia- przez ekologów zalano niektóre części polski- jak myslicie, czy przyroda bardziej by ucierpiała na takich wałach, czy teraz, gdy zwierzęta i rośliny się utopiły?). I nie pisz, że to są inne sprawy- powódź to w tym przypadku moda na homoseksualistów i traktowanie ich jak równą orientację (traktuję ich równo jako ludzi, ale nie jestem za tym, by mieli jako pary identyczne przywileje co normalne pary), albo powódź to zalew tych czeczeńców, którzy nic w Polsce nie robią i żrą socjał jak żaden polak (i to samo na zachodzie).
Jeszcze żebyś umiała to jakoś podeprzeć argumentami (udowodnić np. że państwo zyska na tym, że będzie wyż demograficzny a nie pogłębiający się niż itp.).
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle pisze:Nie wrzucialm wszystkich do jednego wora Arek! Wrecz przeciwnie, nie popieram wogole tego co pisal Ruskof!!
Sory ale ja tez nie wrzucalem wszystkich do jednego worka,mowilem po prostu ze mozna bylo by ich wszystkich wywalic do ich krajow nie wlaczajac się w szczegoly iz jest ich tak duzo,ze nie da się ich rozdzielic.Z reszta,masz miliony arabskich bab,jak chcesz porozumiec się i dowiedziec z babka ktora ciagle ryczy cos w stylu "salam aleikum" i inne pierdoly,a jak juz w twoim jezyku mowi to tak zalamanie ze ludzie,pomozcie.
Sama pisalas ze się balabys bandy muzulmaninow.Za co się ich boisz?Skoro się boisz to pewnie cos musieli nabroic,nie?To niech tak u siebie robia a nie tu w europie,dokladnie datego pisalem zeby wywalic ich.
Darnok pisze: I nie pisz, że to są inne sprawy- powódź to w tym przypadku moda na homoseksualistów i traktowanie ich jak równą orientację (traktuję ich równo jako ludzi, ale nie jestem za tym, by mieli jako pary identyczne przywileje co normalne pary), albo powódź to zalew tych czeczeńców, którzy nic w Polsce nie robią i żrą socjał jak żaden polak (i to samo na zachodzie).
Jeszcze żebyś umiała to jakoś podeprzeć argumentami (udowodnić np. że państwo zyska na tym, że będzie wyż demograficzny a nie pogłębiający się niż itp.).
Zgadzam się z Darnokiem.A teraz do Chantelle,jesli w Hollandi przekazuja 41% socjalu na tych muzulmaninow,cyganow,bambusow to gdzie widzisz w tym zysk?Ja tylko pracujacych ludzi ktorzy musza pracowac i pracowac,i jeszcze mniej z tego miec bo jakiemus murzynowi zachcialo się spedzac dnie przed TV z glosem na maksie.
Kiedys slyszalem o francuskiej parze ktora mieszkala w Paryzu w latach 80-tych,a obok nich rodzina murzynow z 7 dziecmi.I wiecie co?Ta para Francuska zarabiala mniej niz dostawala na rodzina murzynow ktora nie pracowala,a od ich domu ciagle ryki slychac i gdy tam wejdziesz to wali solonymi rybami i murzynska chata.Wiec Chantelle,rozumiem ze nie chcesz byc rasistowska,akceptowac ich,ale gdyby wszedzie tak mialo byc,to sory,ale ja nie licze na takie zycie.Predzej bym wzial metalowa rure,na podworku ryczal do murzynow ze to kosciolomy ktore tylko na dupie siedza,a ten ktory się blizy zmasakrowac rura.I wtedy juz niewazne staje się dla mnie czy dobrzy sa,nie mieszkaja w obcym kraju po to zeby dostawac wiecej niz pracujace osoby calymi dniami nic nie robiac.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

e ze ludzie,pomozcie.
Sama pisalas ze się balabys bandy muzulmaninow.Za co się ich boisz?Skoro się boisz to pewnie cos musieli nabroic,nie?
Czyżby Chantelle była nietolerancyjna, uogólniała i była islamofobem? to czemu mi się wcześniej takie rzeczy zarzucało?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”