Aborcja,Poronienie

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ale prawo jest jedno. A jestes traktowany roznie , zalezy w jakich kregach się obracasz, przyjaciol wybierasz sobie sam.

A czemu dwie piekne kobiety uprawiajace seks, zyjace ze soba nie moga wychowac dziecka? Albo facetow na ten przyklad. Jestes hipokryta. A seksu gejow nikt Ci nie kaze ogladac , to Twoja sprawa co robisz za zamknietymi drzwiami.

Czyli dlaczego nie pozwala się im na adopcje, jesli nie jest to homofobia? Jakby ciemnoskorzy nie mogliby to bylby rasizm nie? Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 19:11 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle,jesli to co o lesbijkach powiedzialas mialo byc odpowiedzia na to co ja o nich napisalem,to wcale tak nie uwazam,z lesbijkami lub z normalnymi dzieczynami normalnie pisze,nie czepiam się bo maja inna orientacje.
Darnok pisze:Każdy ma prawo do wyboru- w tym momencie mówimy o małych dzieciach, które nie mają wyboru i muszą iść do patologicznej "rodziny"- oczywiście, jakbym miał wybrać to też bym poszedł do homoseksualisty zamiast do naćpanego faceta bijącego żonę, ale wiele normalnych par ma problemy z dostaniem dziecka, a zwiększenie konkurencji by jeszcze sprawę pogorszyło.
Gdyby taki facet bylby mojego wzrostu,to i nawet teraz bym się dlugo nie zastanawial zeby wpad zrobic do jego chaty i mu kilka zebow odjac z jego niemytej paszczy.
Darnok pisze:że oburzeni "Francuzi" palą samochody na przedmieściach Paryża, to wtedy prawdziwi Francuzi chowają się w domach i patrzą, jak im taki muzułmanin z Maroko Renaulta pali.
To samo dzieje się w Polsce- Czeczen dostaje mieszkanie, zasiłek (600zł na dziecko- ma ich średnio sześcioro), a "tolerancyjna" telewizja TVN pokazuje, że biedni czeczeni są dyskryminowani w Polsce.
Ja wiem, że to, co piszę jest ciężkie do przełknięcia, ale taka jest prawda- brutalna cywilizacja bliskiego wschodu nie jest kompatybilna z naszą- na naszych oczach widzimy, jak jest wypierana- w niektórych sieciach fast food doszło do tego, że żarcie jest halal- i normalny anglik albo francuz nie może zjeść swojego ulubionego hamburgera, bo mu się "tolerancji" zachciało- nie można zgadzać się na ich warunki, bo się automatycznie rezygnuje z naszego stylu życia.
Zgadzam się w 100%,nie tylko w Paryzu tak jest,tutaj tez.Gdzie na dzielnicy nie spojrzysz,to samo "halal" jak to juz napisales,nawet na stolowce zaczeli podawac takie mieso,bo inaczej tylko z 5 uczni jadlo by mieso (czyli ekwiwalent wszystkich jedzacych "nie-halal") a o samochodach juz nie wspomne..4 dni temu tu motor wysadzili na dzielnicy.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Samo obywatelstwo w danym kraju nie gwarantuje z góry że ten ktoś będzie tak samo traktowany jak inni.
Dokładnie- trzeba sobie zasłużyć, a oni jakoś się bardzo nie starają. O prawa to się zabijano lata temu- czemu mielibyśmy je teraz rozdawać na lewo i prawo za darmo? szczególnie osobom, które państwo chcą dostosować do siebie, a nie do większości?
A czemu dwie piekne kobiety uprawiajace seks, zyjace ze soba nie moga wychowac dziecka? Albo facetow na ten przyklad. Jestes hipokryta. A seksu gejow nikt Ci nie kaze ogladac , to Twoja sprawa co robisz za zamknietymi drzwiami.
Starasz się przegadać nas obrażając nas i zarzucając hipokryzję- napisałem wyraźnie- nie obchodzi mnie, co robią za zamkniętymi drzwiami- wychowywanie dziecka to nie są zamknięte drzwi- nie wiemy, czy takie dziecko rozwinie się dobrze, a takie pary homoseksualistów będą dodatkowo stwarzać konkurencję dla normalnych par- niby tyle dzieci jest porzuconych, a adopcja to trudny proces.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Jesli pisze o rownym traktowaniu , mysle o 'prawie' , ktore powinno byc niezalzne od takich rzeczy jak orientacja.

I powtorze jeszcze raz taki 'naplyw ' powinno się ogarnac , zaostrzajac przepisy imigracyjne, jak jest w Australii itd . A nie wpuszczac kazdego jak leci. A nie dyskryminowac czy faworyzowac kogos .

-- 2010-06-01, 18:18 --

Czemu takie dziecko mialoby się inaczej rozwinac ??????!!!!!!! Przeciez nie mowimy o adopcji przez pare szympansow??!!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Darnok pisze:Dokładnie- trzeba sobie zasłużyć, a oni jakoś się bardzo nie starają. O prawa to się zabijano lata temu- czemu mielibyśmy je teraz rozdawać na lewo i prawo za darmo? szczególnie osobom, które państwo chcą dostosować do siebie, a nie do większości?
To tu we francji ludzie z afryki maja zapewnione obywatelstwo,swoje dzieci rownierz,czyli momentu urodzenia sa uznawani za "Francuzow",chociaz sa czarne jak smola.Nie mowie tego zeby rasista byc,ale popatrzcie w jakim kierunku tak Francja zmierza,i co za 20 lat tu się bedzie dzialo..
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Moj facet wychowywal się z samymi kobietami matka , babcia i siostrami, ojciec spie****** i jest pelnokrwistym mezczyzna , nic mu nie brakuje wrecz przeciwnie!!!!

-- 2010-06-01, 18:21 --
Ruskof pisze:
Darnok pisze:Dokładnie- trzeba sobie zasłużyć, a oni jakoś się bardzo nie starają. O prawa to się zabijano lata temu- czemu mielibyśmy je teraz rozdawać na lewo i prawo za darmo? szczególnie osobom, które państwo chcą dostosować do siebie, a nie do większości?
To tu we francji ludzie z afryki maja zapewnione obywatelstwo,swoje dzieci rownierz,czyli momentu urodzenia sa uznawani za "Francuzow",chociaz sa czarne jak smola.Nie mowie tego zeby rasista byc,ale popatrzcie w jakim kierunku tak Francja zmierza,i co za 20 lat tu się bedzie dzialo..

Co się bedzie dzialo???!!! A co ma do rzeczy kolor skory , matko boska.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Jesli pisze o rownym traktowaniu , mysle o 'prawie' , ktore powinno byc niezalzne od takich rzeczy jak orientacja.
Ale prawo już takie jest- przywileje są inne po prostu. Inaczej- pary obu płci (formalne małżeństwa) je mają, a ludzie żyjący na kocią łapę i homoseksualiści nie- kociołapiarze (fajny wyraz :P) sami tego nie chcą, homoseksualiści nie zasłużyli, bo nie przedłużają gatunku, nie rodzą nowych podatników, przez nich państwo obumiera.

Homofobem nie jestem- nie boje się ludzi.
Co do homoseksualistów- jestem tolerancyjny.
Co do bycia hipokrytą- wydaje mi się, że nie jestem- dla mnie każda mniejszość narzucająca swoje prawa jest traktowana wrogo- przykład z naszego podwórka:
Serephinea i Kryptozoolog chcieli pomagać Ruskofowi przy pisaniu- mówili, że trzeba tutaj redakcję wprowadzać i już nawet sobie stołki poustawiali co, kto ma robić. Jaka była reakcja userów? identyczna, jak teraz moja- ja jestem użytkownikami, Kryptozoolog jest czeczenem. Jak skończyli? Sere już tutaj nie pisze, a Kryptozoolog prawdopodobnie sfingował swoją śmierć. Trzeba być tolerancyjnym, ale nie zamierzam być uległym paziem, co to będzie nogi czyścił muzułmanowi, czy stroił kościół na wesele dwóch facetów.
Co się bedzie dzialo???!!! A co ma do rzeczy kolor skory , matko boska.
OK, inaczej. PRZECZYTAJ UWAŻNIE

RUSKOF- KTO WYSADZIŁ TEN MOTOR OSTATNIO NA TWOIM OSIEDLU?

CHANTELLE- IDZIEMY O ZAKŁADY, ŻE TO NIE BYŁ BIAŁY FRANCUZ Z DZIADA PRADZIADA?
Faktem jest, że w europie większa przestępczość zachodzi wśród emigrantów- w Holandii i w innych pseudotolerancyjnych państwach to muzułmanie, w stanach to czarni.
Ja nie jestem rasistą- nie twierdzę, że czarni mają mniejszy mózg, ale to tak, jak z cyganami jest po prostu- taki styl życia przekazali im rodzice, a oni nie chcą się zmieniać mimo okazji.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Zle mnie rozumiesz.Tacy ludzie chca ustawiac swoja religie w obcym kraju,ale to jeszcze nic.Gorsza sprawa jesli ich miliony sa,cos co się juz dzieje we francji.Gdyby w Anglii na kazdym kroku bys widziala jakiegos murzyna,ktorzy zarosniety chodzi i w muzulmanskich szmatach to tez bys nic nie robila,bo tolerancja się liczy?To oni tolerancji nie maja,nie dosc ze masowo przyjezdzaja to robia dzieci ile wlezie bo jeszcze kase za to maja dodatkowa.
Darnok pisze:Serephinea i Kryptozoolog chcieli pomagać Ruskofowi przy pisaniu- mówili, że trzeba tutaj redakcję wprowadzać i już nawet sobie stołki poustawiali co, kto ma robić. Jaka była reakcja userów? identyczna, jak teraz moja- ja jestem użytkownikami, Kryptozoolog jest czeczenem. Jak skończyli? Sere już tutaj nie pisze, a Kryptozoolog prawdopodobnie sfingował swoją śmierć. Trzeba być tolerancyjnym, ale nie zamierzam być uległym paziem, co to będzie nogi czyścił muzułmanowi, czy stroił kościół na wesele dwóch facetów.
Darnoku,to moze zrobimy nabor na korektorow?Bo tak wlasnie patrze,nie mam dla kogo artykulow tlumaczyc bo obaj zapadli się w ciemnosci.Moze jacys ludzie ktorzy dluzej tu juz sa mogliby pelnic takie funkcje np Arek,nie wiem czy się zgodzi,albo ktos jak DanaS,no wiecie ktos do kogo mozecie miec zaufanie,ze nie umi czytac itp..i takie sprawy powaznie by traktowal.
Darnok pisze:RUSKOF- KTO WYSADZIŁ TEN MOTOR OSTATNIO NA TWOIM OSIEDLU?
Nikt inny jak jeden z muzulmaninow lub bambusow z dzielnicy.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 19:29 przez Ruskof, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Pisalam juz o zaostrzeniu prawa imigracyjnego!! Jestem za tym jak najbardziej , rygorystyczne prawo , visy i tak dalej jak w Autstralii i nowej zelandii. A nie wpuszczajmy ich bo dobzi dla ekonomii a potem bedziemy myslec . No kurde wiadomo ze to inna kultura czego się spodzewali??

-- 2010-06-01, 18:32 --

jak ktos bedzie kilka lat na vise czekal i bedzie sobie musial na nia nameczyc i napocic , to pozniej bedzie siedzial cicho zeby go nie wypie*******.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle pisze:No kurde wiadomo ze to inna kultura czego się spodzewali??
Zapewne nie tego ze muhametanski we Francji bedzie cie z meczetu co rano budzil ryczac w nieboglosy.Wiem,dziwne moze się dla ciebie to wydac ale czesto tu tak jest,czasem gdy laze dalej,gdzie budynki zaniedbane sa to wyglada jak na tym maghrebie-smieci lataja w powietrzu,szmaty na balkonach wystawione,i jakies babki ryczace przez telefon lub klocace się.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

'bambusow' ? ja nie wiem ludzie skad wy się bierzecie. myslalam ze tacy mlodzi ludzie jak wy mysla inaczej juz...:(
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Tak juz ich nazywam,bo gdyby nie bylo to tutaj tak się juz zachowuja ze czlowiekami nie mozna ich nazwac.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ruskof ja to wszystko wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa tez tacy ktorzy się asymiluja prawda? nie wszyscy sa tacy sami!!!!! Ale czego się spodziewaliscie po ludziech ktorzy na codzien jezdza na osiolkach i mieszkaja w lepiankach ?? cywilizacji jak nasza? no ale kurde bez przesady , kto im pozwolil do panstwa przyjechac?? politycy zeby gospodarke podreperowac ,

-- 2010-06-01, 18:37 --

A to o murzynach top bez komentarza , nie spodziewalam się tego po Tobie . zalamka i zal :(
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

'bambusow' ? ja nie wiem ludzie skad wy się bierzecie. myslalam ze tacy mlodzi ludzie jak wy mysla inaczej juz...:(
Ten sam mechanizm, który tutaj przedstawiasz, czyli nazywanie nas homofobami doprowadził do tego, że zagłuszono islamofobów i teraz jest lament wielki, że nie tego się po tych oświeconych ludziach z wschodu spodziewano...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle pisze:Ruskof ja to wszystko wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa tez tacy ktorzy się asymiluja prawda? nie wszyscy sa tacy sami!!!!! Ale czego się spodziewaliscie po ludziech ktorzy na codzien jezdza na osiolkach i mieszkaja w lepiankach ?? cywilizacji jak nasza? no ale kurde bez przesady , kto im pozwolil do panstwa przyjechac?? politycy zeby gospodarke podreperowac ,
Wiem ze nie wszyscy sa tacy sami,ale trudno tu kogos normalnego znalesc,chyba ze kilka lasek w moim wieku albo starsze,z taka jedna ostatnio chodze do szkoly,ide po nia itp.."lajtowo" się z nia rozmawia wiec no problem.
W Anglii macie to samo?Slyszalem ze tam sa dzielnicy na ktoryh same araby mieszkaja,ale spoko się zachowuja bo obawiaja ze się anglicy im napier******,widocznie zmienilo się.
Darnok pisze:Ten sam mechanizm, który tutaj przedstawiasz, czyli nazywanie nas homofobami doprowadził do tego, że zagłuszono islamofobów i teraz jest lament wielki, że nie tego się po tych oświeconych ludziach z wschodu spodziewano...
Darnok dobrze mowi,a ze wieksza wiekszosc ludzi to homofobowie odnosnie tego to ta liczba "imigrantow" rosnie jak kroliki na polankach.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Oswieconych ? Jakby poznali ich kulture wczesniej , wiedzieliby jacy sa. Nie maja takiego poziomu higieny , ich religia jest inna, np ciagle się modla i nawet prace po to przerywaja czy nauke . Ale wiedzieliby to , gdyby nie patrzyli na nich jak kolejne rece do pracy , a nie ludzi ze swoimi tradycjami, zwyczajami itd...

A wiesz jak Polacy sa widziani na swiecie ? Bez komentarza i wiesz jak duzo ludzi niesttey potwierdza to tylko, sama znam prawie smych takich tu i co? Swiadczy to o mnie?


Matko tez się boje muzulmanow i nie przepadam za nimi, zwlaszcza w grupach, ale ktos im tu pozwolil przyjechac tak???
A wracajac do tematu , to ma się to nijak , bo homoseksualisci nie maja innej kultury, nie mowia innym jezykiem , sa tacy jak Ty i tak powinni byc traktowani. Sa obywatelami panstwa jak Ty i powinni miec identyczne prawa.

I mowicie ciagle o przedluzaniu cywilizacji, nie martwcie się narazie to jest przeludnienie i jakby się mniej rodzilo dzieci , tym lepiej by bylo, niech ktos się zajmie tymi co sa . Ot co.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 19:45 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle pisze:Matko tez się boje muzulmanow i nie przepadam za nimi, zwlaszcza w grupach, ale ktos im tu pozwolil przyjechac tak???
A wracajac do tematu , to ma się to nijak , bo homoseksualisci nie maja innej kultury, nie mowia innym jezykiem , sa tacy jak Ty i tak powinni byc traktowani. Sa obywatelami panstwa jak Ty i powinni miec identyczne prawa.
Do gejow roznie jestem nastawiony,ale gdyby nie patrzec na to jak wczesniej to niech zyja sobie,poki jeden się nie dobierze do mnie to problemow nie bedzie.
Chantelle pisze:I mowicie ciagle o przedluzaniu cywilizacji, nie martwcie się narazie to jest przeludnienie i jakby się mniej rodzilo dzieci , tym lepiej by bylo, niech ktos się zajmie tymi co sa . Ot co.
Dlatego wlasnie w Chinach ustawili prawo ze pary nie moga miec wiecej niz jedno dziecko.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

A o naplywie imigrantow z roznych krajow to wiem i powtarzam po raz setny , ze jestem za ograniczeniem i zaostrzeniem przepisow, szkoda tylko ze juz troche za pozno. Jakby tak sobie jedna rodzinka w dzielnicy muzulmanska mieszkala mysle ze nikt by problemu nie mial. Ale jak ich zjedzie wiecej niz Anglikow nagle , to wiadomo ze beda chcieli 'rzadzic' , to samo tyczy się rowniez Polakow, ktorzy przyjezdzaja tu , sa na lasce Anglii a sraja na ten kraj, nawet hello nie umieja powiedziec , telewizja tylko Polska, sklepy tylko Polskie a 'Angole to sa h*** i fra**** ' i tylko ciagnac od panstwa, widze to na codzien i jestem przerazona. Ci sami Polacy jada po Pakistanczykach , ktorzy nie robia nic innego niz oni!!!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Z Francja o tyle inaczej bylo ze oni po wojnie musieli odbudowac swoje "straty" wojenne i dlatego sprowadzali tych ludzi z afryki.A teraz co?Zyja,maja swoich potomkow (ktorzy się pewnie licza dziesiatkami) i jest ich naturalnie wiecej niz francuzow.Nie zapominajmy,ze polakow tez sciagali zeby w kopalniach pracowac...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No to cos za cos , a czego się spodziewali , ze nie beda miec dzieci i nie beda im przekazywac swojej kultury? Bylo ich oda razu wykastrowac i moze jezyki poucinac i do pracy jak muly. Nie rozumiem jak mialoby byc inaczej , skoro się w takich ilosciach ludzi sciagalo?

Ale czemu uwazasz ze co innego sciagac do pracy zeby ekonomie podreperowac , a co innego zeby po wojnie ekonomie podreperwac ? Jeden h** za przeproszeniem.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 20:02 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”