Czy to miejsce jest złe?

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Jeśłi chodzi o sen z kawą. Jej symbolika może być wielka, a może być żadna. Z mojego punktu widzeni wynika, że kawa była urzeczywistnieniem Twoich uczuć. Złości w tym wypadku. Tłumaczyłoby to jej zachowanie w kubku. Nie radzę Ci jak inni, żebyś nie chodził na tę chałdę. Głównie ze względu na własne popędy. Dla mnie to byłoby własnie najczęstsze miejsce wycieczek samotnych. Lubię takie miejsca. Gdzie czuć wręcz działanie dziwnych i często skrytych w mrokach przeszłosci, sił. To poprostu dla mnie coś z czym warto obcować. Ale jak mówią inni. Jeśli bawisz się ogniem to musisz liczyćsię z tym, że kiedyś się poparzysz.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

rff, tylko ty tu jesteś demonem, inne masz racje, to wypierdki i nie mozna ich nimi nazwać ;)
Właśnie znudzone demony lubią atakować takich szarych ludzików, one to lubią, świetna zabawa to dla nich i nawet można to zrozumieć :-P
A modlitwa... moim zdaniem lepsze są nogi, albo odwaga i stawienie temu czemuś czoła, choć samemu to niekoniecznie dobry pomysł.
luna73
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2008-01-18, 12:13
Lokalizacja: hajnówka

Post autor: luna73 »

Jak naj bardziej radziła bym omijac takie miejsca,tu gdzie mieszkam(puszcza białowieska)jest mase takich miejsc tzw.miejsca mocy,moga to byc jakies pradawne miejsca kultu czy tez nie wiem kurchany-pozatym wracasz tam jak gdyby cos cie wołało to nie jest zdrowe i byc moze jestes jakiejs sile potrzebny
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

no niby lepiej... ale należy odróżniać odwagę od głupoty... to może nie być bezpieczne...
luna73
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2008-01-18, 12:13
Lokalizacja: hajnówka

Post autor: luna73 »

Może życie to tak odrazu nie...ale cześć siebie napewno...moim skromnym zdaniem ty sam podświadomie starasz się tam być i mimo strachu ciągnie cie jak wilka do lasu znasz historie tego miejsca?może coś tam się wydazyło no nie wiem np,wypadek czy kiedyś prócz tego co jest teraz cos tam było?
Jednak moja dobra rada jeśli nie jesteś gotowy nie wywołuj nie kuś.....
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”