DŻINNY a tzw. UFONAUCI

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

DŻINNY a tzw. UFONAUCI

Post autor: wilku11 »

:) ehh no trzeba jakiś temat wreszcie zamieścić :)
Istoty te są uznawane głównie przez Islam są one stworzeniami Boskimi obok ludzi i Aniołów.
Z języka Arabskiego al-Jinn pochodzi od rdzenia czasownikowego janna a oznacza "ukrywać się być niewidocznym". Jest to rasa stworzona przed człowiekiem. Dobra to tylke opisu ogólnego
Niektórzy muzułmańscy teolodzy zauwazyli zbierzność w wyglądzie i zachowaniu Dżinnów a ufonautów. Uważają oni że dżinny znajdują się "prawie tutaj" tylko ze w świecie antymaterii lub zajmujących jakiś inny wszechświat który jest tutaj "po drugiej stronie lustra". Niektóre dżinny moga mieć charakter całkowicie fizyczny i taki który określamy jako pozaziemski. Inne zbudowane są z innego materiału. Główne cechy dżinnów:
1. W normalnych warunkach są niewidzialne dla człowieka
2. Mają zdolność materializowania się i pojawiania w fizycznym swiecie
3. Moga zmieniać kształt i pojawiać się pod różnymi postaciami dużymi i małymi
4. Moga pojawić się pod postacią zwierząt (przykład Wzięcia Virginii Horton)
5. Są notorycznymi łgarzami i oszustami, lubią mącic w głowach przy zastosowaniu różnych sztuczek
6. Mają bzika na punkcie porywania i lub zabierania ludzi
7. Rozkoszuja się kuszeniem ludzi do odbywania z nimi stosunków seksualnych
Większość ludzi zachodu lekcewarzy to całe gadanie o Dżinnach kładąc to na karb opinii że Arabowie to dzikusy...(obecność i działalność dżinnów jest w pełni usankcjonowana przez prawo). Dżinny moga byc złe ale zdarzają się też dobre. Dr. Rudolf Steiner (zmarł w 1925) majacy zdolności jasnowidzenia wgląd w inne poziomy astralne była walka między siłami światła i mroku niestety dla nas poniekat swiatło odniosło całkowite zwycięstwo przez co duża ilosć złych demonicznych istot zostało straconych na ziemię. Ile z tego czego jesteśmi dzis swiadkami zarówno na wyższych poziomach polityki jak i w życiu codziennym można wiazać z subtelnym wtrącaniem się złych sił?? 9Pomyślcie matki porzucajace dzieci na śmietniku nie do końca wyjaśnione sprawy np 11wrzesna ludzie którzy pracowali przy odgrózowaniu dziwnie gina jeden po drugim). Kilka najnowszch doniesień od Badaczy UFO świadczy że nie jest to zjawisko nam przyjazne nie łudzmy się ze są to nasi dobrzy starsi i rozumniejsi bracia z kosmosu którzy przyniososą wybawienie...bardziej prawdopodobne jest ze (co widać po współcznesnej polityce) chcą wpędzić świnię gardereńską w przepaść...Trochę to pesymistyczne ale cóż taka moim zdanie jest smutna prawda :diabel2:
cmvcmv
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-10-06, 13:39
Lokalizacja: Wisznice

Post autor: cmvcmv »

Nie tylko w polityce, czasami tak mam że jak już coś jest nie tak to wszystko naraz, co się tylko da, zupełnie tak jakby "coś" chciało nam podokuczać
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

noo czasami tak jest... czytałem gdzieś o wyższej silem, którą nazwano kosmicznym kawalarzem i, że ta siła coś tam robi, żeby było śmiesznie znaczy dla niej... np. prezydent USA Lincoln miał gościa o imieniu jakimś tam i nazwisku Clinton potem po długim czssdie mamy prezydenta Clintona i jego doradcę o imieniu tego typka co miał Clinton i coś tam obaj zgineli... a wracają do tematu to jak zwał tak zwał te dżiny to mogą być kosmici, nie wiem może jakieś demony (chociaż opisy nie pasują do demonów ale ok...), może to to samo co kosmici tylko po prostu pod inną nazwą... np. buddyści wieżą, że wszyscy Bogowie istnieją ale czczą buddę jako najwyższego z bogów czy cuś... inni wieżą, że jest jeden Bóg tylko w różnych religiach występuje pod innymi nazwami...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"Kilka najnowszch doniesień od Badaczy UFO świadczy że nie jest to zjawisko nam przyjazne nie łudzmy się ze są to nasi dobrzy starsi i rozumniejsi bracia z kosmosu którzy przyniososą wybawienie...bardziej prawdopodobne".....

---

Więcej wiedzy drogie dziecko ;)
Na pewno szaraki chcą udomowienia ludzkiej cywilizacji i przejęcia władzy na planecie, która jest centrum światów (jak na razie to centrum nieszczęścia). Są też biali bracia, którym niesłuży to, że z nas robi się bezmyślne świnki - nie wiem z jakiego powodu im to nie pasi, może dlatego, że ich bracia, kiedy byli na ziemi, łączyli się z ludzkimi bytami, wiecie, tatusie i mamusie i z tego wyszło takie różne potomstwo... może ich odpowiedzialność wzieła? Cokolwiek to nie było, chcą nam pomóc i choć szaraków jest więcej, bo w odróżnieniu od "normalnych" oni upodobali się rozmnażać przez klonowanie, to jeszcze na dobrą sprawe przemawia fakt, że ten sam bóg (pisze przez małe "b", bo dla mnie to kumpel, a nie "P"an :/ ), który przez lata zdawał się milczeć, albo raczej być mało mównym kolesiem, poprostu postanowił nam pomóc, może dlatego, że zło na za dużo sobie pozwala na jego ulubionej planecie w tej galaktyce (inne panny - planety, nie są tak piękne jak nasza :-P )... A może dlatego, że kończy się 3 wymiar, a zaczyna 4, czyli mamy postęp w dobrym kierunku (dobrym, bo 7 wymiar to już boskość, taka sama jak (prawie :-P) ulubiony nasz bóg). W każdym razie ziemianie nie są skazani na porażke i służenie wyższym panom, choć sytuacja wydaje się być mocno powalona i nie wiem, jak my się z tego wygrzebiemy... No ale jak się uda wygrać, a się uda, bo kto z bogiem, ten potężny, to nie chciałbym być w skórze szaraków ;)

[ Dodano: 2007-10-21, 17:17 ]
"1. W normalnych warunkach są niewidzialne dla człowieka
2. Mają zdolność materializowania się i pojawiania w fizycznym swiecie
3. Moga zmieniać kształt i pojawiać się pod różnymi postaciami dużymi i małymi
4. Moga pojawić się pod postacią zwierząt (przykład Wzięcia Virginii Horton)
5. Są notorycznymi łgarzami i oszustami, lubią mącic w głowach przy zastosowaniu różnych sztuczek
6. Mają bzika na punkcie porywania i lub zabierania ludzi"

------

To jak szaraki - uogólniam, mało kto wie, że szaraki jako dusze też występują i pracują razem z tymi cielesnymi wersjami (tylko to już nie takie postaci, jakie my widzimy, trzepiłbym się bardziej gadów, bo to bardziej precyzyjne by było).

A co do 7 punktu, to zupełnie jak ludzie... <lol>

I kończąc temat, co myśle o dżinach? "Nie wódźcie się na pokuszenie" ;)
Mamy rozum, więc działajmy wg niego i tyle :-P
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

DF
1. Dziecko ha ha ha ha czsami bym chciał miec znowu 6 lat ehhhh
2.Wiedza w tym temacie nigdy nie jest pewna ale cóz jak już się wcześniej przekonałem ja nie przekonam Ciebie a ty mnie :)
3. Szaraki napisałem w odniesieniu właśnie do tej konkretnej rasy która wyraznie do miłych nie należy 9no chyba ze ktos lubi być krojony żywcem)
4. Ciekawa jeste też teoria choć może naiwna chodzi mi o Mieszkańców Magonii
5. Co do naiwnego stwierdzania że kosmici to nasi najlepsi przyjaciele bo komuś taki kit wciskaą to nie znaczy ze tak jest (zresztą wielu ufologów sądzi że to nie jest zjawisko przyjazne człowiekowi)
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Hah, i niby robotników przy "sprzątaniu" po 11 września umierali z ręki Dżinna? ;x ... dobrze wiadomo dlaczego tylu ludzi gineło więc nie wygaduj głupot. Tak dla sprostowania sprawy- były to trujące wyziewy przez które nawet maski były do niczego...
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Hah, i niby robotników przy "sprzątaniu" po 11 września umierali z ręki Dżinna?
Nigdzie nie napisałem o tym wprost- kto powiedział że to musi być dżinn??
No to chyba ludzie którzy zlecali to sprzątanie wiedzieli o takowych wyziewach-a ze maski nic nie pomogły to "ups" przypadek. tEn przykład podałem jako coś co się dzieje dziś na świecie...
fragment z "Przekroju"
"Wszyscy wdychali śmierć. Śmierć dopadła polskich robotników, którzy cztery lata temu przebijali się przez gruzy World Trade Center w Nowym Jorku - nie żyje ich już 19. Niektórzy wracają umierać do Polski. [...] W szpitalu Mount Sinai twierdza, ze wlasnie umiera kolejnych 50. [...] Polscy robotnicy dostali maski z nowoczesnymi filtrami Hepa, ale nawet one nie chroniły skutecznie przed wyziewami trującymi w 'strefie zero'; [...] - Najpierw był rak złośliwy tarczycy. Potem przyszły: zapalenie trzustki, zniszczony woreczek zółciowy, astma, nagła otyłość (przytył 20 kilogramów w pół roku), zmniejszony o połowę otwór tchawicy, azbestoza. ... sześć razy był w szpitalu, przeszedł dwie operacje w ciągu roku, zaraz czeka go trzecia. Ofiary śmiertelnego powietrza że 'strefy zero' czasem umierają nagle - idą ulicą, doznają napadu wyczerpania, a ich płuca się zapadają. [...] Badania Mount Sinai School of Medicine z sierpnia 2005 roku pokazują, że z 11 tysięcy 768 przebadanych robotników i wolontariuszy, którzy czyścili z gruzów „strefę zero”, 51 procent potrzebuje natychmiast pomocy psychiatrycznej. Ratownicy z WTC znacznie częściej niż ratownicy z innych akcji, którzy też stykali się ze śmiercią, mają napady paniki i ataki lęku. Na te badania znalazły się środki rządowe, na leczenie nie."
Dziwne że nowoczesne maski nie są w stanie uchronić ludzi przed wyziewami i azbestem...tak czy tak to karygodne niedopatrzenie i lekcewarzenie niebezpieczeństwa. W dzisiejszym świecie życie ludzkie nie jest w cenie
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

wilku11,
Jak masz to daj nam ten caly artykul z"Przekroju" poczytac
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Kurcze sorry trochę mnie nie było ale moment zaraz linka podam (dla paranormalium wszystko ;) ) przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=391&Itemid=49
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Dziwne że nowoczesne maski nie są w stanie uchronić ludzi przed wyziewami i azbestem
Może dlatego, że azbest jest promieniotwórczy. Żeby się przed nim uchronić to by musieli chodzić w specjalnych kombinezonach.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Szkoda ,,na tej stronie piszą że artykul nie istnieje
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

http://przekroj.pl/index.php?option=com ... &Itemid=49
jak to nie istnieje??

[ Dodano: 2007-11-10, 21:02 ]
Żeby się przed nim uchronić to by musieli chodzić w specjalnych kombinezonach.
dobra ja w tym momencie mógłbym zapytać czemu im tych kombinezonów nie dali... no wiadomo ze nikt ich specjalnie podstępem nie skazał na powolną śmierć to był tylko taki przykład ehh...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Od kiedy azbest jest promieniotwórczy ???

Azbest nie promieniuje ale, jest niemal niezniszczalny. Kiedy pył azbestowy przedostanie się do organizmu, nie daje się go niczym wypłukać. Organizm wytwarza wtedy wokól niego otoczkę, aby nie doprowadzić do dalszego mechanicznego uszkodzenia komórek (podobnie jak małż wytwarza masę perłową wokół ziarnka piasku). Taka torbiel ma tendencję do powiększania się . Jest to jednoczesnie doskonałe siedlisko dla drobnoustrojów. I to właśnie one przyczyniają się do powstawania nowotworów, a nie sam azbest.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Od kiedy azbest jest promieniotwórczy ???
lol nie wiem jak mogłem zrobić taki błąd, chyba zaćme miałem :) racja, strasznie się wygłupiłem i przepraszam za to.Chodzi o włókna, które właśnie wymieniłeś, ale o te dłuższe (bodajże >5μm), wbijają się do płuc i siedzą tam przez wiele lat tworząc patologie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”