Moja Pywatna Strona:P

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Moja Pywatna Strona:P

Post autor: Fenikt »

Postanowiłem zgromadzić w jednym miejscu informacje o sobie, podzielić się z innymi niektorymi uwagami i pogladami jak i pasjami i tworczoscia. W tym celu stworzylem te strone. Poki co jest tylko wyglad i szata graficzna, wartosc merytoryczna jest rowna zeru :P Ale z kazdym dniem a nawet godzina powinny pojawiac się nowe materialy. Strona wymaga zainstalowanej javy (jak nie wiesz co to jest to olej:P). Tymczasowy adresik jest taki:

http://fenikt.atspace.com/

No i przy okazji mozecie podziwiac moja najnowsza grafike ;) W sumie wydaje mi się ze jest najlepsza z tychktore zrobilem:P:P:P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hmm wszystkim dziala, a sproboj teraz jeszcze raz? No pewnie ze spie :D A co? :D zwykle klade się spac okolo 2 a wstaje kolo 10. To chyba zalicza się do spania nie?:D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Sam nie wiem :P Dodaj jeszcze dziewczynę i imprezy :D czcionki w przyciskach zmienic się nie da, no chyba ze bym robil mousoverem a nie hoverem, ale to zabiera wiecej miejsca i wydluza czas ladowania :P ale zastanowie się

poki co strona zmienila adres na
www.futhark.spojrzenie.com/fenikt

:P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Wiesz sypiasz po 8h. na dobe ( tyle ile potrzebuje przeciętny organizm człowieka w wieku od ok. 14 - 38 lat. Liczby przybliżone nie dokładne. ) do tego moderowanie forum to w najlepszym pszypadku ok. 1h. dziennie ( czytanie, pisanie, poprawianie, dodawanie czegoś mowego. ) le parkour ( choć ja szybciej spodkałem się z określeniem freestyle running i jakoś bardziej mi podpasowało ) to przynajmniej 2h. 5 razy w tygodniu, własne www też zajmuje ok 1h dziennie ( biorąc pod uwagę prawdziwe zaangażowanie ) zespół to kolejne 2h. przynajmniej 4 razy w tygodniu, grafiki to zależy od natchnienia więc wypisywać nie będe ( ale jakość mówi że wiele godzin ) do tego jeszcze dziewczyna i impry. Czasu wolnego masz na prawde niewiele. Nie wiem czy to wystarcza na zaspokajanie potrzeb fiziologicznych. Ale gratuluje uporu. :D :D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Bron boze zadnych dzieci :D:D

Longer to nie jest tak :D:D Ja robie wszystko naraz:
jednoczesnie robie www i przegladam forum, nie mam wyznaczonych godzin ani terminow, parkour nie uprawiam tak czesto, zalezy od okresu, zespol ma proby raz w tygodniu, teraz nie ma w ogole bo wyjezdzalem ciagle, moje www to ktore widzicie zrobilem w 2h :D lacznie z grafika :P A grafike robie jak potrzebuje. Moje zycie jest dosyc chaotyczne ale mi to jak najbardziej pasuje:P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

longerman pisze:do tego jeszcze dziewczyna i impry
wiesz, to moge ci troche zdjąć z głowy (mam nadzieje, że DOSŁOWNIE nie trafiłem ;p). patrz, biore się za twoją laske, a ty masz więcej czasu na impry, co ty na to? jak dla mnie bomba. :lol:

ale serio, to nie wiem jak tak można żyć, serducho ci wysiądzie kiedyś z przemęczenia.
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Oto adres mojego bloga ( większych ambicji narazie nie mam :P) www.lilyan.mylog.pl - a skoro mowa o chaosie- Fenikt- coś o tym wiem :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”