Muzyczna Komercja

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Lavyrania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2005-08-28, 23:15
Lokalizacja: obłęd

Muzyczna Komercja

Post autor: Lavyrania »

No właśnie. Co sądzicie o ludzich grających tylko dla pieniędzy? Ja spotkałam się kilkakrotnie z opnią, że to już nie jest prawdziwa muzyka :D. Ale jak dla mnie to są poprostu ludzie, którzy zaczeli robić to co lubią, a teraz dodatkowo ciągną z tego dodatkowo miliony co czyni z ich grania zawód taki sam jak Górnik, czy inna sekretarka. I szczerze powiedziawszy nie rozumiem, czemu niektórzy nie lubią "komercyjnych zespołów" :|
intraneus

Post autor: intraneus »

Kazdy muzyk, ktory robi to profesjonalnie, gra dla pieniedzy :)
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

No własnie :] zgadzam się z Wami zawsze jak komus np. mowie że słucham cradle of filth to słysze tylko "Zryta komercha" :D:D:D:D a mnie się podoba ^^
V.

Post autor: V. »

Chodzi o to, żeby grać i a przy okazji mieć z tego kasę, a nie żeby mieć z tego kasę, a przy okazji grać. Ja nie rozumiem ludzi którzy są fanami komercyjnych zespołów.
Lilith

Post autor: Lilith »

Dla niektórych osób nie jest ważne, co tak naprawdę słuchają, ważne jest tylko żeby to było modne, skoczne i dobrze się przy tym tańczyło :D A zespoły, którym zależy tylko na kasie wpisują się w ich gusta, stąd ta popularność.
intraneus

Post autor: intraneus »

A ja się ciesze, ze jest duzy wybor na rynku. Dla kazdego cos milego. Ktos lubi discopolo i ok. Ktos lubi kretki i tez ok. :)
Sa muzycy grajacy dla kasy i ok. Sa grajacy dla sztuki i tez ok :)
Awatar użytkownika
p1tbull
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 110
Rejestracja: 2005-08-28, 23:39
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: p1tbull »

hmmm... Mowicie komercja wsumie i się zgadzam ze komercyjni muzycy to jest "tragedia" i zenada, ale jak się zastanowic i spojrzec na to z drugiej strony to tacy muzycy tez sa ludzmi i musza się utrzymac u trzymac swoje rodziny, zamiast pracowac jak wiekszosc ludzi oni w ten sposob zarabiaja wiec nie widze w tym nic zlego ze ktos chce zarobic pieniadze...
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Wielka nagonka na komercje... ja tam nie wiem, zwisa mi to czy to, czego slucham jest komercyjne czy nie... mi chodzi o to, zeby mi się podobalo. A jak czerpia z tego kase - nie dziwie im się...
V.

Post autor: V. »

nie odczuwasz czasem, że wykonawca nie kocha ciebie (jako fana) tylko twój portfel?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Albo że robi cię w balona i cały "przekaz" to pic na wodę ?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

A myslisz na tym, ze mi zalezy, zeby wykonawca mnie kochal? :wink:
V.

Post autor: V. »

Aż tak to może, rzeczywiście nie... Ale mnie zależy, żeby wykonawca nie miał mnie w d***e.
Ostatnio zmieniony 2006-03-13, 19:52 przez V., łącznie zmieniany 1 raz.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

a zna Cie? Nie wiem jak Ty, ale ja tych, ktorych nie znam mam w d***e.... tak samo jak niektorych ktorych znam ;)
Ostatnio zmieniony 2006-03-13, 19:53 przez Dorregaray, łącznie zmieniany 1 raz.
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

No własnie :D mysle ze z tym kocaniem to duza przesada zwazywszy na to że o wiekszosci muzyków z moich ulubionych zespołów nigdy nie myslałam xD a tym bardziej oni o mnie xDDDD
V.

Post autor: V. »

Nie chodzi o Ciebie jako indywiduum, lecz o szacunek dla słuchacza. Bez odbiorcy nie ma nadawcy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”