jak się bronić

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Asterot

Post autor: Asterot »

Nie no chodzi o to że wiesz co mówisz...więc powinieneś odpowiedzieć bez problemu tym bardziej że jesteś bogiem i znasz odpowiedzi na wszystkie pytania...jak to bóstwa mają...
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Odpowiedzialem bez problemu...
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze:nie bawilem się w wampiryzm...
A może jakiś WPR cię atakował?? Zrobiłem sobie nadzieję, że się pochwalisz jakimś spięciem... :spie:
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

a po co mam się chwalic?
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze:a po co mam się chwalic?
Nie chcesz, nie musisz.
Asterot

Post autor: Asterot »

Moim zdaniem twoja samoocena mija się z rzeczywistością w niektórych tematach...
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Wiesz. Mozliwe. Tylko, ze nigdzie nie napisale, ze poradze sobie bez problemu z kazdym wampirem bo jestem energetyczny mastah. Zawsze znajdzie się ktos lepszy i dotyczy to zarowno wampirow jak i ludzi od RD.
Asterot

Post autor: Asterot »

<kompromis> A znasz jakiś real wpr'ów PSI ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Tak. Znam. Jednak sa to moi przyjaciele i drenowac mnie oni nie chca. A przy ataku "na ulicy" (nie wiem czy swiadomym czy nie) jak na razie sobie radze ;)
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Tak. Znam. Jednak sa to moi przyjaciele i drenowac mnie oni nie chca. A przy ataku "na ulicy" (nie wiem czy swiadomym czy nie) jak na razie sobie radze
Jeśli znasz wąpierzy ktorzy się już nimi urodzili to czasami mogą nie mieć wpływu na drain z Ciebie. Wiem gdyż V. też tak ma ;-)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

nie sa to funpiry, czyli obudzeni przez siebie samego, ludzie, ktorzy nabawili się dysfunkcji na wlasne zyczenie. Maja tak od urodzenia, tylko, ze sa w pelni swiadomi tego, co robia i moze poprostu sa w stanie powstrzymac się przed tym. Nie wiem, nie bylem wampiramem. Musze ich spytac.. Jednego poznalem w momencie jak ze mnie czerpal.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Jednego poznalem w momencie jak ze mnie czerpal.
Hehehe ciekawy początek znajomości ;-)
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze:poprostu sa w stanie powstrzymac się przed tym
Pewnie tak, tylko po co?
Dorregaray pisze:nie sa to funpiry, czyli obudzeni przez siebie samego, ludzie, ktorzy nabawili się dysfunkcji na wlasne zyczenie.
mógłbyś to wyjaśnić, lub chociaż napisać to po raz wtóry z poprawną interpunkcją
i polskimi znakami?;-)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

V. pisze:Pewnie tak, tylko po co?
po to, zeby nie drenowac swoich przyjaciol? :P
V. pisze:mógłbyś to wyjaśnić, lub chociaż napisać to po raz wtóry z poprawną interpunkcją
i polskimi znakami?Wink
hy, nawet nie wiedzialem, ze cos takiego splodzilem :D

Chodzilo mi o to, ze ci znajomi nie nabawili się wampiryzmu na wlasne zyczenie. Nie szkodza samym sobie powodujac u siebie dysfunkcje, przez co nie sa funpirami. Maja tak od zawsze, chociaz swiadomi tego sa od roznych odcinkow czasu, dokladnie nie pamietam. Moge spytac jesli to cos wniesie do rozmowy
V.

Post autor: V. »

to cos wniesie do rozmowy
Nic nie wniesie, bo wampirem się jest od urodzenia.
Dorregaray pisze:po to, zeby nie drenowac swoich przyjaciol?
Nevermind, po prostu na niektóre sprawy patrzę trochę inaczej od Ciebie ;-)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

V. pisze:Nic nie wniesie, bo wampirem się jest od urodzenia.
mowie o momencie uswiadomienia sobie faktu, ze jest się wampirem a nie o momencie stania się nim ;) napisalem, ze na wlasne zyczenie staja się funpiry.
V. pisze:Nevermind, po prostu na niektóre sprawy patrzę trochę inaczej od Ciebie Wink
i drenujesz swoich przyjaciol?
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze: drenujesz swoich przyjaciol?
Nieświadomie tak. Tzn. nie stawiam żadnych barier mających na celu temu przeciwdziałać.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”