Czym jest rozwoj duchowy?

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) niezłą metodą jest żyć zgodnie z 18 naukami Kriszny z Bhagawadgity.
Mamba

Post autor: Mamba »

czasami myślę, że najlepiej jest żyć w zgodzie ze sobą samym :roll:
Nephesh

Post autor: Nephesh »

E tam to nie jest trendy i wogóle ;) a na serio :D hmm... te nauki również i o tym mówiły ;P hehs ;) głównie co prawda ich celem było wyzbyć się po prostu konieczności inkarnowania :D ale przede wszystkim trzeba żyć zgodnie ze sobą jak powiedziałą Mamba ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Mamba pisze:czasami myślę, że najlepiej jest żyć w zgodzie ze sobą samym
Popieram wszystkimi 4 kopytami. Ktoś kiedyś powiedział: "szczęśliwy jest ten kto robi to co lubi i zyje z tego co robi".
Mamba

Post autor: Mamba »

Ktoś kiedyś powiedział: "szczęśliwy jest ten kto robi to co lubi i zyje z tego co robi"

Spock to zdanie pasuje jak ulał do mnie więc chyba mogę uważać się za osobę raczej szczęśliwą albo prawie :mrgreen:

ehh a jednak ludziom zawsze czegoś mimo wszystko brakuje do szczęścia :roll:
intraneus

Post autor: intraneus »

Poza tym ten stan nie ma nic wspolnego z rozwojem duchowym :)
Gość

Post autor: Gość »

pewnie nie ma :D ale może choć trochę pomaga w osiągnięciu go :roll:
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Naszym zadaniem nie jest odniesienie mistrzostwa, nikt tego nie oczekuje od nas!!!! Celem jest odnalezienie: srodka! Odnalezienie rownowagi we wszystkim.
intraneus

Post autor: intraneus »

Naszym zadaniem nie jest odnalezienie równowagi, nikt tego nie oczekuje od nas!!! Naszym zadaniem jest osiągniecie: mistrzostwa! Mistrzostwa w byciu tym kim jesteśmy.
Rasul

Post autor: Rasul »

Nieść światło ,doskonalić się,uczynić Boga realnym , być w Jednosci zNim,to według mnie cel istnienia prawdziwego cłowieka.

[ Dodano: 2005-10-26, 12:39 ]
Naszym zadaniem jest odnalezienie w Sobie Mistrzostwa i mówio to wszyscy urzeczywistnieni Guru, a nawet Wniebosąpieni Mistrzowie :) ,z którymi mam kontakt. to .Titania tto prawda nikt tego nie oczekuje ,ale to w naszym celu powinno być dążenie do Mistrzostwa.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”