Przekaz

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Mamba

Przekaz

Post autor: Mamba »

Czy coś z tego co napisane jest poniżej jakoś szczególnie do Was trafia, przekonuje ? co sądzicie o tym fragmencie tekstu ?

Jeszcze raz pragniemy wam powierzyć pewne wyjątkowe informacje i prawdy ogólne, żebyście mogli je zgłębiać, kontemplować i przyswajać. Medytując nad każdą z nich, staraj się wejrzeć w siebie, żeby zrozumieć jakie powody, negatywne myśli, pojęcia czy minione doświadczenia nie pozwalają ci przyjąć lub wprowadzić w życie tych prawd wyższego rzędu. Proszę, nie żałuj czasu, rozważaj każdą myśl tak długo, aż nabierzesz przeświadczenia, że rozumiesz ją i przyjmujesz za swoją własną prawdę. Być może niektóre pojęcia zechcesz odłożyć na półkę, do czasu, kiedy poczujesz się gotowy, by je uczynić częścią swojej „żywej prawdy”.

TWOJA DUSZA I WYŻSZA JAŹŃ MOBILIZUJĄ I POBUDZAJĄ CIĘ, BYŚ DOKŁADAŁ STARAŃ, ABY NIEPRZERWANIE ZEŚRODKOWYWAĆ UWAGĘ W ŚWIĘTYM OŚRODKU TWEGO SERCA, TAM GDZIE MIESZKA WIEKUISTY POKÓJ I SAMA ESENCJA MIŁOŚCI.

PRZYSZŁOŚCI NIE MOŻNA PRZEWIDZIEĆ W STU PROCENTACH. MY JEDNAK, ISTOTY ZE SFER WYŻSZYCH, UMIEMY ODCZYTYWAĆ PRAWDOPODOBNE PRZEBIEGI ZDARZEŃ, KTÓRE MOGĄ ZAISTNIEĆ W CZASIE. JEDNAK KAŻDY Z WAS JEST W STANIE ZMIENIĆ NIEPOMYŚLNY ROZWÓJ WYDARZEŃ WYCOFUJĄC ENERGIĘ MYŚLOWĄ Z PRZEWIDYWANEGO ZDARZENIA I KONCENTRUJĄC JĄ NA POZYTYWNYM ROZWIĄZANIU.

W KAŻDEJ PRÓBIE, JAKIEJ JESTEŚ PODDAWANY, I KAŻDYM WYZWANIU ZAWIERA SIĘ MOŻLIWOŚĆ POZYTYWNEGO ROZWIĄZANIA. NIERZADKO POTRZEBA CZASU, BY ZŁE ZDARZENIE ZOBACZYĆ W ŚWIETLE KORZYSTNYCH, DOBRYCH NASTĘPSTW. JEDNAK WSZELKIE NIESZCZĘŚCIE MOŻE SIĘ OBRÓCIĆ W SZCZĘŚCIE, JEŻELI TYLKO POZOSTAJESZ ZEŚRODKOWANY W SOBIE I ODPOWIEDASZ NA SYTUACJE Z CENTRUM MOCY SERCA.

ENERGIA PRZYCIĄGA ENERGIĘ SOBIE PODOBNĄ. MYŚLI I INTENCJE TO ENERGIA, CZYLI WIBRACJE O OKREŚLONEJ CZĘSTOTLIWOŚCI, KTÓRE STANOWIĄ CZYNNE SIŁY TWOJEJ ISTOTY. ZOBACZ OCZAMI WYOBRAŹNI JAK MYŚLI PROMIENIUJĄ Z CIEBIE W POSTACI ZNAKU NIESKOŃCZONOŚCI. PRZYCIĄGA ON POKREWNE WIBRACJE I OSTATECZNIE „ZWRACA” JE TWOJEMU POLU ŚWIADOMOŚCI, WZMACNIAJĄC TWÓJ OSOBISTY OBRAZ RZECZYWISTOŚCI.

MUSISZ SIĘ NAUCZYĆ UWALNIAĆ SIĘ OD POTRZEBY PEWNOŚCI W ŻYCIU. DZISIEJSZY LĘK TO EMOCJONALNA REAKCJA WYNIKŁA ZE SKUPIENIA UWAGI NA JAKIMŚ NIEDOBRYM ZDARZENIU Z PRZESZŁOŚCI LUB NA NIEPEWNOŚCI JUTRA.

BĘDZIESZ POZA ZASIĘGIEM WPŁYWU I ODDZIAŁYWANIA WSZYSTKIEGO, CO W ŚWIECIE ZŁE LUB ZABARWIONE NEGATYWNIE, JEŚLI – W CZASIE PRZEMIAN I CHAOSU – NAUCZYSZ SIĘ ODNAJDOWĆ RÓWNOWAGĘ I TRWAĆ ZEŚRODKOWANY W SERCU.

MISTRZ JEST ZAWSZE ZEŚRODKOWANY W SERCU I POZOSTAJE OBSERWATOREM, BIORĄC UDZIAŁ WE WSZYSTKIM, CO SIĘ W DANEJ CHWILI DZIEJE. JAKO MISTRZ NAUCZYSZ SIĘ SZYBKO RÓWNOWAŻYĆ, HARMONIZOWAĆ I OSTATECZNIE USUWAĆ WSZELKIE ZAKŁÓCENIA ENERGETYCZNE, Z JAKIMI SIĘ ZETKNIESZ, ZAŚ KAŻDĄ NOWĄ PRAWDĘ, KTÓRA BUDZI ODDŹWIĘK W TWOIM SERCU, PRZYJMIESZ JAKO WŁASNĄ PRAWDĘ I WPROWADZISZ JĄ W ŻYCIE. NAUCZ SIĘ UNIKAĆ SKRAJNOŚCI. SIŁA MUSI POZOSTAWAĆ W RÓWNOWADZE Z MĄDROŚCIĄ, A MĄDROŚĆ Z SIŁĄ. KLUCZEM DO TEJ RÓWNOWAGI JEST MIŁOŚĆ, KTÓRA JEST PONAD OBIEMA.

PROCES EWOLUCJI I ROZWOJU WIĄŻE SIĘ Z WYSUBTELNIANIEM I HARMONIZACJĄ - PRZYWRACANIEM HARMONII ZARÓWNO ŚWIADOMOŚCI WEWNĘTRZNEJ, JAK I ZEWNĘTRZNEJ. CZĘŚCIĄ TEGO PROCESU JEST TAKŻE BYCIE ŚWIADOMYM „SIEBIE” NA WIELU POZIOMACH, W TYM RÓWNIEŻ W INNYCH ŚWIATACH I RZECZYWISTOŚCIACH. ZACZYNASZ OD POZNANIA SWOJEGO „PRAWDZIWEGO FIZYCZNEGO JA”. Z CZASEM, KROK PO KROKU, DOPROWADZASZ DO SCALENIA WSZYSTKICH SWOICH „JA”: FIZYCZNEGO „JA”, DUCHOWEGO „JA”, WYŻSZEGO „JA”, ITD.

TO, CO JEST W TOBIE „OBECNOŚCIĄ JA JESTEM” (I AM PRESENCE) LUB TWOIM BOSKIM PROMIENIEM, ZAWIERA W SOBIE NIEZNISZCZALNY ATOM TWEGO PRAWDZIWEGO „JA”. KIEDY, UWOLNIWSZY SIĘ OD PRZEKŁAMAŃ CHARAKTERYSTYCZNYCH DLA MATERII O WYSOKIEJ GĘSTOŚCI, ODNOWISZ KONTAKT Z TWOIM BOSKIM „JA”, STRUMIEŃ ELEKTRONOWEJ ENERGII BIAŁEGO OGNIA STALE BĘDZIE ZASILAŁ PROMIENIAMI ŻYCIA TWÓJ OŚRODEK SERCA, A PULSUJĄCY TROISTY PŁOMIEŃ BOSKIEJ MOCY, MĄDROŚCI I MIŁOŚCI ZNÓW ZAJAŚNIEJE W TOBIE I WOKÓŁ CIEBIE.

PRZEJŚCIE Z JEDNEGO POZIOMU GĘSTOŚCI NA DRUGI POCIĄGA ZA SOBĄ JAKOŚCIOWĄ ZMIANĘ („KWANTOWY SKOK”) ŚWIADOMOŚCI. OBECNIE RODZAJ LUDZKI DOŚWIADCZA WŁAŚNIE TAKIEGO WIELKIEGO „KWANTOWEGO SKOKU” ŚWIADOMOŚCI. CZĘŚCIĄ TEGO PROCESU JEST SPOTĘGOWANIE LĘKU, NIEPEWNOŚCI, GNIEWU I WROGOŚCI. SĄ TO OBCIĄŻENIA Z PRZESZŁOŚCI, KTÓRE TRZEBA BĄDŹ TO UWOLNIĆ, BĄDŹ WYSUBLIMOWAĆ, AŻEBY STWORZYĆ PRZESTRZEŃ NARODZINOM NOWEJ EPOKI.

SUBTELNE WIBRACJE MIŁOŚCI / ŚWIATŁA PRZENIKAJĄ PRZEZ ZASŁONY ZŁUDZEŃ, JAKIE KAŻDY Z NAS STWORZYŁ. OWE WARSTWY ZANIECZYSZCZEŃ POWOLI SIĘ ROZPRASZAJĄ, DZIĘKI CZEMU WIĘCEJ PROMIENI STWÓRCZYCH MOŻE DOCIERAĆ DO LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI. W CAŁEJ GALAKTYCE NASILAJĄ SIĘ ŚWIETLNE ROZBŁYSKI TOWARZYSZĄCE WYBUCHOM, W TYM TAKŻE WYBUCHOM NA SŁOŃCU WASZEGO UKŁADU SŁONECZNEGO, PRZEKAZUJĄC ZIEMI WIBRACJE MIŁOŚCI / ŚWIATŁA.

NAJPIERW MUSISZ NAUCZYĆ SIĘ KOCHAĆ I SZANOWAĆ SIEBIE, ZANIM BĘDZIESZ MÓGŁ KOCHAĆ I SZANOWAĆ INNYCH. NAUCZ SIĘ DZIELIĆ Z DRUGIMI I DAWAĆ IM Z SERCA, WZMACNIAJĄC SWÓJ DAR CZYSTĄ INTENCJĄ DUSZY, TAK ABY TO, CZYM OBDARZASZ, WYPŁYWAŁO JEDNOCZEŚNIE Z DUSZY I SERCA. MUSISZ SIĘ NAUCZYĆ TAKŻE BRAĆ, AŻEBY MÓC SIĘ WIĘCEJ RADOWAĆ I WIĘCEJ DZIELIĆ. SIĘGAJ PO NALEŻNĄ SOBIE OBFITOŚĆ, DAWAJ INNYM PRZYKŁAD, WSKAZUJ DROGĘ, BY TEŻ TAK ROBILI.

PATRZ NEUTRALNYM OKIEM OBSERWATORA I NAUCZ SIĘ NIE OSĄDZAĆ INNYCH. UZDRÓW PRZESZŁOŚĆ I UWOLNIJ SIĘ OD DAWNYCH PRZEWINIEŃ, PRZEBACZAJĄC SOBIE I DRUGIEMU. CZYNIĄC TAK SZYBCIEJ ODZYSKASZ ŚWIADOMOŚĆ ŚWIĘTEJ JEDNOŚCI ZE SWOIM „JA - MISTRZEM”.

NIEWAŻNE, JAKIE IMIĘ MA TWÓJ BÓG, PONIEWAŻ WSZYSTKO POCHODZI Z JEDNEGO ŹRÓDŁA, OD NAJWYŻSZEGO STWÓRCY.

CZYSTE ŚWIATŁO – SUBSTANCJA STWÓRCY ZAWIERA W SOBIE KOSMICZNĄ INTELIGENCJĘ, KTÓRA ZOSTAŁA ROZSZCZEPIONA NA NIESKOŃCZONĄ MNOGOŚĆ PROMIENI STWÓRCZEJ ŚWIADOMOŚCI. STWORZENIE TO NAJWYŻSZY STWÓRCA. ZAPRAGNĄŁ ON WYRAZIĆ SIEBIE W NIOGRANICZONEJ RÓŻNORODNOŚCI POSTACI. KAŻDY Z WAS STANOWI JEDNĄ Z TYCH POSTACI.
Awatar użytkownika
Wedrowiec00
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-08-30, 21:27

Post autor: Wedrowiec00 »

Sam tekst pozytywny , ale.... no właśnie , tutaj dochodzimy do sedna rzeczy - co z niego pozostanie w nas np. już po 2 tygodniach , po krótkim przeczytaniu .Albo nawet 2 - 3 krotnym przeczytaniu ? Nic. Dlaczego ? Bo najpierw trzeba nauczyć się kodowac swoją podświadomość ( czyli swój twardy dysk ). Ale to temat na odrębną sesję i nie będę Was w tym miejscu zanudzał . Pozdrawiam .Ale tekst pozytywny ... 8)
Mamba

Post autor: Mamba »

Ależ zanudzaj :D całość wklejona w artykułach gdyby ktoś nie zauważył :) a co z tego nam zostanie :roll: uważam, że jeżeli komuś jest to potrzebne to i z kodowaniem sobie poradzi :)

Mam jeszcze coś co chyba równie mocno przemawia... a jednocześnie jak dla mnie jest swojego rodzaju afirmacją, pomaga zakodować pewne rzeczy w podświadomości.

Jest to modlitwa zabezpieczająca, chroni przed wszelkimi negatywnymi wpływami oraz zabezpiecza naszą aurę.
Nalezy ją odmawiać przez 33 dni, a później w razie potrzeby....

Została ona przekazana i wprowadzona do Reiki przez jedną z pierwszych mistrzyń Reiki w Polsce - Siostrę Mariuszę - Jadwigę Bugaj.


ZABEZPIECZENIA MENTALNE


W imię Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego,
niechaj wszelkie złe wibracje nie mają do mnie żadnego dostępu.
Niech wrócą do źródła, z którego wyszły,
nie czyniąc nikomu nic złego.
- - -

Wszystkim istotom żywym i umarłym życzę wszystkiego najlepszego.
Ja (twoje imię) zamykam swoją Aurę przeciwko wszystkim i wszelkim
szkodliwym promieniowaniom oraz negatywnym myślom i czynom
wysyłanym przez innych ludzi.
Teraz, dziś i zawsze; niech tak się stanie.
- - -

Całkowicie i szczerze wybaczam wszystkim, którzy uczynili mi krzywdę.
Życze im zdrowia, harmonii i wszelkich Błogosławieństw.
Boże, daj mi pogodę ducha, żebym się godziła z tym,
czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniła to, co zmienić mogę,
oraz mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.


A co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Jeszcze raz pragniemy wam powierzyć pewne wyjątkowe informacje i prawdy ogólne, żebyście mogli je zgłębiać, kontemplować i przyswajać. Medytując nad każdą z nich, staraj się wejrzeć w siebie, żeby zrozumieć jakie powody, negatywne myśli, pojęcia czy minione doświadczenia nie pozwalają ci przyjąć lub wprowadzić w życie tych prawd wyższego rzędu. Proszę, nie żałuj czasu, rozważaj każdą myśl tak długo, aż nabierzesz przeświadczenia, że rozumiesz ją i przyjmujesz za swoją własną prawdę. Być może niektóre pojęcia zechcesz odłożyć na półkę, do czasu, kiedy poczujesz się gotowy, by je uczynić częścią swojej „żywej prawdy
Ten wstęp mi się nie podoba. Każą tu przyjąć za jedyną i objawioną prawdę wszystko co poniżej piszą, bez żadnej dyskusji.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”