Różdżki

Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Różdżki

Post autor: Solmyr »

Mam takie pytanie odnośnie jednego z ważniejszych atrubutów magicznych- Rużdzek. Z czego je wykonaliście jeśli to zrobuiliście i jak idzie wam wspułpraca z nimi. Bo ja wsumie swoją wykonałe niedawno tchnięty siłą twurczą. Ciągle nurtuje mnie myśl że robiąc ją zrobiłem coś źle i że za to zapłace. W sumie chba niejest taka jak piszą w książkach dlatego pytam was.[glow=cyan][/glow]
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jeśli chodzi o mnie to korzystam z rąk, z dłoni, z takiego jakiego mnie Bóg stworzył :wink:
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

To prawda, że można sobie zrobić krzywdę źle posługując się różdżką. Posługując się tym przyrządem niestety zbiera się na siebie negatywną energię, toteż nie powinno pracować się długo, a po pracy dokonać zrzucenia tejże energii i usprawnienia organizmu. Różdzka jest mniej czułym przyrządem, dlatego reaguje na bardziej konkretne promieniowania. Należy unikać aby koniec różdżki nie uderzył o ciało.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wiesz to dziwne ale zawsze mi się wydawało że rużdziki mają za zadanie przewodzić i lepiej ukierunkowywać moc osuby życającej zaklęcia lub zbierać tą moc poprzec cały rytułał ażebu nie uleciała i nakońcu ją skierować.
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

Ups, przedstawiłem tylko aspekty dotyczące szukania negatywnych promieniowań Ziemi, za pomocą różdżki. Jeśli używasz różdżki do innych celów, to co napisałem nie ma znaczenia.
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Fajnie, ładnie. Ja chciałbym zrobić sobie różczkę ale nie wiem jak i jak do tego się zabrać.

Szkoda że tak mało ludzi tu pisze. :(
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

ja uważam, że tylko jedno jest naprawdę ważne... zrób ją tak jak sam czujesz, jak tego chcesz.... ja tak właśnie robię.....
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Uwiecie mi to nie wszysko, Moja różdzka ma tylko jedną cześc z godną z kanonaem znaczy się kryształ górski a z tego co wiem i to nie jest ważne.
Zęby zrobić kanoniczną rużdzke należy wziąć namagnesowany pręd i umieścić w odpowiednim rodzaju drzewa. Ale ja osobiście mimo iż popełniam liczne błędy polecam iście z głosem wewnętzrny poczyciem że to ma byc tak a nie inaczej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”