Tarot

Wszelkie tematy związane z Tarotem i jego zastosowaniem
Awatar użytkownika
Evevek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2005-04-23, 14:13
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Evevek »

Tarot jest kuszący, niemniej bardziej odpowiadają mi Runy i nimi się narazie zajmuję.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

heh, ten temat zatytułowany jest "TAROT" :wink: ( nie "runy"... :roll: )
dlatego też rozmawiajmy tu o tarocie, nie o runach i dlatego też posty o runach usuwam, a zainteresowanych wróżeniem z run zachęcam do założenia tematu w tym dziale :wink:
No, porządek musi być :P
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Mam pytanie, do wszystkich którzy znają się na tarocie ( a w szczególności do Zielonego :wink: ).... skąd czerpaliście Waszą wiedzę na temat kart i używania ich ???

P.S.
Zielony.28 pisze:Buzi dla Pani Moderator za utrzymanie pożądku - tak trzymaj Maeveen ;)
Dziękuję pięknie g:)
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Intuicja jest bardzo wazna, ale widzialam dziewczyne ktora nie czula kart i wrozyla a co najdziwniejsze to jej wrozby się sprawdzaly nawet gdy mowila o przeszlosci. Chyba znala się dobrze na psychologii albo ludzie smi realizowali wynik jej wrozb
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

To znaczy że ludziom można wmówić większość rzeczy a oni sami się zajmą tym żeby to była prawda? Kiedyś czytałam że nawet najglupsze kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawda.
Z tego co pisałeś zielony można wywnioskować że rola tarocisty sprowadza się w dużej mierze do pocieszania, a gdy klient przychodzi to chce potwierdzenia znaczenia własnej osoby. W sumie mogę się mylić. A co z wróżeniem samemu sobie?
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

ok, teraz to wszystko jasne :grin:
jeszcze mam jedno pytanie, czy każdy tarocista zgadza się z innym tarocistą ze znaczeniem danej karty? Czy to tarocista ma nadać sens i znaczenie karcie. Chociaż znałam kiedyś babcię która powiedziała mi że do wróżenia czasami nie potrzebuje kart.
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

a co to znaczy gdy karty mówią kompletne bzdury nie mające nic wspólego z pytaniem i rzeczywistością. Może to oznaczać że człowieka trapi coś innego aniżeli to o co się pytał? Czy może chodzić o to że karty się "obraziły" i nie chcą nic powiedzić? A może to całkiem co innego?
Beata H.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2006-04-30, 02:06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: Beata H. »

Aradia1 pisze:a co to znaczy gdy karty mówią kompletne bzdury nie mające nic wspólego z pytaniem i rzeczywistością. Może to oznaczać że człowieka trapi coś innego aniżeli to o co się pytał? Czy może chodzić o to że karty się "obraziły" i nie chcą nic powiedzić? A może to całkiem co innego?
Zgadzam się z opinią że karty wiedzą czy pytanie jest bardzo istotne czy nie - czasami karty same kierują nas na inny temat i bardzo dobrze. Czasami nawet ostrzegają. Właśnie dla tego warto mieć jedną kartę zamykającą, która podpowie czy powinniśmy stawiać karty tej konkretnej osobie czy nie. Ja zawsze lojalnie utrzedzam że czasami moje karty "wpadają" na inny trop.

Bardzo podoba mi się to forum. Postaram się częściej tu zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wypoczynku w ten dłuuugi weekend.
Beth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-17, 11:56
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Beth »

powiedzcie mi proszę...
już jakiś czas zajmujecie się Tarotem
więc waszym zdaniem czy warto zaopatrzyć się w talię? czy warto się w to pakować?
Silverado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-05-30, 17:48
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Silverado »

powiem tylko jesdno zdanie, zeby uzywac tarota, trzeba miec silna wole, i trzeba byc przekonanym co do tego czy chcesz nimi wrozyc, jesli chcesz wiedziec wiecej na temat mojego zdania, to zajzyj na forum Wartchers, (link w moim podpisie)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Tarot”