Debaty ufologiczne

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
lele686
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-29, 09:00
Komentarze: 1

Debaty ufologiczne

Post autor: lele686 »

Czy może wiadomo coś na temat debat ufologicznych,czy planowane jest ich wznowienie?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debaty ufologiczne

Post autor: Ivellios »

Człowieku Ty zerknąłeś w ogóle na komunikat zamieszczony na stronie głównej? Pofatygowałeś się chociaż, żeby przeczytać te dwie linijki? ...

https://i.imgur.com/jH1WsM5.png
lele686
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-29, 09:00
Komentarze: 1

Re: Debaty ufologiczne

Post autor: lele686 »

Rzeczywiście, dzisiaj zauważyłem tą informację.Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jestem słuchaczem ofline- pobieram mp3 audycji i wyjeżdżam na ok miesiąc z kraju-jestem kierowcą międzynarodowym.Mam małe możliwości aby "buszować" radośnie po stronie lub siedzieć godzinami przed komputerem i zapoznawać się dogłębnie z serwisem. Jak widać również jestem mało doświadczonym użytkownikiem forum, może to dziwne w obecnych czasach, ale tacy jak ja się trafiają.
Dlatego też dziękuję Ci za grzeczną i miłą odpowiedź, która wzbogaci moje doświadczenia internauty i użytkownika forum oraz pomoże zweryfikować widzenie pewnych spraw.Bo jak się okazuje, inną rzeczą jest słuchać, a inną wejść w interakcję z Tobą Człowieku.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debaty ufologiczne

Post autor: Ivellios »

A ja szczerze mówiąc mam w poważaniu co ktoś myśli o mnie i o takiej a nie innej polityce informacyjnej. Wspomniany komunikat został umieszczony już w tak wielu miejscach - na stronie głównej, w newsach, na profilu radia na Facebooku, na kanale na youtube... - że wystarczy tylko wejść i przeczytać. A w przypadku strony głównej jest to jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza rzecz, jaką widzi użytkownik.

Ale oczywiście w dalszym ciągu muszą się trafiać ludzie, którym bardziej odpowiada wypytywać o powrót jakiejś audycji na GG, na czacie jednym czy drugim, w komentarzach na youtube, w komentarzach pod audycjami, na forum, na mailu, na Skype, w SMS-ach... tak jakby wejście na stronę i spojrzenie na dwulinijkowy komunikat na samej górze stanowiło problem nie do przejścia.

Przyklejony komunikat nie jest dla ozdoby. Przyklejony komunikat właśnie po to został przyklejony, żeby każdy bez większego wysiłku mógł się z nim zapoznać. I żebym ani ja ani ktokolwiek inny z radia nie musiał odpowiadać miliardy razy na jedno i to samo pytanie. Bo my naprawdę mamy ciekawsze i ważniejsze rzeczy do roboty, aniżeli tylko siedzieć i wklejać na wszystkie fronty jedną i tę samą odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”