Badacze zjawisk paranormalnych

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
adela875
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-04, 20:38

Badacze zjawisk paranormalnych

Post autor: adela875 »

Witam jestem z Zawiercia bardzo chciałabym dołączyć do grupy badaczy zjawisk paranormalnych. Mam 29 lat i interesuję się ZPN od ok 13 lat. Proszę o kontakt mój nr tel 501250463
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Re: Badacze zjawisk paranormalnych

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Kilka miesięcy temu w Internecie aktywna była jakaś szumnie nazwana "Agencja Badania Zjawisk Anomalnych", czasami nazywali samych siebie nawet "ABZA Polska" - jakby to była jakaś organizacja międzynarodowa :lol: :lol: :lol:

Zaczęli fatalnie - od zasrania for internetowych i kanałów paranormalnych na youtube wklejkami zawierającymi linki do swojej strony internetowej. Jak im ktoś zwrócił uwagę, że tak się nie robi - to wyzywali od furiatów i innych niezrównoważonych psychicznie osób.

Strona składała się tylko z jakiegoś forum dyskusyjnego i wtyczki a'la newsy na głównej. Oczywiście na tym śmiesznym forum administrator praktycznie pisał tylko sam ze sobą.

Z tego co widzę, to "ABZA Polska" już nie ma, w miejscu ich strony-forum wyskakuje pusta biała strona. :twisted: :fuckyou2:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”