świadome sny - pytanie

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
eMWu93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-04, 17:46

świadome sny - pytanie

Post autor: eMWu93 »

Witam, mam świadome sny prawie zawsze. Chcialbym zapytac czy jest mozliwosc tworzenia wlasnej przestrzeni wirtualnej, ktora, ze tak napisze zostanie zachowana i do ktorej bym mogl wrocic w nastepnym snie ? Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale moze jesli ma się wycwiczony dobrze umysl to jest to mozliwe hm ?

Druga sprawa to taka, ze czasem mam sen nieswiadomy, cos mi się sni a po 2,3 miesiacach te sceny mam w prawdziwym zyciu, dzieki temu czesto zmienie bieg zdarzenia. Czy mozna w jakis sposob wywolac sen nieswiadomy, wtedy kiedy ja tego chce ?
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: świadome sny - pytanie

Post autor: asto »

Tak. Myślę, że musisz się nauczyć sam tego kontrolować.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: świadome sny - pytanie

Post autor: Glazery »

Skoro sen nieświadomy to nie może być wywołany. Mówisz tutaj o tym, że śni Ci się to, co ma się stać w przyszłości. To nazywa się wizjami więc wizje nawiedzają Cię znienacka i tego się trzymaj.
Chcesz utworzyć również przestrzeń, którą będziesz mógł odtwarzać w świadomym śnie tak? Czyli musisz wytworzyć własną wizję i tak ją dostosować, by łatwo ją umieścić w swojej pamięci. Później za każdym razem staraj się zmienić otoczenie w tym śnie, aby odpowiadało temu zapamiętanemu. Po wielu próbach będziesz widział ten konkretny obraz, w którym będziesz śnił. Pozdrawiam.
eMWu93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-04, 17:46

Re: świadome sny - pytanie

Post autor: eMWu93 »

Dobra, troche minelo od kad zalozylem ten temat. Od tego czasu duzo czytalem na internecie na ten temat.

Co noc wytrwale cwiczylem i przynioslo jakies efekty, nawet nie jakies, a bardzo duze.
Teraz przy kazdym swiadomym snie, budze się w tym samym czasie, miejscu itd. jak zaspalem, czyli w swoim pokoju, w swoim lozku. Wszystko to co znajduje się w pokoju i przestawiam za dnia czy wieczorem, gdy nie spie jest odzwierciedleniem we snie.

Ponad to odkrylem, ze we snie mozna korzystac z zdolnosci parapsychicznych typu psychokineza, telepatia czy lewitacja, potrafie takze się teleportowac do miejsca, o ktorym pomysle.
Co najciekawsze, podczas tych wszystkich czynnosci odczuwam bardzo mocny przeplyw energii po ciele, zazwyczaj od centrum klatki piersiowej przez rece az po koncowki palcow u dloni (podczas psychokinezy najczesciej), podczas teleportacji uczucie naladowania energia na maximum calego ciala, bardzo dziwne uczucie. To wszystko jest tak realne, ze wdziera mi się pewna tresc, a mianowicie taka: wydaje mi się, ze podczas snu mozg czlowieka jest wydajny w 100%, pelna praca procesora moge tak napisac. Cos w tym musi byc. Te odczucia sa tak realne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”