OOBE - mój pierwszy raz

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
mateo33
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-13, 20:48

OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: mateo33 »

Witam,

temat może nikomu nie potrzebny, ale muszę się komuś wygadać.
Otóż po kilku latach prób w końcu mi się udało!!! :grin:

Zacząłem stosować różne techniki jakieś 4 lata temu. Jednak nie dawało to zamierzonych rezultatów. W końcu się zniechęciłem i od tamtej pory nie stosowałem żadnych technik, a jedynie codziennie przed snem próbowałem się maksymalnie relaksować i utrzymać świadomość.

Jednak to też nie działało, ale już mi to weszło w nawyk i codziennie tak robiłem.

Aż tu nagle jakieś 2 tygodnie temu, po raz kolejny rozluźniłem się jak tylko potrafię i i już miałem zasypiać, kiedy ,,włączyła mi się świadomość''. Nagle zerwałem się z łóżka i mimo, że nie otwierałem oczu widziałem co się dzieje w pokoju. Nie wyszedłem cały - podniosłem tylko klatkę piersiową (a raczej wyskoczyłem z niej - było to bardzo gwałtowne). Nie było to przyjemne uczucie - czułem jakbym był przymocowany do mojego ciała jakąś lepiącą mazią, czułem jak te ,,gluty'' spływają po mnie.

Kiedy to nastąpiło bardzo się przestraszyłem i w momencie wróciłem do ciała. Od razu zapaliłem lampkę - tak bardzo się bałem( w zasadzie sam nie wiem czego).

W sumie nic odkrywczego nie napisałem, ale musiałem się wygadać, bo było to dla mnie bardzo duże przeżycie...
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: Iluzjonista »

To ja jako pierwszy pogratuluję ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: Arek »

Jesteś pewny na 100% że nie zasnąłeś?
mateo33
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-13, 20:48

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: mateo33 »

Iluzjonista - dzięki ;)

Arek - pewny na 100% nie jestem, ale LD miałem już wielokrotnie i to było z goła odmienne uczucie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”