Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
bezio8818
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-17, 02:36

Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Post autor: bezio8818 »

Witam. Chciałbym poruszyć temat dziwnego głosu i strasznie wyglądającej postaci. Więc przed wczoraj przed zaczęciem się czwartku o 4:00/5:00 usłyszałem strasznie głośny huk i krzyk kogoś mordowanego. Postanowiłem to sprawdzić i nic z tego nie wynikło. Obudziłem rodziców żeby zapytać czy coś słyszeli, a oni zaprzeczyli. Natomiast po zakończeniu wszystkich lekcji w szkole postanowiłem spotkać się z dziewczyną i pójść gdzieś z nią z okazji walentynek. Wszystko było pięknie do momentu w którym oboje zauważyliśmy dziwne wyglądającą postać. Najpierw pomyśleliśmy że to zwykła osoba, jednak myliliśmy się. Osoba ta spojżała się na nas i wtedy ujżeliśmy że to nie może być człowiek. Miał on dziwnie świecące oczy. Od razu uciekliśmy do domu. Rodziców jeszcze nie było w domu, a ja musiałem już kłaść się spać. Jak zwylke poszedłem wziąć prysznic i umyć zęby. Nagle usłyszałem psychiczny dziewczęcy głos. Mówił on "Nareszcie cię znalazłam więc twój czas dobiega końca". I ten psychiczny śmiech na koniec. Pomyślałem że tylko mi się przysłyszało aż zobaczyłem w lustro ujżałem że z oczu leci mi krew. Nie leciała ona w małych ilościach lecz w owiele większych. Zrobiło mi się okropnie zimno i straciłem czucie w rękach. Po 3 minutach nastąpił spokój. Ale to nei był koniec. Widze tą osobe codziennie w okolicach mojego domu, a ten głos robi się coraz głośniejszy i bardziej nienormalny. Proszę o pomoc lub odpowiedzi oco może chodzić
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Post autor: Glazery »

Wykazujesz podstawowe objawy opętania. Przykro mi to stwierdzić ale tak właśnie jest. Opowiedz coś o swoim życiu duchowym? Jesteś chrześcijaninem? Chodzisz do kościoła? Może postanowiłeś sprzeciwić się wierze i zacząłeś jakieś przygody z magią? Nie wiem, jakieś istotne fakty proszę :) Trzymaj się. Pozdrawiam.

Przepraszam, że napisałem to, jakbym był jakimś księdzem, czy czymś w tym stylu ale jakoś tak wyszło.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Post autor: Veritas »

Moim zdaniem nie oglądaj już "Paranormal Activity". A ta tajemnicza postać to może być komornik! Zatem unikaj go jak ognia :D
A teraz na poważnie. Skoro tyle razy go widujesz, to dlaczego nie zrobiłeś mu zdjęcia?
Przecież żyjemy w dobie komórek i internetu. Czekamy na nagranie bądź zdjęcia :wink:
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Post autor: Karoolczak »

Moja wskazówka na twój problem to zaprzestanie ogladania niskobudzetowych horrorow :) Ewentualnie mozesz się uderzyc pare razy mlotkiem w glowe :) I przede wszystkim nie zmyslaj takich pierdół;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Dziwny głos i dziwnie wyglądająca postać

Post autor: Sothis »

Ludzie, przecież to prowokacja. I do tego na żałośnie niskim poziomie. Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”