Sen...Wolna Ręka?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Sen...Wolna Ręka?

Post autor: Bowner »

Witam , nie jestem specem w dziedzinie snów , ani niczego co z tym związane .
A ostatnio (Ostatnio...Od kilku tygodni) mam takie zjawisko , że w snach , mogę podróżować po moich okolicach. Czyli jak bym wszedł w sen , i mógł robić wszystko . Ale jeden przypadek mnie zaszokował.Tego dnia poszedłem spać koło 22:00 może 23:00 , i żeby nie przedłużać , rozbiłem we śnie szklankę w okolicach mojego domu , odziwo , rano jak wstałem , wyszedłem z domu , szkło leżało w tym miejscu , z domu na pewno nie wychodziłem , drzwi mam na klucz , a kilka osób w domu nie spało całą noc.Z początku myślałem że jestem jakimś lunatykiem , ale dopiero pomyślałem , że kilka osób właśnie w domu nie spało całą noc . Może wydaje się tym co to czytają jakiś Wymysłem albo Fikcja , ale nie wiem czy am się martwić , proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Sen...Wolna Ręka?

Post autor: UFOszaman »

No sen snem różne rzeczy mogą się śnić ale rozbita szklanka na drugi dzień ? tak jak we śnie - to jest zastanawiające.Mnie też się śnią sytuacje podobne, ale żeby jakiś fakt był zrealizowany w " rzeczywistości " to nie miałem takiego przypadku.A może wcześniej przed snem widziałeś tą zbitą szklankę - która potem Ci się przyśniła ?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Sen...Wolna Ręka?

Post autor: Bowner »

Nie , raczej nie . Bo jak wspomniałem , we śnie jakby chodzę gdzie chcę ;/ tylko z dużą różnicom do realia , bo mogę dorabiać różne rzeczy we śnie.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Sen...Wolna Ręka?

Post autor: UFOszaman »

Czyli tak po trochu w swoim śnie jesteś " takim władcą wszechmogącym " , który może robić wszystko nie licząc się z konsekwencjami. Myślę że w Twoich snach wyzwala się to czego nie możesz zrobić w realnym życiu.W ten sposób wyrównujesz " chęci " emocjonalne.
marika
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-06, 10:10

Re: Sen...Wolna Ręka?

Post autor: marika »

a nie próbowałeś jeszcze czegoś, aby mieć takie bardziej namacalne dowody? no nie wiem, coś zrobić w domu, u innego domownika w pokoju kiedy zarywa noc (ty śpiąc oczywiście coś musisz zmalować) i rano sprawdzić czy faktycznie to ty. no wiesz, rozbita szklanka na dworze....to mnie mało przekonuje.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Sen...Wolna Ręka?

Post autor: Glazery »

Raczej mało wiarygodne... Chyba, że potrafisz posługiwać się telekinezą do tego stopnia i z taką łatwością, że robisz to nieświadomie podczas snu... Albo podczas OoBE po prostu używasz tej telekinezy...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”