Ancient Aliens

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
leszek

Ancient Aliens

Post autor: leszek »

Ostatnio przyszło mi ogladać cykl filmów dokumentalnych Ancient Aliens traktujących głównie o naszych kosmicznych przodkach. Składa się on z 2 sezonów wypełnionych tysiącami wrecz informacji i teorii Danikena i zwolenników. Osobiście jest to dla mnie jak na razie najlepsza tego typu produkcja o najnowszych badaniach dotyczących naszej przeszłosci i byc może i przyszłości. Znalazłem tu masę informacji o których istnieniu nie wiedziałem, jak i takich, o których już czytałem. Oczywiście trzeba się też wykazac trzeżwościa umysłu i nie wierzyc od razu we wszystko, ale zdecydowana częśc przedstawionych faktów mnie przekonuje. Zachecam bardzo gorąco do obejrzenia. Oto niektóre tematy poruszone w filmach: foo fighters, kryształowe czaszki, piramidy, starozytne cywilizacje, roswell, tajemnice III Rzeszy, starożytne teksty, atlantyda itp, itp
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ancient Aliens

Post autor: Spooky Fox »

Serdecznie dziekuje. Bardzo dawno nie mialem sposobnosci do obejrzenia dobrej produkcji spod znaku paleoastronautyki. Aczkolwiek nie zachecamy do piractwa, dlatego tez wyedytowalem czesc Twego posta, Leszku.

Siadam, ogladam - jak obejrze, to z pewnoscia skomentuje w tym temacie.
harone

Re: Ancient Aliens

Post autor: harone »

Ja również oglądałem bardzo dobry film można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy są tam czasami przedstawiane konkretne dowody i wypowiadają się spycjaliści z danej dziedziny polecam ten film każdemu... :wink:
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Ancient Aliens

Post autor: Karoolczak »

Nie odkopuj starych tematow
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Paleoastronautyka”