Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Post autor: ifar15 »

dagmara pisze:Tak z całą pewnością, bo kosmici nie mają co robić tylko ludzi porywać w zaświaty, no proszę ;]
Ej ja nie mówiłem serio, to był sarkazm. Żeby nie było niedomówień :wink:
znajomy s.burmistrza

Re: Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Post autor: znajomy s.burmistrza »

Darnok pisze:
Co do Twego pytania Zdzisiek, sądzę, że może się to Tobie jeszcze powtórzyć, choć niekoniecznie w zależności czy będziesz się sam na wszystko mocno nakręcać.
Nie wiem, czy tylko ja zauważyłem, że jedyną osobą potwierdzającą jego przeżycia jest gościu, który zarejestrował się dzień później i napisał jednego posta tylko w tym temacie, a do tego obydwoje korzystają z neostrady i poczty na o2.pl?
Bo mnie trochę martwi łatwowierność forumowych kolegów i koleżanek.
Temat na razie zostawiam otwarty, bo zadałem pytanie i oczekuję odpowiedzi ;)
Nie trafiłeś . Nie korzystam z neostrady . Nie potwiedziłem jego przeżyć , tylko napisałem że mój znajomy miał coś podobnego , polecam czytać ze zrozumieniem . Więcej czytam niż pisze , akurat w tym temacie mogłem pierwszy raz się wyrazić , mam nadzieję że nie ostatni :)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Post autor: Sylvester93 »

Buuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pic na wodę fotomontaż :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dajmy sobie z tym wszystkim spokój taka koleżeńska porada drodzy forumowicze :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Post autor: Darnok »

Nie korzystam z neostrady . Nie potwiedziłem jego przeżyć , tylko napisałem że mój znajomy miał coś podobnego , polecam czytać ze zrozumieniem . Więcej czytam niż pisze , akurat w tym temacie mogłem pierwszy raz się wyrazić , mam nadzieję że nie ostatni
Widocznie "whois" się myli, może się zdarzyć, kto ich tam wie. Pisząc o znajomym uwiarygodniałeś jego opowieść, a przyznasz, że pojawiłeś się w dosyć dziwnych okolicznościach, prawda?
No i zachęcamy do dyskusji, zachęcamy :)
intel1993

Re: Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Post autor: intel1993 »

Jest to bardzo dziwne zdarzenie ale,z braku zbytnich dowodów muszę uznać że jest to niestety nie prawda w łatwy sposób można dowiedzieć się co działo się z tobą przez 2 dni rzekome skoro obudziłeś się w łóżku to musiałeś jakoś się tam znaleść a jeżeli mieszkasz z kimś to na pewno on jest wstanie powiedzieć czy byłeś w domu np w sobote i co robiłeś.
Czasem gdy przechadzam się po lesie też mam uczucie chłodu i czyjejś obecności ale wiadomo że w od samotnieniu mózg sprawia figle i widzimy,odczuwamy coś co się nie stało.
Nasz mózg jest zagadką tak jak wszystko i nigdy się nie dowiem wszystkiego.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”