Kosmita w Amazonii ?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Pandemonium »

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit ... omosc.html

Nie wiem czy było, ja nie znalazłem w każdym razie ; )
Co o tym sądzicie ?
Niezarejestrowany

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Niezarejestrowany »

Zawsze mnie bawiło jak mocno kosmici interesują się USA i Brazylią. Powiedzmy, że niektóre narody są bardziej łatwowierne od innych i to tyle. To najwięksi producenci fejków, bo mają najwięcej odbiorców, którzy to kupią jak mleko w promocji w biedronce. :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Arek »

Ależ Stribog, czy w Polsce nie pisuje się o kosmitach?, czy w Szczecinie nie wylądowali i nie oznajmili kierwcy TIRa że są przedstawicielami obcej rasy i to ich statek jako pierwszy w historii wylądował na Ziemi :D (a było to z 4 lata temu) :D .
Takie niusy znajdziemy wszędzie na każdym kontynencie.
Ten pan Cohen czy jak mu tam znany jest z tego że każdą wiadomość (czy głupia czy też nie) rozpowszechnia z pompą na cały świat, używając przy tym wielkich słów jak "dowód", "naukowcy nie obalą" itd.
Tymczasem ani on, ani nikt z jego współpracowników nie byli na miejscu żeby owe coś zbadać, zakupił film od turystów i tyle.
Czy ktoś był na tej stronie internetowej tego pana? (ja nie byłem) , jeżeli tak to zapytam czy on podał ten film jakiejś obróbce np. wyostrzenie obrazu, albo grrrr....uciekł mi z głowy ten wyraz :P hmm, powiedzmy "wyostrzenie danego elementu", lub jakiejś innej obróbce żeby się coś więcej o tym dowiedzieć
robbob
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-02, 20:22

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: robbob »

Wygląda przynajmniej beznadziejnie. Co jakiś filmik z kosmitą widzę to mam wrażenie że jest zrobiony z plasteliny. Mało który nieźle wygląda, jakiś czas temu bodajże Amerykanin nagrał kosmitę za oknem (historia z tym związana była zabawna swoją drogą), no i tam naprawdę to wyglądało nieźle. Tutaj to mamy plastusia :).
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Arek »

Jakoś ucichło to z tym kosmitą?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Dagmara »

Może dlatego, ponieważ wszystko okazało się z czasem kolejnym oszustwem?
Niezarejestrowany

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Niezarejestrowany »

Nie Dagmaro, wszystko rzecz jasna zostało zatuszowane przez sijajej i efbijaj. Kilka osób zostało odwiedzonych przez Willa Smitha i jego kolegę i się skończyła zabawa.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Pandemonium »

Nic nowego na ten temat nie słyszałem ,znalazłem tylko kolejny temat z kosmitą (tym razem z Rosji) ,którego babka trzymała w lodówce :D

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit ... omosc.html
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Kosmita w Amazonii ?

Post autor: Arek »

To ja pamiętam opowieść z wielkiego lasu Rosji gdzie kobieta wychowywała coś takiego , aż trafiła do szpitala a tam nie chciała zostać tłumacząc że musi wracać do domu bo tam ma dziecko. Gdy wysłano do jej domu czlowieka okazało się że były tam zwłoki czegoś dziwnego, potem trupka zabrała "pani-lekarz " i nikt go już nigdy nie widział.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”