Prośba o wróżbe nr 2 - Amfan

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Prośba o wróżbe nr 2 - Amfan

Post autor: Amfan »

17 listopad 1989 Michał

Witam


moje pytania brzmią następująco:

1. Nad czym powinienem pracować w medytacji?

2. Jaki jest stan obecny mojej drugiej czakry (sakralnej)??

3. Która moja czakra jest na najniższym poziomie?

4. No i troche z innej beczki czy powinienem zacząć ufać bardziej ludziom z mojego bliskiego otoczenia ?


Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbe nr 2 - Amfan

Post autor: Dagmara »

Witaj.

1. W medytacji bez zmian, także pracuj nad tymi aspektami cały czas o których wspominałam Ci już wcześniej, ponieważ stanowią one podstawę w tej dziedzinie.

2. Karty wskazują iż wystąpiło pewne spowolnienie, zatrzymanie w związku z otwieraniem tej czakry u Ciebie, musisz jeszcze sporo nad sobą popracować, aby osiągnąć zamierzony cel, ale i również odpoczywać.
Chcesz przyśpieszyć proces otwierania tejże czakry, ale niestety jest to niemożliwe ponieważ tym samym możesz zakłócić przepływ energii przez Twój organizm, tak więc karty sugerują cierpliwość, opanowanie oraz abyś zachował spokój wewnętrzny.
Musisz pozwolić na to aby równowaga, oraz harmonia wypełniła Twoje wnętrze, a przede wszystkim umysł. Wciąż pokazuje mi się w rozkładzie dla Ciebie pewne zachwianie emocjonalne, nieufność do samego siebie jeszcze gdzieś tkwi w Twojej podświadomości.

3. Na najniższym poziomie u Ciebie wahadełko wskazało mi czakrę gardła oraz trzeciego oka, szczególnie na tej drugiej czakrze powstały jakieś blokady, możliwe, że ma to związek też z Twoją bezsennością i brakiem wewnętrznego spokoju, małą ilością odpoczynku dla organizmu.

4. W kwestii zaufania musisz przede wszystkim sam zadecydować czy chcesz w ogóle tak szczerze zaufać komuś, czy też nie, widzę, że jesteś dość nieufnym człowiekiem, co może mieć związek z jakimiś zajściami z przeszłości.
Ogólnie to karty pokazały osoby warte zaufania takie jak pewien młody mężczyzna, możliwe o jasnych włosach z trygonu wodnego, ale i również w Twoim otoczeniu znajdują się ludzie lubiący plotkować, wykorzystywać innych, fałszywi. Także karty radzą abyś w swych bliższych relacjach z ludźmi zachował ostrożność, był czujny, ale nie zamykał oczu na innych, bo jak wiadomo w każdym towarzystwie znajdują się i ci gorsi i lepsi ludzie.


Amfan, miałam więcej czasu także zrobiłam wyjątek odpowiadając Tobie na 4 pytania, ale następnym razem postaraj się trzymać regulaminu oki, czyli maks 3 pytania nie więcej mogą zadawać pytające osoby proszące o ten rodzaj wróżby.

Pozdrawiam ciepło.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”