pytanie takie

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
curllly
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-06, 14:01

pytanie takie

Post autor: curllly »

witam,
proszę o pomoc w wyjaśnieniu mi takiej sytuacji.
Często bywam w stanie wyczuć, że dana osoba była w danym miejscu. Kilka dni temu było to bardzo odczuwalne. Szłam chodnikiem i nagle kątem oka spojrzałam na osiedlową uliczkę i miałam bardzo silne wrażenie, że przechodził tamtędy mój mąż z dzieckiem. Oczywiście nie widziałam ich tam. Po prostu wiedziałam, że tamtędy przechodzili, nawet dokładnie którym chodnikiem - powietrze było tam nie do końca przezroczyste, tak jakby ruszające się i czymś załamane. Nie pytam, czy to możliwe, bo wiem co czułam i że miałam rację, tylko chciałabym jakoś to zdefiniować - czy to energia? aura? gdzie szukać informacji na temat takich zdolności?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: pytanie takie

Post autor: Sylvester93 »

Nie nazwałbym tego raczej zdolnością tylko instynktem macierzyńskim ;p
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: pytanie takie

Post autor: Vampirio »

Może po prostu rodzina curllly jest bardzo przewidywalna, zupełnie jak moi znajomi. :D
Awatar użytkownika
Apocalyptica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-05-01, 15:11
Lokalizacja: Tczew

Re: pytanie takie

Post autor: Apocalyptica »

Najpierw spytaj się ich czy tam tędy przechodzili.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: pytanie takie

Post autor: ElohimMihael »

Pomiędzy Tobą a twoją rodziną widać jest głęboka i pozytywna więź (energetyczna), która jak najbardziej umożliwia wyczuwanie tego typu sytuacji.

Oczywiście coś takiego jest możliwe również w przypadku osób których nie lubimy. Będzie to druga strona medalu, o którym powyżej wspomniałem.

Jednakże w mojej ocenie w omawianej sytuacji mamy do czynienia z bardzo pozytywną więzią. Przypuszczam nawet, ze ty i twój mąż rozumiecie się często bez słów.
curllly
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-06, 14:01

Re: pytanie takie

Post autor: curllly »

tak, przechodzili tamtędy i nie było to miejsce często przez nich/nas uczęszczane. dziękuję za odpowiedzi
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: pytanie takie

Post autor: Energy Source »

ElohimMihael:
Mądrze mówisz o tej więzi energetycznej. Rozwiń wątek. Co wiesz jeszcze o tym? W jaki sposób można zrobić taką więź? Nie uważasz, że więź może być jedynie pozytywna? Może to co mówisz o odczuwaniu nielubianych osób ma związek z innym zjawiskiem? No bo jaki ma sens łączyć się więzią z kimś kogo się nie lubi?
Drak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-14, 23:34

Re: pytanie takie

Post autor: Drak »

Wspólne tematy, wspólne problemy, wspólne życie.. i odpowiednio wyszkolony ośrodek energetyczny.. albo po prostu sumienie, który potrafi przesyłać bardziej otwarcie takie sygnały do mózgu.., który jeszcze jest na tyle spostrzegawczy, że ci je przekaże w zrozumiałej formie.

Prosty przykład - podziwiasz z kimś jakiś samochód.. oboje uznajecie, że jest ładny i wymieniacie myśli na jego temat.. każdy z was chce go mieć. Oboje współdzielicie zasoby energii związanej ze wspomnianym samochodem.

Oczywiście przykład banalny i większej więzi w ten sposób nie wytworzysz, ale jeżeli dzielisz z kimś życie to takich więzi tworzysz miliony - tworzycie wspólną sieć problemów i myśli.. do tego stopnia, że potrafisz często myśleć o tym samym (bez powodu) i dysponujesz dostępem do innych myśli
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”