Nie wiem jak to nazwać

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Turek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-31, 22:20

Nie wiem jak to nazwać

Post autor: Turek »

Spotkałem dzisiaj kolegę, z którym rozmawialiśmy o różnych sprawach. Przypadkiem nasza rozmowa zeszła na temat snów. Opowiadał on, że ma coś takiego jak on to nazwał "sen złożony" tzn. Idzie spać śni mu się coś, budzi się, po całym dniu znowu idzie spać i śni mu się kontynuacja snu. Mówił że jeden sen trwał 2 miesiące i był on bardzo sczegółowy, dotyczył miejscowości, w śnie byli ci sami ludzie i te same miejsca. Opowiadał też że jak chodził jeszcze do gimnazjum to kiedyś siedział sobie na lekcji i powiedział do siebie po cichu, że zaraz nauczyciel powie jakieś tam zdanie, co będą robili na lekcji. Dwie sekundy po tym Nauczyciel powtórzył słowo w słowo to co kolega powiedział. Klasa była zdumiona. Miał tak kilka razy i jak poszedł do pedagoga to go wyśmiała. A wy co sądzicie? Przypadek czy swego rodzaju dar? Może mieliście coś podobnego?
kuba9449
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-14, 23:18
Lokalizacja: b-stok

Re: Nie wiem jak to nazwać

Post autor: kuba9449 »

Tez mialem kilka snów 'złożonych'. Dalszy ciąg pojawiał się co kilka dni. Chyba to normalna sprawa.
Awatar użytkownika
shamanka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-02, 09:08
Lokalizacja: Police

Re: Nie wiem jak to nazwać

Post autor: shamanka »

To nie jest normalne :D

I tez tak miałam. Tylko, że mój sen nie był o miejscowości.

A co do kolegi, może ma dar, albo po prostu wyczuł nauczyciela? A pedagog nic tu nie da niech idzie do wróżki, więcej mu powie :) A pedagog/psycholog może go co najwyżej zamknąć.. chociaż póki nie słyszy głosów.. ;)
intel1993

Re: Nie wiem jak to nazwać

Post autor: intel1993 »

W sumie ja czasem mam tak że coś śniło mi się w śnie a potem w normalnym życiu wydaje mi się że ja już to gdzieś widziałem te chwilę jak to coś robię i od razu sen mi się przypomina nasz mózg potrafi wiele. czasem ostrzega nas przed nie bepieczeństwem.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Nie wiem jak to nazwać

Post autor: Sothis »

intel1993- Warn. Za bełkot. Masz 18 lat, ogarnij się człowieku.
Artur1996

Re: Nie wiem jak to nazwać

Post autor: Artur1996 »

Chyba powtarzalność snu nie przytrafiła się tylko tobie.Również mi przytrafiał się złożony sen który trwał około więcej niż tydzień ale mniej niż dwa tygodnie.Uważam że to może tkwić w psychice i nawet jeśli snu nie pamiętamy na jawie to możemy go sobie przypomnieć podczas snu ponieważ wtedy podświadomość jest bardziej wyczulona.Co do samej kontynuacji snów to podobno jest on zbyt długi i złożony aby był na raz i wtedy może trwać tak jak u mnie i wielu innych ludzi dłuższy okres czasu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”