Dziwne

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
kozakkzk

Dziwne

Post autor: kozakkzk »

Nie jestem specjalistą od snów , ale dzisiaj przyśnił mi się znajomy , który zginął w "nieznanych okolicznościach" parę dni po przywoływaniu demona (Agarosa), to było dość dawno , właściwie to był pierwszy rytuał przywołania jaki w ogóle widziałem . Ale wracając do snu , był bardzo krótki , albowiem tak , obudziłem się jak gdyby w moim wyobrażeniu raju i nagle otwierają się wrota jak gdyby z niższych sfer astralnych (piekła) , wchodzi mój znajomy w czarnej szacie i daje mi księgę zawiniętą w czarny materiał i mówi "Nie czytuj jej , nie patrz na nią , tylko jej pilnuj , przed heretykami i satanistami" i miałem jak gdyby uczucie ciężkości na ręce , jak gdyby księga była stalowa , i gdy chciałem go się spytać o co chodzi sen się urwał . Ta czarna szata wyglądała jak żywcem z tego bytu który mnie odwiedził parę miesięcy temu w nocy.

Sceptycznie podchodzę do snów , ale ten jest dziwny , wiem że zmarli mogą się objawić w śnie ale czy ta księga coś oznacza? Zawsze szukałem informacji o "Przeksztańców Pszaniec Piekielnych" , może o tą księgę chodziło?
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Dziwne

Post autor: ElohimMihael »

Agaresa czy Agarosa? Dla mnie ma to znaczenie. A jak bardzo realny, żywy był ten sen?

Szczerze mówiąc dla mnie ten sen oznacza tylko to, że masz nie zajmować się demonologią a ku gwoli ścisłości masz się nie bawić w jakiekolwiek wywoływanie duchów, demonów, aniołów itp.; A jeżeli o tym myślisz masz to zaniechać włącznie ze zwykłą obserwacją jak inni to robią. W moim przekonaniu sen sugeruje, że jesteś za młody i zbyt niedojrzały by się tym zajmować w praktyczny sposób.

Twój zmarły kolega jest wg. mnie w tym śnie symbolem tego co może się stać przy takich praktykach (włączam w to możliwość pojawienia się chorób psychicznych itp.).

Otwierające się wrota z piekła w moim przekonaniu symbolizują to, że zajmując się pewnymi dziedzinami wiedzy wkracza się na teren zahaczający również o ciemne interesy a nie tylko dobre a co za tym idzie można spotkać również osoby o wątpliwej reputacji.

Uczucie ciężkości w moim przekonaniu mówi o tym jak ciężką jest (wbrew pozorom) demonologia (zwłaszcza jej praktyczny aspekt) oraz, że możesz tego nie udźwignąć zwłaszcza w tym wieku.
Ostatnio zmieniony 2011-03-13, 22:23 przez ElohimMihael, łącznie zmieniany 1 raz.
kozakkzk

Re: Dziwne

Post autor: kozakkzk »

ElohimMihael pisze:Agaresa czy Agarosa? Dla mnie ma to znaczenie. A jak bardzo realny, żywy był ten sen?
Agaresa , literówka . Aż nazbyt realny , czułem się jak bym był w realnym świecie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne

Post autor: Dagmara »

Moim zdaniem ten sen nie jest tak do końca symboliczny, wziąwszy pod uwagę sam fakt czym się interesujesz, czytasz, zajmujesz, co czytałeś dzień wcześniej, o czym rozmyślałeś itd.
Podobnie sprawa tyczy się obrazu zmarłego kolegi, on również nie jest symbolem w Twym śnie, ponieważ o ile pamięć mnie nie myli wczoraj, czy przedwczoraj o nim nam wspominałeś w jednym z tematów, co jak najbardziej mogło się odbić w Twej ostatniej wizji sennej, wziąwszy pod uwagę sam fakt, że zapewne pisząc o znajomym zacząłeś również wspominać stare czasy kiedy to razem zajmowaliście się magią- wywoływaniem bytów.
kozakkzk

Re: Dziwne

Post autor: kozakkzk »

Ja nie wierze w przypadki , szczególnie że nie mam snów , to był pierwszy od wielu miesięcy , może lat .
A na marginesie dzisiaj przypieprzył się do mnie jakiś pinduś udający dark side , biegający w babskim makijażu i od razu , wśród ludzi jak porąbany zaczął do mnie gadać o demonolatrii , kij wie o co mu chodziło ,ale raczej u mnie w mieścinie mało ludzi się tym interesuję , a ja nie chce mieć potem wyrzutów sumienia (którego nie mam) że coś go opętało , dodam że nie liczne osoby wiedziały o naszej grupie osób . Nie martwię się tym ale może to miało jakiś związek.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Dziwne

Post autor: ElohimMihael »

Olej faceta.

Teraz w dobie internetu namnożyła się masa ludzi bawiąca się/praktykująca magię, przywoływania i inne hu.... muju.

Jak chcesz widzieć w tym coś więcej to sobie widź, twój problem.

Snu nie lekceważ, ale co zrobisz to już Twój problem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”