Czytanie w myślach...

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
zblazowany

Re: Czytanie w myślach...

Post autor: zblazowany »

No widzisz znowu dowiedziałeś się czegoś nowego

To fajnie że spodobał ci się ten trik. Z pomocą asystenta można wykonać dużo innych ciekawych trików. Można się umówić na znaki z użyciem całego ciała np. ręce opuszczone, ręce u góry, pięści zaciśnięte itp.

Może potem jakiś trik opiszę.
zblazowany

Re: Czytanie w myślach...

Post autor: zblazowany »

Kiepski filmik dałeś.

Ta lewitacja nazywa się balducci. Robi się to tak jak pokazuje ten żałosny dzieciak. Niestety pod złym kątem to robi. Najlepiej zrobić tak że z miejsca gdzie stoją widzowie idzie się 6 kroków w bok i 3 kroki do przodu.
krolowanocy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-15, 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czytanie w myślach...

Post autor: krolowanocy »

Witam serdecznie! :) Jestem nowa na tym forum i jeśli piszę nie w tym temacie co powinnam,to bardzo przepraszam i proszę o pokierowanie do odpowiedniego tematu :D
Otóż chodzi mi o jasnosłyszenie.Od dość dawna miewam prorocze sny a od jakiegoś czasu na jawie słyszę niewyraźne szepty i czuję czyjąś obecność ( proszę aby nikt nie sugerował,że mam schizofrenię :) ).Czy ktoś wie w jaki sposób można potwierdzić,czy ja taki dar posiadam i jak można go doskonalić?
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam jeśli nie w tym temacie napisałam posta :)
krolowanocy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-15, 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czytanie w myślach...

Post autor: krolowanocy »

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Zastanawiam się nad tym,czy wszytko to staje się dla mnie coraz intensywniejsze,bo może ktoś chce przekazać mi coś ważnego.Jeżeli jest to jasnosłyszenie to dlaczego nie doskonalić tej umiejętności.Jest to przezież to samo co jasnowidzenie tylko za pomocą słuchu.Ja chciałabym to rozwinąć głównie po to,aby ostrzegało mnie i moich bliskich przed niebezpieczeństwem.Być może dzięki takiej zdolności kiedyś komuś pomogę? Pozdrawiam :)
IseeUrLies
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-04, 13:11

Re: Czytanie w myślach...

Post autor: IseeUrLies »

@krolowanocy

Ja od pewnego czasu mam wrażenie, że siedząc w klasie na lekcjach jak pomyśle o czymś to wszyscy wiedzą o czym i co ciekawsze.. nagle ktoś coś mówi, co tylko potwierdza moje przypuszczenia. Podejrzewam, że jest to możliwe z jednego powodu o którym pisał już Einstein, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dokładając do tego założenie, że wszechświat jest nieskończony wyciągam jeden prosty wniosek:

Jeśli skupimy się maxymalnie tylko na sobie, że jesteśmy centrum ( inni czytają nasze myśli, ale my nie czytamy ich - jest już umiejscowieniem siebie w samym środeczku ) to mózg ludzki jest na tyle zdolny, że potrafi odnaleźć dla każdego zachowania, (a właściwie lepiej powiedzieć - niezależnie od zachowania), które nastąpi po tym 'jak pomyślałem o robieniu sobie dobrze dziś rano' , interpretację która odniesie się do tego.
Czy to kwestia wiary, że budujemy sobie świat z klocków w które wierzymy czy czegoś innego nie wiem...
Ale niebezpiecznie się robi, kiedy uważamy, że inni oczekują od nas 'dobrego myślenia'. Nikt mi nie powiedział, że moje myśli są widoczne, że mogę nimi ranić, że nie mogę w myślach oceniać innych ludzi. Jedyne co wiem, to to, że działanie i czyny mogą ranić i powinny być z poszanowaniem drugiego człowieka. Moje myśli, mam nadzieję, są tylko moje, to moja prywatność, a jeśli tak nie jest to będę chodził po ulicy w głowie mając 'pier*** się' do każdego przchodnia z miłym uśmiechem na twarzy, aż mi ktoś nie przyjdzie i jasno nie powie wprost - ' hamuj swoje myśli, bo je widać '.

Lubię sobie 'brzydko' pomyśleć jak nauczycielka laseczka mówi na zajęciach: 'you have even a right to expect from me something', ale wcale nie muszę tak się zachowywać, czy dawać temu wyraz w moich zachowaniu wobec niej. I co ? Nie mogę?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”