Niebezpieczeństwo?

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Witam, otóż po obejrzeniu na youtube ,,Jarmarku Cudów'' trochę się przestraszyłem i mam do Was pytanie: Już nie zajmuję się magią tylko medytacjami, kamykami, czakrami, energiami itp. I czy to jest tak samo niebezpieczne? Czy grozi mi to samo? Zastanawiam się czy by nie spalić mojego dziennika magicznego...
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Człowieku,najpierw praktykujesz "okultyzm',potem przechodzisz na "jasną stronę mocy",teraz zaś chcesz zrezygnować... ?!

Jak widzę,to robisz to dla zabawy,taki "sezonowiec" za przeproszeniem.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Wypraszam sobie :D Nie robię tego tylko dla zabawy... Po prostu zaczynam praktykować inną dziedzinę i się pytam czy jest ona ,,bezpieczna'' ale w sensie, że nie będzie mnie jakiś szatan czy demony nawiedzać... Różnica między okultyzmem a rozwojem duchowym typu: Reiki, Czakry, Energie, Aura itp. Przeczytaj dokładnie post zanim coś napiszesz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Przeczytaj dokładnie post zanim coś napiszesz.
Tak ? ;D To się uśmiałem - przecież całkiem niedawno byłeś scalony z demonem,a teraz się go boimy ? To jednak podchodzi pod okultyzm,więc proszę,nie pouczaj mnie ;]
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

No tak, bo wtedy byłem zdesperowany i poza tym nie wiedziałem czym to grozi :) Teraz już wiem i rzuciłem to jak palenie :D
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

To przyznaj,że czytam posty dokładnie...
Wiem co pisałeś i mam o Tobie wyrobione zdanie ;]
Rozwój duchowy zawsze lepszy od "demonów",więc trenuj go dalej.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: PrzemekZ »

Dobra, przyznaję :) I dzięki, że mnie wspierasz przynajmniej w Rozwoju Duchowym :D A do wszystkich którzy mają zamiar brać się za Czarną Magię i inne tego typu pogańskie rytuały: LEPIEJ SIĘ ZA TO NIE BIERZCIE!!! :P
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: Iluzjonista »

Aj tam ;P
I tak znajdą się "idioci", którzy będą się uważać za wielkich buntowników i pobawią się w rytuały ;P
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Niebezpieczeństwo?

Post autor: NightRaven »

PrzemekZ pisze:Już nie zajmuję się magią tylko medytacjami, kamykami, czakrami, energiami itp. I czy to jest tak samo niebezpieczne?
Medytacja to dość obszerne pojęcie, ale wątpię abyś mógł zrobić nią sobie krzywdę, chyba żebyś tego chciał. Kamyki Ci nie nie zrobią, o ile nie spadają na głowę. Nieprawidłowe manipulowanie czakrami może mieć przykre konsekwencje, ale wszystko da się odwrócić (chyba). Natomiast energie... To tak samo jak z rytuałami. To tylko narzędzie. Można kroić nożem chleb, a można wbić go sobie w serce. Można odprawić rytuał w intencji uniknięcia odpytania na historii, a można przyzwać jakiś niespecjalnie przyjazny byt. Można oczyszczać i rozwijać swoją aurę, budować osłony energetyczne, a można czerpać energię z symboliki śmierci. Wszystko zależy od tego, co dokładnie robisz. W tym przypadku nie ma naprawdę żadnej różnicy między manipulacją energią a odprawianiem rytuałów.
PrzemekZ pisze:Zastanawiam się czy by nie spalić mojego dziennika magicznego...
Jasne, spal i pogrzeb popioły 3 metry pod ziemią, w dębowym pudełku ze srebrnymi okuciami, bo inaczej Cię zje podczas najbliższej pełni.
PrzemekZ pisze:pytam czy jest ona ,,bezpieczna'' ale w sensie, że nie będzie mnie jakiś szatan czy demony nawiedzać
Chodzenie nie jest bezpieczne, bo możesz się przewrócić i skręcić kark. Nic nie jest do końca bezpieczne. Jak nie będziesz demonów przywoływać i im oferować swojego ciała do opentania, to nie powinno Cię nic nawiedzać.
Ostatnio zmieniony 2010-11-25, 20:36 przez NightRaven, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”