LD

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Saquam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-14, 15:51

LD

Post autor: Saquam »

Mam mały problem uczę się zapamiętywać sny żeby osiągnąć ld ale mi to nie wychodzi 1 nocy całą noc nie spałem przez to że sobie powtarzałem : chcę pamiętać sny.Drugiej nocy zapamiętałem sen, 3 nocy nic, 4 udało mi się zapamiętać dwa sny po pierwszym \obudziłem około 3 w nocy potem obudziłem się rano i znów zapamiętałem sen i przez 3 dni nie umie zapamiętać snów mimo iż sobie powtarzam każdej nocy że chcę pamiętać sny.
Druga sprawa to testy rzeczywistości co ile mam je wykonywać?, wybrałem test z zaciskaniem nosa, co myśleć podczas wykonywania testu? , kiedy przyjdą efekty w postaci ld?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: LD

Post autor: Dagmara »

Niektórym nauka zapamiętywania snów przychodzi łatwiej, a innym niestety nie bez względu jak często będziesz przed zaśnięciem powtarzać ''chce pamiętać sny''.
Czasami są na to potrzebne nawet miesiące, by wyćwiczyć zapamiętywanie wizji sennych, a i tak wszystkich nigdy pamiętać nie będziesz, ponieważ to zależne również jest od fazy Twego snu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”