LD a tran

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Szczurek1100
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-12, 01:16
Lokalizacja: Włocławek

LD a tran

Post autor: Szczurek1100 »

Witam,ostatnimi czasy zakupiłem w aptece tran.Zawiera on kwasy omega 3 oraz inne kwasy tłuszczowe.Pomaga mi w koncentracji i nauce,dobrze działa na rozwój kory mózgowej.
Czy ma to jakiś wpływ na ld?
Czy zażywając tran osiągnięcie ld stanie się łatwiejsze,a może tran działa niekorzystnie na świadomy sen?

co o tym sądzicie ?
tak

LD a prezerwatywy

Post autor: tak »

Witam. Ostatnimi czasy zakupiłem w aptece prezerwatywy. Zawierają one kauczuk, aromat truskawkowy, oraz środek plemnikobójczy. Pomagają mi w utrzymaniu pewnych płynów poza ciałem partnerki i nieco zabezpieczają przed specyficznym rodzajem chorób. Dobrze działają dopiero naciągnięte na ***.
Czy ma to jakiś wpływ na ld?
Czy używając prezerwatyw osiągnięcie ld stanie się łatwiejsze? A może prezerwatywy działają niekorzystnie na świadomy sen?

Co o tym sądzę?

To samo co o Twoim pytaniu.
Ostatnio zmieniony 2010-12-11, 02:26 przez tak, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: LD a tran

Post autor: Chantelle »

A moim zdaniem wcale to takie glupie nie jest . Jak dla mnie wszystko , co przezywamy w trakcie LD , OOBE jest wynikiem pracy mozgu , ni mniej ni wiecej ( to samo mysle o NDE) , takze cos wspomagajacego jego prace , lub wrecz przeciwnie utrudniajace moze miec rozne ciekawe efekty .
Aczkolwiek tran chyba jest na to za slaby :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”