Dziwne Nocne Zdarzenia..

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Falnajna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-01, 20:42

Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Falnajna »

Witajcie,
Więc to moja pierwsza wizyta na tym forum i od razu chciała bym wam opisać moje, a właściwie nasze doświadczenie.. Nie potrafimy go racjonalnie uzasadnić..
Więc położyłam się spać jak zawsze zadzwoniłam do Izy (mojej przyjaciółki) często rozmawiamy przed snem a nawet śpimy przy telefonie.. Rozmowa zeszła na tematy związane z "ciałami astralnymi" rozmowa się toczyła Iza opowiadała o swoich doświadczeniach a ja słuchałam z zaciekawieniem.. I nagle słyszę sygnał rozłączenia więc oddzwaniam.. Byłam taka zaspana Iza odebrała zaspana i wykończona.. Otóż okazało się iż minęło 5h z których nic a nic nie pamiętamy nawet jak zasnęłyśmy.. Te 5h zostało wyrwane z naszego życiorysu.. Potem nie mogłyśmy zasnąć, miałyśmy niepoukładane myśli.. A wszytko było takie dziwne spokojne a zarazem straszne..
Dzieli nas odległość 344km a łączył tylko telefon.. Czy ktoś z was jest nam to w stanie wyjaśnić ?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Ignorant »

Może przysnełyście też tak mam niekiedy ;]
Falnajna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-01, 20:42

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Falnajna »

To nie był sen, tego jesteśmy pewne w 100%..
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Sothis »

A to dlaczego?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: DanaS »

Ludziom nie znika kilka godzin z życiorysu od tak sobie. Sama powiedziałaś, że połączenie zostało zerwane/rozłączone. Może zwyczajnie zasnęłaś. Podzielam opinię Ignoranta. Nie wydaje mi się, żeby to miało cokolwiek wspólnego z astralnościa jako taką. Ja potrafię w jednej chwili rozmawiać a za dwie minuty spać, i mam na to świadka. A nie cierpię na narkolepsję. A w astralność średnio wierzę.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: Dagmara »

Przysnęłyście, sama w końcu napisałaś że byłaś zaspana dzwoniąc drugi raz i koleżanka również, mnie też coś podobnego spotkało, jak pisałam na czacie z naszym Areczkiem, przed kompem o 5 rano padłam niczym kłoda, też jak się obudziłam po paru godzinach nie pamiętałam swojego zaśnięcia byłam wręcz ździwniona na widok pięknego słonecznego dnia ;]
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Dziwne Nocne Zdarzenia..

Post autor: supolo »

Po prostu zasnęłyście, ja kiedyś oglądałem w nocy telewizor i nagle patrzę jest dzień i minęło kilka godzin, a film już dawno się skończył. Zdarza się czasami.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”