LD. Przebłysk.

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
Rafolz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-05-07, 15:37
Lokalizacja: Łowicz

LD. Przebłysk.

Post autor: Rafolz »

Witam jestem tzn. świeżakiem od 3 dni próbuje LD ostatnio jak kładłem się spać postanowiłem znowu spróbować. Rozluźniłem mięśnie. Liczyłem oddech, wyobrażałem sobie ze myślałem ze znowu mi nie wyjdzie i jedynie zasnę i obudzę się rano... kiedy miałem zamknięte oczy przestałem myśleć o tych schodach i widziałem totalną ciemność ciągle licząc oddech. Nagle zobaczyłem malutką białą kropkę, która po chwili zniknęła. Po pewnym momencie pojawił mi się obraz po prawej stronie. Dosłownie jak by przeleciał koło mnie. Widziałem jakąś kobietę i kraty jak od więzienia obok. Wydaje mi się ze potem zasnąłem. Czy jest to jakkolwiek związane z LD? Czego mi brakuje żeby dokonać LD? Proszę o odpowiedzi.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: LD. Przebłysk.

Post autor: Ruskof »

Normalna rzecz dzialajaca przed snem.Nie miales LD,nie bylo to raczej z tym zwiazane.Cwicz dalej :)
Mogles nie zasypiac tylko utrzymac stan sprzed snu (o ile nauczyles się utrzymywac gleboki trans) i mogles probowac osiagnac LD.
Awatar użytkownika
Rafolz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-05-07, 15:37
Lokalizacja: Łowicz

Re: LD. Przebłysk.

Post autor: Rafolz »

Chciałbym się jeszcze zapytać co mam zrobić jak będę w tym głębokim transie. Czy coś mi się pokaże ? Czy coś poczuję? Co mam w tedy zrobić? I czy LD działa w dzień?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: LD. Przebłysk.

Post autor: Ruskof »

Jak bedziesz w glebokim transie to bedziesz w nizszym stanie swiadomosci niz tym,ktory masz teraz.Co robic pozniej?Wykorzystaj metody osiagania LD ktore juz znasz,nic wiecej.No chyba ze tym razem chcesz zwyczajnie zasnac...:)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: LD. Przebłysk.

Post autor: Ruskof »

Rafolz-sprobuj technike ktora na GG ci opisalem,i pamietaj o linku do tematu,gdzie wiecej informacji mozesz się z mojego posta dowiedziec.Jak bedziesz mial inne pytania wal tu a jak nie to masz moje GG.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”