Nietypowy sygil

zblazowany

Re: Nietypowy sygil

Post autor: zblazowany »

mam nadzieję że chłopak zmądrzeje i przestanie szukać tego w necie. Nie chodzi mi o to samo co vooziemu, tylko o to żeby chłopak przestał bawić się w maga.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nietypowy sygil

Post autor: Ruskof »

No to zla droge obrales chlopcze-Na internecie zwykle pisza na odwrot od tego co powinienes robic,wiec spodziewaj się ze napisza ci o energicznym machaniu rekami itp...
Jak starzy ci zabraniaja,to odpada.
7 km masz do lasu,wiec odpada to?Kiedys bylem w bazie wojskowej jak jeszcze w polsce bylem..i wiesz co nam zrobili?Mielismy po 12 lat a wpakowali tam plecaki 15kg na plecy i karabiny,chodzilismy,w blocie się czolgalismy lacznie 25 km w dzien.Nawet gdybys ty wtedy tam byl,to bys od tego czasu nabral sily.7 km wiec na piechote,z kanapka i butelka wody odrazu odpada?Motywacja +10%...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nietypowy sygil

Post autor: Ruskof »

Oswiece cie-Druidow teraz juz napewno nie znajdziesz.Wiadomo,ze w tym lesie nikogo wykonujacego takiej czynnosci nie znajdziesz,nie w tych czasach.
A w ogole,to w jakim celu chciales przemiane ciala przeprowadzic?Masz chociaz dobry powod do tego?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nietypowy sygil

Post autor: Ruskof »

Kazdy powod moze byc wystarczajacy,nawet takie ze chcesz "tak sobie" to wyprobowac (tak zwykle dzieci onetu mowia,oczywiscie)
Jesli chcesz dokladniejsze informacje o tym otrzymac to raczej nie ode mnie,mnie w sumie tez taki punkt widzenia swiata przez zwierzeta interesuje,ale nie az tak zebym chcial się z nich przemieniac.
To zalezy tez w punktu jakiego zwierzeta chcesz spojrzec na swiat?Komara?Psa?Konia?
zblazowany

Re: Nietypowy sygil

Post autor: zblazowany »

Nie bądź śmieszny. Naprawdę wierzysz w to że człowiek może zamienić się w inne zwierzę? Zejdź na ziemię chłopcze a nie myśl o tym że możesz zamienić się w zwierzę, jak robią to bohaterowie bajek dla dzieci.
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Nietypowy sygil

Post autor: FearTheReaper »

Fizyczna transformacja jest niezalecana, trudna i rzadka. Jest natomiast możliwe wcielenie się w duchową formę zwierzęcia na krótki czas, lub przejęcie kontroli nad zwierzęciem, wcielenie swojej świadomości w jego umysł. Nie jest to jednak takie proste dla początkujących, a to dlatego, że nasza świadomość musi pracować na najwyższych obrotach. Dla niej to nic, ale umysł wtedy zanurza się w szum informacyjny. Krótko mówiąc, należy umysł przeładować do maksimum, ale zachować świadomość i skupienie. Przez naszą uwagę kierujemy naszą energię świadomości ku zwierzęciu i voila. Wskoczyliśmy, jesteśmy w środku. To jest właśnie przybranie postaci zwierzęcia w najpowszechniejszym sensie. Lepiej nie robić tego w publicznym miejscu, bo w naszym ciele możemy stracić przytomność, jeśli kontakt nie jest ustabilizowany.
zblazowany

Re: Nietypowy sygil

Post autor: zblazowany »

Po jakiego grzyba wciskasz mu takie bujdy? Nie widzisz że chłopak jest jeszcze młody i łyka wszystkie bzdury z neta? A no tak ty łykasz to samo.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nietypowy sygil

Post autor: Ruskof »

Voozie pisze:Uważasz, że ludzie nie wykonują rytuałów w lesie, w ciszy? Sam wykonywałem po nocach rytuały w lesie całkiem roznegliżowany, a porządni WICCianie robią to co tydzień. =o
Nie ma ciebie w kazdym polskim lesie,a nawet jesli takie osoby sa czesto,to watpie aby byly akurat wtedy kiedy Arugal to dotarl.Po nocach powiadasz?To tym bardziej jak widze ze nasz Arugal rezygnowal z wycieczki do lasu bo jest 7 km :) Nawet rowerem dotrzec tam w mgnieniu oka.
Voozie pisze:Zamieniłeś kolejność myślenia. Takie bajki (niebezpośrednio) są tworzone na podstawie takich wydarzeń, nie na odwrót.
A ja akurat popre Zblazowanego.Mysle ze te bajki sa wytworem bujnej wyobrazni autora przelwane na tasme filmowa. :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nietypowy sygil

Post autor: Ruskof »

Wrozki itp.. To sa ludzie,ktorzy wg mnie mieli przedkow posiadajacych wciaz i praktukujacych te zdolnosci paranormalne.Kilka miesiecy temu napisalem tu ze wg mnie pierwsi ludzie zamieszkujacy ziemie mieli naturalnie rozwiniete zdolnosci paranormalne,a niektorzy z czasem niepraktywania tychze zdolnosci tracili je.Sa jednak tacy,ktorzy dalej je praktykowali,i zachowali te zdolnosci.Pozniej,gdy juz swiat niemalze zapomnial o tym,takie osoby jak wrozki,wykazujace się zdolnosciami magicznymi przy wiejskich dzieciach krolewskich sredniowiecza napewno juz sprawialo wrazenie,z tad moga się brac takie historie,jesli nie z bujnej wyobrazni autorow.Co ty na moj pomysl Voozie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”