Co jest?

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Co jest?

Post autor: Pein »

Siemka mam pewne pytanie.Otóż tak, nie wiem jak to napisać ale to się wydarzyło dokładnie 12 sierpnia tego roku.A więc tak mieszkam w drewnianym budynku i za budynkiem jest wielki las.Byłem tam z siostrą i niechcący uderzyłem ją w noge xD.I wtedy coś mnie tak natchneło abym położył ręke na niej i się skupił,kiedy tak zrobiłem ból przestał. Na początku nie wierzyłem jej ale kiedy indziej moją koleżankę bolała głowa zrobiłem to samo i też ją przestała boleć.Następnym razem byłem u babci(babci o wszytkim mówie).I kiedy wszedłem do nie i siadłem koło niej i połozyłem ręke na stół to babcia powiedziała że czuje jakiśmagnez który przyciąga jej reke do mojej dłoni.NIe wierzyłem w to co mówi.Potem powiedziała żebym jej uleczył głowę.Wtedy jeszcze nie powiedziałem jej o tym.Ale tak zrobiłem jak ona chciała a więc pokazała mi w którym miejcu ją boli.Bolało ją koło zatok i styłu głowy.Kiedy połążyłem ręke na czoło i się skupiłem to powiedziała że ją mniej boli.A więc powiedizałem że może teraz spróbujemy z tamtym bólem .I kiedy brałem ręke na tył głowy to miałem ją koło ucha.I wtym uchu babcia miała aparat słuchowy.I kiedy zacząłem się skupiac to aparat zaczął piszczeć.A nawet go nie dotykałem.Potem babcia powiedizała ze jej aparat piszczy i że głowa ją już nie boli. A więc zabrałem ręce,ale dla pewności wziąłe znów je koło jej ucha i aparat znów piszczał.NIe wiem coto jestmoż emi ktoś coś powiedzieć????
Od razu zapowiadam że to nie są żadne bzdury. I sorki za moje błędy :)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Co jest?

Post autor: |-_-| »

Energia to nie magnes...
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Co jest?

Post autor: Pein »

wiesz ja się nie znam na takich rzeczach i dlatego napisałem tutaj.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Co jest?

Post autor: |-_-| »

Jeśli to co napisałeś, nie było zbiegiem okoliczności to polecam zająć się Reiki. Jednak nawet przy takiej metodzie uzdrawiania trzeba być ostrożnym, nie przyjmować negatywnej energii...
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Co jest?

Post autor: Pein »

Aha a czy możesz powiedzieć coś o tym więcej lub podać do tego jakieś ćwiczenia?
Z góry dziękuje
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Co jest?

Post autor: |-_-| »

Aha a czy możesz powiedzieć coś o tym więcej lub podać do tego jakieś ćwiczenia?
Z góry dziękuje
Przejrzyj. http://www.paranormalium.pl/reiki/
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Co jest?

Post autor: Pein »

Dzięki za pomoc.
Voozie czy mógłbyś napisać coś więcej o tych ćwiczeniach?? :)
Ostatnio zmieniony 2009-09-06, 11:00 przez Pein, łącznie zmieniany 1 raz.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Co jest?

Post autor: |-_-| »

Na forum jest tego multum. Wystarczy poszukać.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”