UFO nad Skwierzyna

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
tomek1969
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-03, 14:50

UFO nad Skwierzyna

Post autor: tomek1969 »

witam serdecznie!
ostatnio dokonalem dziwnej obserwacji rzecz miala miejsce w noc sylwestrową( wiem ze zakrywa to na banał)
około 00.15 nad miejscowoscia Skwierzyna woj. lubuskie podczas obserwowania sztucznych ogni (mieszkam w domu poza miastem i z tamtej perspetywy swietnie wygladaja) zobaczylem na niebie obiekt swiecacy mocnym pomaranczowym swiatlem razem ze mna byl moj ojciec i syn i pokazalem go im mowiac ze ktos wystrzelił race sygnalizacyjną( podobnie swiecą) ale obiekt ten nie opadal tylko mniej wiecej z predkoscia jaka maja samoloty rejsowe odrzutowe lecial z kierunku zachodniego na południowy wschod .
Nie wiem co to moglo byc światlo bylo bardzo intensywne barwy pomaranczowej podobne do tego z filmu Ufo nad chorwacja, nie mialem lornetki zeby dokladnie przyjrzec się obiektowi i nie wiem co to bylo moze po prostu samolot ktory wlaczyl swiatla do ladowania choc nie ma w poblizu lotniska?
swiatlo bylo barwy pomaranczowej i swiecilo nieprzerwanie nie jak w samolotach blyskajac.
To pokrotce wszysto co chcialem wam przekazać pozdrawiam Tomek
PS wiem ze moze brzmi to banalnie ale mialo to wszystko miejsce naprawde
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: UFO nad Skwierzyna

Post autor: jager3223 »

Widziałem na tym forum, że <b>Arek</b> pisał niedawno o lampionach pochodzących z kultury japońkiej. Wg. mnie to wskazuje na to, że ktoś puścił takiego lampiona.

Ponieważ:
- pomarańczowe światło
- stałe światło(nie migało)
- obiekt nie opadał.
tomek1969
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-03, 14:50

Re: UFO nad Skwierzyna

Post autor: tomek1969 »

dzieki za podpowiedz!
wydaje się najbardziej prawdopodobne ze to wlasnie chinski lampion puszczony z okazji
Nowego Roku choc pamietam ze niebylo wiatru
co prawda mogl wiac wyzej i stad poruszanie się tego swiatla
wiec zagadka rozwiazana aczkolwiek zawsze pozostaje jakies ale...
pozdrawiam Tomek
tomek1969
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-03, 14:50

Re: UFO nad Skwierzyna

Post autor: tomek1969 »

dzodzo pisze:Czy Mozesz podac W Ktorym To Bylo Roku ? ja popatrze gdzie mialy podobne zjawiska tej daty moze gdzies u naszych sasiadow bylo to samo prosze o rok
Witaj
obserwacja byla w tym roku tj 2008/2009
bardzo sensowna podpowiedz juz padla chodzilo o lampiony chinskie
podejzewam ze to wlasnie byl ten lampion
pozdrawiam Tomek
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”