Nie-świadome śnienie

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Nie-świadome śnienie

Post autor: DR7 »

Witajcie,

Mam do was takie pytanie. Otóż nie potrafie śnić świadomie. Najdziwniejsze jest to że prawie nigdy mi się nie śni nic, a przynajmniej nie pamiętam żeby coś mi się śniło. Jedynym wyjątkiem są sytuacje kiedy używam takie programu generującego częstotliwość fal do auto hipnozy. Zakładam słuchawki, włączam określoną czestotliwość i... moja świadomość znika poprostu, np na godzine. Ludzie opisują że wychodzą z ciała, widzą jakieś inne światy, latają sobie albo mają jakieś super fajne sny. U mnie poprostu znika świadomość i wraca np po godzinie kiedy się budzę. Potem, kiedy już na prawdę ide spać w nocy to zaczynają mi się śnić różne rzeczy ale sa to tylko zwykłe sny i mam je tylko wtedy jesli wczesniej uzywałem tego programu do auto hipnozy. Jeśi go wcześniej w ciągu dnia nie użyje to nie śni mi się nic. Dziwna zależność taka. Sam się temu dziwie. Czy to nie dziwne że śni mi się cokolwiek tylko po takiej stymulującej sesji? Dla czego tak się dzieje? Czy mam powody żeby sądzić że coś z moją głową jest nie tak?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Nie-świadome śnienie

Post autor: Ivellios »

Masz chyba raczej problem z zapamiętywaniem snu. Wizje senne najprawdopodobniej masz, tylko ich nie zapamiętujesz.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Nie-świadome śnienie

Post autor: DR7 »

To co musze zrobic żeby j zapamietywac?
Awatar użytkownika
6dziewiec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-02-05, 05:10

Re: Nie-świadome śnienie

Post autor: 6dziewiec »

kiedyś obiło mi się o uszy, że jeżeli zaraz po przebudzeniu spojrzysz w okno to wzrasta prawdopodobieństwo na zapomnienie snu. pewnie to jakiś ludowy zabobon...
swoją drogą ciekawa sprawa.
znam osobę która ma taki sam problem. twierdzi, że nigdy w życiu jej się nic nie śniło. czyli też nie zapamiętuje snów po prostu.
ciekawe czy da się to "naprawić na stałe" ?
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nie-świadome śnienie

Post autor: Darti »

Kazdy z nas ma sny, nie ma co do tego pytan. Polecam gorliwe afirmacje przed snem (W ciagu dnia tez czemu nie, jesli ma się czas), jak np:

-Pamietam ze snie
-Snie duzo i zapamietuje wszystko

Ta pierwsza sugestie stosowalem za czasow podstawowki i na mnie dzialala. Jezeli masz ochote bawic się z autohipnoza przed zasnieciem, to uzyskasz jeszcze lepszy efekt dodajac do niej powyzsze frazy. W ciagu dniowej autohipnozy rowniez, ale jednak najwazniejszy jest ten czas przed zasnieciem. Istnieje mozliwosc, ze efekt pojawi się dopiero po paru nocach

Daj znac jak Ci poszlo za jakis czas :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”