LD - pytania i odpowiedzi

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Matib22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-29, 02:01

Re: LD - pytania i odpowiedzi

Post autor: Matib22 »

latające przedmioty pojawiają się tylko używając techniki WILD, chociaż nie do końca przedmioty ale proste figury jak latające trójkąty itd., a krzyki i płacze to rzadkie efekty uboczne takich doznań, jedna moja znajoma miała taki przypadek że gdy testowała tą technike to miała halucynacjie poza tymi figurami które pojawiają się praktycznie za każdym udanym razem , jej przypadek był taki że ktos walił jej z całej siły do drzwi i krzyczał, mi za pierwszym nieudanym razem też się przesłyszało chyba tak to można nazwać bo to nie jawa tylko jakby jest się w stanie przejściowym miedzy snem a realnym światem, ktos szurał po drzwiach ale nie tak intensywnie, jak mówiłem te latające figury mają kluczowe znaczenie w wejściu do snu

-- 2010-11-29, 22:39 --

oczywiscie jeżeli się nie pokazują trzeba poprostu liczyć w kółko na początek do 30 i przedłużać to lub skracać zalerznie od stopnia zmęczenia, wszystko po to żeby ewentualnie jeżeli by nic się nie działo bo tak tez może być liczyć i myśleć np. chodzeniu po schodach lub po linie by wejść do snu z tą myślą i tak zachować świadomość

-- 2010-11-29, 22:39 --

oczywiscie jeżeli się nie pokazują trzeba poprostu liczyć w kółko na początek do 30 i przedłużać to lub skracać zalerznie od stopnia zmęczenia, wszystko po to żeby ewentualnie jeżeli by nic się nie działo bo tak tez może być liczyć i myśleć np. chodzeniu po schodach lub po linie by wejść do snu z tą myślą i tak zachować świadomość
Rudy91
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-18, 23:27

Re: LD - pytania i odpowiedzi

Post autor: Rudy91 »

Witam.Wczoraj czytalem duzo o LD przetestowalem techniki chcialem 5 razy zasnac swiadomie .raz się zasnolem,ale nie swiadomie.Zawsze gdy juz dochodze do pewnego momentu juz prawie przy snie robi mi się troche duszno serce zaczyna walic jak mlot i nei moge wytrzymac tego max dam rade 20 sec ale nie pojawia się sen w tym czasie.co to za granica? i czy to normalne...?Trzeba czekac dluzej?

-- 2011-02-19, 22:23 --

Pytanie nr 2
Chcialem miec LD juz od miesica testuje metode za metoda nie wiem czy faktycznie to co robie to jest LD. Ale u mnie wyglada to tak. jak gdzies czytalem to nasladuje: leze rozluzniony calkiem wyobrazam sobie czarnofioletowe tlo i wielkie schody pod nimi jest mgla i nie wiem kiedy się skoncza a jak się skoncza to wyobrazam sobie obrazy jakies, cos takiego. wyczuwam mniej wiecej kiedy bedzie sen ale zasypiam :( budze się rano zdenerwowany i nic nie pamietam chcialbym mniej wiecej się dowiedziec czy : mam robic to co robie a moze po prostu mowic w myslach bede mial ld i myslec o ld i zasnac (tego nie testowalem)? mialem kiedys swiadome sny ale to byly koszmary i wiedzialem ze snie ale tak się balem iż kontrola nawet na mysl nie przyszla budzilem się panicznie mrugajac.dziwne ze LD mi nie wychodzi mam tak dobra wyobraznie ze nawet w wolnych chwilach wyobrazam sobie cos "jakby film" dialogi postacie itd widze to dobrze prawie jak telewizja (czasem to lepsze od telewizji) a LD nie wychodzi prosze o odpowiedz na powyzsze pytanie bo bardzo bym chial miec wspaniele LD.
Awatar użytkownika
majster
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2011-04-01, 23:55
Lokalizacja: Poznań
Komentarze: 1

Re: LD - pytania i odpowiedzi

Post autor: majster »

Siemka , też mam pytanie :)
może głupie ,ale nurtuje mnie od dłuższego czasu, czy gdy mamy LD albo OOBE i druga osoba ma też , i umawiamy się o określonym czasie na spotkanie ,np na rynku w Poznaniu ( we śnie ) to czy jest możliwość spotkania się ? :D
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: LD - pytania i odpowiedzi

Post autor: Stochu »

Zatem LD trenowałem, technika z kartami. Po raz pierwszy kiedy stosowałem ta technike miałem paraliż senny. Dziki kartom, miałem sen że podnosze karte i ona mi upada, i wiecie, spadam w przepaśc, budzę się i nie moge się ruszyć. Mam pytanie, czy tak jest zawsze na początku? i czy ta technika jest skuteczna?

-- 2011-05-03, 21:04 --

CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!
Awatar użytkownika
M.Lu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-03, 00:25

Re: LD - pytania i odpowiedzi

Post autor: M.Lu »

Nie wiem czy w dorym watku pisze ale: Klade się do wyrka, slucham ,,rozmowy poza cialem,, 11-20. Gdzies w polowie ( tak mysle) odpadlam. zasnelam. Snie.. nagle telefon dzwoni( komorka) . Odbieram a tam glos o sympatyczny goscia... mam wrazenie, ze w okularach i o siwych wlosach, chyba brodka z wasami... i się mnie pyta czy znam Pana A.W. ... ( albo D.W.) . Strasznie rozmowe przerywa...Ja mowie, ze chyba nie... ze moze ze szkoly.. z kursu jakiegos... i urywa rozmowe... budze się i obczajam, ze cukier mi spad.. lece do kuchni cos wszamac... No i troche zapomnialam ze snu...nie pamietam ,,pierszego,, snu tylko ten drugi w nim jak ktos dzwoni i pyta... i teraz nie wiem czy to zwiazane z audycja, ktora sluchalam czy sen we snie i bez znaczenia... Ktos z Was mial podobny sen po wysluchaniu tego odcinka ,,rozmow poza cialem,,?

Co do pierwszego pytania iveliosa to: tak miewam tak... tylko nie zawsze to sen ;) Tak mysle. Nie znam się na tych rzeczach, dopiero co odkrywam te meandry... ale czesto miewam uczucie ,,mocy, totalnej pewnosci siebie, bez strachu,,. i wowczas się wiecej dzieje niz podczas ,,podrozy,, z mala doza niepewnosci.
Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”