tzw. media i ich kontakty z duchami.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
zblazowany

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: zblazowany »

No dobrze, ale ja się tak od pewnego czasu zastanawiam co ta ośmiornica ma wspólnego ze spirytyzmem, duchami itp.? bo to nie bardzo pasuje żeby tu o tym dalej pisać.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: Chantelle »

Masz racje , mea culpa.
A odnosnie tematu , to ja dalej twierdze ,ze testy Randiego , sa stworzone tak , zeby nie dalo się ich przejsc. Z tego co wiem nikt nie przeszedl nawet pierwszego wstepnego zadania.
zblazowany

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: zblazowany »

Wiele osób przeszło wstępne etap. Tutaj jest gdzieś o tym napisane http://www.randi.org/site/index.php/1m- ... e-faq.html
Randi też pisał też w swojej książce że ludzie przechodzili pierwszy etap.
O testach randiego pisałem trochę w temacie ,,pojęcie o duchach- moje teorie". Zajrzyj tam.
Ten test z różdżkarzami z 1979 roku też był robiony przez randiego(chodzi o to co jest w temacie ruchy ideomotoryczne)
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: Chantelle »

To widzisz mialam zle informacje, ale to od 'ezoterykow ' , wiec pewnie tego mozna się spodziewac . Przyjze się bardziej tej stronce.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: Arek »

Ja nie mam do tego jakiejs konkretnej teorii, nie wiem jak to zrobila , ale troche za duzo trafien jak na przypadek.
to ja dopowiem i pożegnamy się z ośmiornicą
Można się w domu spokojnie w takie coś pobawić. Bierzemy kostkę do gry i przed rzuceniem powiem "teraz wypadnie liczba parzysta", lub też "teraz wypadnie liczba nieparzysta", innej możliwości nie ma , musi wypaść to albo to, mam 50cio% szansę że się uda, tak samo miała ta ośmiornica.
Jeżeli ktoś się będzie bawił tak kostką, zdarzą mu się (od czasu do czasu) całe serie prawidłowych przepowiedni, a to tylko dlatego że za każdym razem jest szansa 50% a to dużo
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: Spooky Fox »

Mimo wszystko Arku, to nadal dla niektórych "tylko" połowa.

Czy tak, czy tak, Paul zrobił furorę nie myląc się ani razu. To nie jest normalne.

Chyba, że wyjaśnienie jest tuż za rogiem. Oglądaliście może "Piłkarski Poker"?

Na początku byłem przekonany, że Paul dostaje po prostu bardziej odpowiadające mu żarcie w pojemnika z flagą niemiecką, oczywiście do czasu, kiedy zeżarła to z flagą hiszpańską.

Było, nie było - przypadek nadal jest ciekawy.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: Arek »

Czy tak, czy tak, Paul zrobił furorę nie myląc się ani razu. To nie jest normalne.
Myślę że to wina kilku forutnnych przypadków
fire girl

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

Post autor: fire girl »

I na koniec – znam oczywiście słynny zakład Randiego i mam pewną przewrotną teorię wyjaśniającą możliwość istnienia zjawisk „psi” przy jednoczesnej absolutnej niemożliwości wygrania owego zakładu. Ale mam wrażenie, że byłoby to mocne odejście od tematu psiballi, postaram się, więc znaleźć w najbliższym czasie odpowiednią kategorię i umieścić tam swój wpis.

Ok czekam w takim razie na wpis.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”