Alkohol a seans

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Alkohol a seans

Post autor: Ivellios »

Istnieje taki mit jeśli jest alkohol nic nie przyjdzie. Jednak czy tak jest naprawdę ? Przeczytajcie to a dowiecie się.

Twierdzenie iż jeśli jest alkohol nie przyjdzie żaden duch jest bardzo błędne. Aby twierdzenie było słuszne trzeba by dodać iż jeśli jest alkohol lub ktoś pod jego wpływem nie przyjdzie żaden wyższy duch , ale co nie znaczy że inne nie przyjdą.
Duchy dopasowują się do otoczenia. Do emocji jakie w nim panują. A jak wiadomo po alkoholu emocje stają się takie bardzo humorystyczne , zwałowe , luzackie. Co za tym idzie przyciągnie to takiego ducha który dopasuje się do tych emocji. Jego wypowiedzi będa bardzo śmieszne , humorystyczne. Jego język będzie poprostu luzacki. Może w przeszłości lubił alkohol ? Nie wyrządzi taki duch krzywdy gdyż on woli sobie pożartować niż kogoś krzywdzić..Któz wie jakie emocje muszą się wydzielić aby przybył naprawdę zły duch i wyrządził krzywdę ? Może przerażenie ? Może przyciąga to wtedy ducha który lubi przerażenia... Ale pomińmy to. Oczywiście nie jest zalecany przystępowanie do seansu jeśli ktoś jest pod wpływem , a tym bardziej jeśli nie kontaktuje z otoczeniem. Jeśli ma humorek to jeszcze tak , ale chodzi aby potem odesłał ducha , a jak straci kontatk z otoczeniem to nie zrobi tego. Chyba że prowadził by ktoś nie pod wpływem alkocholu a reszta by tylko towarzyszyła...

Pamiętajcie ! Duchy dopasowują się do otoczenia , emocji !
Co za tym idzie pod wpływem alkoholu nigdy nie przyjdzie wyższy duch bo nie będzie skupienia tylko będzie panować wieczny śmiech.. Eksperymentować można - jestem zwolennikiem eksperymentów :) ale trzeba także uważać aby nie przeginać bo to nie zabawa !

Jeśli masz jakieś pytania , niejasności możesz skomunikować się ze mną przez [PW] bądź mail
Pozdrawiam Nightwalkers
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

hehehe no nie pozostaje mi nic tylko się zgodzić ;) wiem z własnego doświadczenia ;) aczkolwiek co do tej rangi tych demonów przychodzących to jakoś nigdy nie miałem nastroju żeby z jakimś mądrzejszym pogadać ;) tylko parę groziło mi śmiercią i namawiało osoby towarzyszące do morderstwa : PPP
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

A jaka jest różnica między pijakiem a żulem?
Yyyyyy i coś miałem dopisać... Przypomniała mi się ta dziewczynka, którą jakiś "żul" zmasakrował, bo zobaczył demona.
Awatar użytkownika
Emrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-24, 19:20
Lokalizacja: Kraina Wielkich Jezior

Re: Alkohol a seans

Post autor: Emrys »

Heh, ciekawe.. Ja też wiem z własnych doświadczeń że nie powinno bawić się w spirytyzm z alkoholem za kompana.
Niestety zazwyczaj jest tak że aby jakaś impreza byla ciekawsza sięga się do spirytyzmu dla zabawy. A z zabawą i fajnymi rzeczami ma to nie za wiele wspólnego...
Zresztą moim zdaniem żeby przywolywac cokolwiek trzeba miec jakis konkretny powód...
VAMPIRELLA

Re: Alkohol a seans

Post autor: VAMPIRELLA »

no dobra a jak wytłumaczysz to co robiliśmy w sylwestra...ostro pokrapiane alkoholem ćwiczenia magiczne i chęć przywołania ducha?! :P
Awatar użytkownika
Emrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-24, 19:20
Lokalizacja: Kraina Wielkich Jezior

Re: Alkohol a seans

Post autor: Emrys »

Widzisz Vampirello od ,,chęci '' przywołania ducha do jego rzeczywistego ,,przywołania '' jest dosyć duża różnica.
zblazowany

Re: Alkohol a seans

Post autor: zblazowany »

najpierw się zastanówcie czy w ogóle da się takiego ducha przywołać. Bo jeszcze nie słyszałem żeby ktoś dokonał tego wyczynu.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Alkohol a seans

Post autor: Ruskof »

Nie interesuje nas to co w jakim stanie na sylwestra robiliscie. :kosci:
Iv,a czy logiczne jest to,ze w kazdym stanie mozesz wchodzic w kontakt z wyzszymi istotami?Jak tak to kazdy moglby sobie wywolywac,ze swiadomoscia ze przez 24 ostatnie godziny nie musieli zyc bez alkoholu,papierosow,czy wszelkich uzywek.Skoro nie ma opisu seansu udanego przez pijanych ludzi,nie ma mocnych podstaw zeby wierzyc w to.Oczywiscie,teorie mozna tworzyc,ale to pozostaja teorie.W kazdym razie,jesli kiedys bede uczestniczyl w seansie to nie pod wplywem alkoholu,i skupionym na tym.Watpie tez w teorie,ze nasz humor moze wplywac na to jakiego ducha przyzwiemy,bo zwykle wywolujemy poszczegolnego ducha a nie "obojetnie jakiego",bo wtedy moze i masa ich przybyc.
Awatar użytkownika
Emrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-24, 19:20
Lokalizacja: Kraina Wielkich Jezior

Re: Alkohol a seans

Post autor: Emrys »

Przywołanie ducha...Hmmm... Moim zdaniem możliwe, ale większość - jak nie wszystkie - opisy, historie przywoływania duchów także po spożyciu alkoholu, są w necie po prostu bajkami.
Niemniej jednak uważam że ,,przywołanie '' takiego bytu jest możliwe. Jeśli by nie włączać w to alkoholu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”