Postać mężczyzny w nocy 20.07.2017

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Laura578
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-21, 23:34

Postać mężczyzny w nocy 20.07.2017

Post autor: Laura578 »

Chciałabym opowiedzieć coś co przydarzyło się mojemu chłopakowi 2 noce temu.

W pewnym momencie coś wyrwało go ze snu. Gdy otworzył oczy zobaczył postać mężczyzny stojącego tak jakby na podłodze, tyle że przenikał on przez łóżko (tj. widoczny głównie był jego tułów, a nie nogi "zatopione" w łóżku). Mężczyznę opisał jako szczupłego blondyna z poważną miną i w białym stroju. Co ciekawe postać ta stała jakby w moich/ przy moich nogach i wpatrywała się we mnie nie odrywając wzroku.
Dodam, że ta postać była przeźroczysta i jej obraz drgał (chłopak porównał to do sytuacji gdy patrzymy na kogoś z bliska i na przemian zamykamy i otwieramy lewe i prawe oko).
Całe zjawisko trwało ok 20s, po czym postać zniknęła.

Czy ktoś ma pomysł co to było? Mnie ta sytuacja jednocześnie przeraża i ciekawi.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Postać mężczyzny w nocy 20.07.2017

Post autor: czyzo3 »

Kto to wie :-)

Zdarzało się mu coś takiego wcześniej? Czy jest to jednorazowy przypadek? Miał objawy paraliżu - czyli trudności z poruszeniem się? Ogólnie ja stawiam, że jest to halucynacja, zdarzają się takie rzeczy, szczególnie zaraz po przebudzeniu, gdy nasz umysł świadomy nie do końca jeszcze dobrze funkcjonuje i do głosu dochodzi podświadomość. Tym bardziej, że postać szybko zniknęła.
Laura578
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-21, 23:34

Re: Postać mężczyzny w nocy 20.07.2017

Post autor: Laura578 »

Nigdy mu się coś takiego nie zdarzyło. Nie mógł się ruszać, ale z jego opisu wynika że był w takim szoku w związku z tym co widzi, że nawet nie próbował. Po prostu go zamurowało.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Postać mężczyzny w nocy 20.07.2017

Post autor: czyzo3 »

No to tym bardziej podchodzi pod dobrze znane zjawisko paraliżu sennego. Paraliż senny towarzyszy nam zawsze podczas snu - dzięki temu śpiąc i śniąc, nie poruszamy się, ponieważ zapobiega mimowolnemu poruszaniu kończynami. Czasami może zdarzyć się tak, że po przebudzeniu paraliż nie ustępuje i towarzyszą temu halucynacje, po prostu umysł dalej tworzy marzenia senne. Więcej informacji o paraliżu sennym znajdziesz na internecie :-) Ale nie ma się czego bać, praktycznie każdemu się to w ciągu życia przydarza.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”