Jak rozwijać swoje moce parapsychiczne?

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Jak rozwijać swoje moce parapsychiczne?

Post autor: DR7 »

Tak sobie własnie przypomniałem że kiedys w podstawówce mieliśmy takiego Michałka w klasie. Pamiętam że był niby zwykłym, wesołym dzieciakiem ale czasami działo się z nim coś dziwnego.

Chłopak wchodził tak jakby w trans, nie wiem co to było, jakby się zawieszał na chwile, i w czasie tego zawieszenia potrafił poruszać długopisem, chyba, siłą woli?!?!?! Poprostu trzymał ręke z 15 cm nad długopisem i poruszał nią w lewo i w praw a długopis poruszał się razem z jego ręką. Pamiętam że wszystcy patrzylismy na to ze zdumieniem i wszyscy się zastanawiali jak on to robi.

Też pamietam taka sytuację która zdażyła się na wycieczce szkolnej że np patrzył się w góre, mówił "wietrze wiej" i wiatr zaczynał wiać. Wietrze przestań wiać i wiatr przestawał. Nie by to przypadek gdyż z tym wiatrem to skuteczność miał 100%.

Niedawno spotkałem Michała, zaczeliśmy gadać i zapytałem go czy pamięta o tamtych rzeczach które robił a on na to ze zdziwieniem popatrzył na mnie i stwierdził że nie.

I tutaj moje pytanie, czy ktoś wie jak wycwiczyć w sobie takie moce? Jak to zrobić z tym długopisem? To się kinestetyza nazywa tak?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Jak rozwijać swoje moce parapsychiczne?

Post autor: Vampirio »

Hm... to wszystko jest niezwykle ciekawe, jednak sądząc po tym, że on nie pamięta takich sytuacji można stwierdzić, że działo się to dawno temu, albo ma problemy z pamięcią. Jeśli miało to miejsce we wczesnej podstawówce/zerówce nie możesz mieć pewności, że twoja pamięć nie kłamie. Dzieci lubią wyolbrzymiać. Może spróbuj porozmawiać z kimś innym (najlepiej osobą, która była wtedy starsza), aby porównać wspólne wspomnienia.

Co do wyćwiczenia takich zdolności... możesz spróbować. W internecie można znaleźć wiele poradników telekinezy, ogólnie pojętej psioniki i w ogóle wszystkiego. Na upartego pewnie znalazłby też jak odprawić czarną mszę. Tylko trzeba brać poprawkę na to co jest napisane na portalach www, tam każdy może mieć dziesiątki lat doświadczenia w wieku nastu lat.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Jak rozwijać swoje moce parapsychiczne?

Post autor: miszczunio »

Również tak mam że w transie moja moc wzrasta. Czyli jestem w stanie nawet tworzyć fale na wodzie siłą umysłu i energią ki.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”