Początkujący

tak

Re: Początkujący

Post autor: tak »

Ja też jestem pewien, że kiedy doczytasz ten post do końca to sam też najpierw zdasz sobie doskonale sprawę po co teraz upewniać się permanentnie w tym przekonaniu jak wiele sensów twojej wypowiedzi można później mnożyć bez końca i na równych prawach do bycia "poprawną" "prawdą" bo masz otwarte oczy i znowu czytając to zdanie nie załapiesz i to dla Ciebie za trudne, a ja bywam wredny. I mogę.

Czepiłeś się słówka, to treningowe *pac* z kontry, twoją bronią powinno otrząsnąć. Do usług.
To jest dział "czarna magia". A rachunek wyślemy pocztą. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2010-11-24, 21:21 przez tak, łącznie zmieniany 5 razy.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Początkujący

Post autor: NightRaven »

Nie. To nie było czepienie się słówka. Chodzi o to, że słyszałem o dwóch podobnych poglądach, jedym mówiącym o trójpowrocie oraz drugim, o równej wymianie, więc wolałem to sprostować. Gdyby była tylko jedna taka zasada, nie napisałbym tego. Mnie chodziło o sprostowanie, bo komuś mogłoby to w głowie pomieszać, jeśli nie spotkał się wcześniej z jednym i drugim. Słówiek natomiast zacząłeś się czepiać dopiero Ty.
dominikkk1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-12-27, 00:19

Re: Początkujący

Post autor: dominikkk1 »

Witam wszystkich jestem początkujący i chciałbym się nauczyć tego wszystkiego różnych typów magii od podstaw tylko najpierw chciałbym popisać z kimś juz doświadczonym podam swoje gg bo innego sposobu o nauczenia się niż pogadanie z kims przez gg to nie widze gg: 11584216 z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
Denor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-12-26, 18:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Początkujący

Post autor: Denor »

Owszem jest wiele innych sposobów. Polecam matkę Google i literaturę o tej tematyce. Puste pisanie na gadu gadu nie nauczy cię sztuk magicznych, jeśli chcesz coś osiągnąć staraj dochodzić się do tego sam. Sprawdź pozycje Crowley'a i Hine'a
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”